Федір Бондарчук, Пауліна Андрєєва, Ксенія Собчак, Роман Абрамович та інші на ювілеї "Гоголь-центру"


Опубликованно 12.02.2018 00:10

Федір Бондарчук, Пауліна Андрєєва, Ксенія Собчак, Роман Абрамович та інші на ювілеї

Федір Бондарчук і Пауліна Андрєєва

Кирило Серебренніков під слідством і домашнім арештом, але справа його живе: вчора, 2 лютого, "Гоголь-центр", художнім керівником якого був режисер, з розмахом відзначив п'ятирічний ювілей. Відсвяткувати цю подію зібралася вся світська і артистична Москва: Ксенія Собчак і Максим Віторган, Федір Бондарчук і Пауліна Андрєєва, Софія і Сергій Капковы, Маша Федорова, Ганна Чиповская, Наталія Синдєєва, Світлана Бондарчук, Ксенія Раппопорт, Роман Абрамович — легше назвати тих, кого не було в цей вечір в театрі за адресою Казакова, 8.

"Гоголь-центр" і раніше був одним з найулюбленіших у світської публіки театрів — за прогресивність, сміливість, популярність, зухвалість, — а тепер, після того, як в театр прийшли з обшуками, а його назва все частіше стало з'являтися не в культурній афіші міста, а в зведеннях новин із залу суду, тепер, коли трупа залишилася без свого лідера, а справа Серебренникова, обвинуваченого в розкраданні державних коштів, викликало величезний суспільний резонанс, тепер похід в цей театр перетворився в цивільний акт.

Світлана Бондарчук

Роман Абрамович і Ганна Міхалкова

Анна Міхалкова і Пауліна Андрєєва

Втім, вчора гостям було не до акцій протесту, все-таки день народження театру — це свято, незважаючи ні на що. А тому два з гаком години іменинники вітали один одного на сцені, вручаючи почесні нагороди та подарунки за успіхи минулого театрального сезону. І, звичайно, виступали перед глядачами: вірші, пісні, танцювальні номери, сценки — капусняк на честь ювілею вийшов запальним. Нагороду отримав і Сергій Капков — за внесок у роботу театру і багаторічну підтримку:

Наш театр ще зовсім маленький, адже п'ять років — це практично дитина. Влади, які борються з дітьми, самі не розуміють, яке майбутнє вони нам цим закладають,

— заявив він зі сцени.

Завершився вечір знаменитою піснею групи Queen Show Must Go On, яку виконала вся трупа "Гоголь-центру". Так, театр живе і чекає повернення свого художнього керівника.

Ксенія Собчак

Євгенія Линович і Ксенія Собчак

Софія і Сергій Капковы

Федір Бондарчук і Пауліна Андрєєва

Маша Федорова

Світлана Бондарчук

Роман Абрамович

Роман Абрамович і Ганна Міхалкова

Ілля Стюарт і Світлана Устинова

Світлана Лобода

Євген Миронов

Поліна Дерипаска і Наталя Синдєєва

Максим Віторган

Вікторія Толстоганова, Борис Хлєбніков і Ганна Міхалкова

Олексій Агранович і Вікторія Толстоганова

Ганна Чиповская і Світлана Устинова

Світлана Устинова і Ганна Міхалкова

"Гоголь-центру" 5 років!Категория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама