Анна Седокова, Єлизавета Пєскова, Олег Газманов з родиною та інші зірки на спецпоказі фільму "Всі гроші світу"


Опубликованно 01.03.2018 11:11

Анна Седокова, Єлизавета Пєскова, Олег Газманов з родиною та інші зірки на спецпоказі фільму

Анна Сєдокова

"Оскар-2018" не за горами, і в кінотеатрі "Москва" вчора стартував тиждень кінопоказів, присвячених цій події. Відкрила цикл нова картина Рідлі Скотта "Всі гроші світу" (All the Money in the World), побачити яку прийшли Анна Седокова, Олег Газманов з сім'єю, Єлизавета Пєскова, Катерина Одинцова, Катерина Шпіца і багато хто інші зірки.

Фільм знятий по книзі Джона Пірсона, заснованої на реальних подіях з життя нафтового магната і відомого колекціонера Жана Пола Гетті. Гетті — один з найбагатших людей світу, однак коли в Римі викрадають його онука, магнат навідріз відмовляється платити викуп. Єдиною надією для матері хлопчика стає таємничий співробітник служби безпеки самого Гетті.

У фільмі знялися Мішель Вільямс, Марк Уолберг і Крістофер Пламмер — останній за цю роботу був номінований на здобуття "Оскара" в категорії "Краща чоловіча роль другого плану". Також в картині знявся і Кевін Спейсі, однак на екрані ми його не побачимо: після звинувачень у харасмент актора дочиста вирізали з фільму. У широкому російському прокаті стрічка стартує вже 22 лютого.

Анна Сєдокова

Єлизавета Пєскова

Катерина Шпіца

Катерина Одинцова з дочкою Діною

Марина і Олег Газмановы

Марина і Олег Газмановы з сином Пилипом

Лаура Джугелия

Євген Заболотний

Андрій Фомін

Маріанна Максимовська і Василь Борисов

Олександра Новікова

Костянтин ГайдайКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама