Володимир Вдовиченков, Олена Лядова, Альона Долецька та інші на виставці "Дружини"


Опубликованно 13.02.2018 01:03

Володимир Вдовиченков, Олена Лядова, Альона Долецька та інші на виставці

Володимир Вдовиченков та Олена Лядова

Світське життя, повільно, але вірно набирає оберти після тривалих новорічних канікул: зірки нарешті повернулися з теплих країн, і вечірок, презентацій, кінопрем'єр в столиці стає все більше. Вчора, наприклад (поки в Барвисі дивилися новий фільм з Костянтином Хабенським "Селфи"), гостей зібрав Музей російського імпресіонізму на відкриття виставки "Дружини". Оцінити експозицію прийшли Володимир Вдовиченков, Олена Лядова, Олексій Учитель, Альона Долецька, Євгенія Линович, Маріанна Максимовська і багато інших.

"Дружини" — виставка з мовцем і красномовною назвою: це портрети коханих великих російських художників. В експозиції – майже 50 робіт кисті Іллі Рєпіна, Михайла Врубеля, Валентина Сєрова, Бориса Кустодієва, Петра Кончаловського, Кузьми Петрова-Водкіна, Олександра Дейнеки, Роберт Фалька та інших майстрів. Через портрети улюблених жінок художників можна побачити, як розвивалося російське мистецтво з кінця XIX до середини XX століття і як змінювався образ жінки — від класичної жіночною дами до рішучої революціонерку.

Щоб відвідувачі не нудьгували, оглядаючи полотна, музей підготував і аудіогід (начитаний Сергієм Чонішвілі) з цікавими подробицями: навіщо дружина годувала Іллю Рєпіна котлетами із сіна, як радянська шпигунка і коханка Ейнштейна вплинула на створення атомної бомби, і хто був прототипом розтиражованих "працівниць" і "спортсменок" з радянських плакатів. Виставка буде відкрита з 1 лютого по 15 травня 2018 року.

Олена Лядова

Володимир Вдовиченков та Олена Лядова

Альона Долецька

Олексій Учитель

Євгенія Линович

Олена Іщеєвої

Ольга Свіблова

Ольга і Чарльз Томпсоны

Юлія Петрова

Катерина Мцитуридзе

Маріанна Максимовська

Борис Мінц і Михайло ШвидкойКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама