Дочка Кадирова, Ігор Крутой і Філіп Кіркоров отримали нагороди Fashion New Year Awards


Опубликованно 24.02.2018 04:10

Дочка Кадирова, Ігор Крутой і Філіп Кіркоров отримали нагороди Fashion New Year Awards

Айшат Кадирова

2017 рік підходить до кінця, тому не тільки SPLETNIK.RU підводить підсумки, але і інші популярні медіа. Так, напередодні, 18 грудня, в Москві відбулося вручення щорічної премії Fashion New Year Awards — 2018 телеканалу Fashion TV. Нагороди у вигляді кристалів отримали відомі представники столичного бомонду: дизайнери, бізнесмени, зірки шоу-бізнесу, актори, моделі і не тільки.

Філіпу Кіркорову отримати кришталеву статуетку допоміг караоке-клуб "Філармонія": телеканал про моду назвав цей заклад "наймоднішим". Ігор Крутой переміг в номінації "Продюсер року". Нагороду отримала і 18-річна Айшат Кадирова, дочка глави Чечні Рамзана Кадирова. Премія вручена їй в номінації "Кращий показ в рамках Mercedes-Benz Fashion Week" за демонстрацію колекції "Гірська перлина" в Москві в жовтні. Що ж стосується Олександра та Анжеліки Ревви, то вони стали парою року.

Філіп Кіркоров

Також свої нагороди в цей вечір отримали Катерина Гусєва, Олексій Чумаков, Ігор Гуляєв, Алла Духова і не тільки. А прийшли підтримати своїх колег і друзів Костянтин Андрикопулос з дружиною Ольгою, Мітя Фомін та інші.

До речі, ведучими заходу, який пройшов у фешенебельному готелі The Ritz-Carlton, виступили Олена Кулецька та Слава Нікітін, Катерина Гусєва та Vj Арчі.

Ігор Крутой

Айшат Кадирова та Катерина Гусєва

Олена Кулецька

Олександр Ревва

Вікторія Шелягова

Олексій Чумаков

Костянтин і Ольга Андрикопулос

Ірина Чайковська і Аджей Бхардвадж

Мітя Фомін і Катерина Гусєва

Ігор Гуляєв

Алла Духова

AlekseevКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама