"Золотий орел — 2018": Боярська, Михалкова, Лядова та інші на головній російської кінопремії


Опубликованно 12.04.2018 02:27

Єлизавета Боярська

У Москві завершилася премія "Золотий орел", онлайн-трансляцію якої вів SPLETNIK.RU. Розповідаємо про переможців і найцікавіших моментах церемонії.

1/34 Олена Лядова

2/34 Володимир Вдовиченков та Олена Лядова

3/34 Ганна Міхалкова

4/34 Єлизавета Боярська

5/34 Євген Миронов

6/34 Марія Кожевнікова

7/34 Тетяна Михалкова

8/34 Микита Міхалков

9/34 Ірина Горбачова

10/34 Григорій Калінін та Ірина Горбачова

11/34 Наталія Іонова

12/34 Валерія

13/34 Валентин і Марина Юдашкін

14/34 Катерина Шпіца

15/34 Дарина Мороз

16/34 Сергій Маковецький

17/34 Олена Захарова

18/34 Ірина Вінер

19/34 Марина Жигалова-Озкан

20/34 Ксенія Чилінгарова

21/34 Павло Астахов з дружиною

22/34 Аріна Шарапова

23/34 Володимир Хотиненко з дружиною

24/34 Катерина Мцитуридзе

25/34 Рената Піотровські

26/34 Дмитро Губернієв

27/34 Гоша Куценко

28/34 Олександр Калягін

29/34 Ганна Ісаєва

30/34 Катерина Волкова

31/34 Наталія Лесніковська

32/34 Марія Лемешева

33/34 Володимир Мединський і Марія Лемешева

34/34 Світлана Дрига

Переглянути всі

Увечері 26 січня в Москві вручили головні російські кінонагороди року — на премії "Золотий орел — 2018". Серед тріумфаторів вечора виявилися "Салют-7" Клима Шипенко, "Нелюбов" Звягінцева, "Аритмія" Хлєбнікова, а серед гостей — Єлизавета Боярська, Олена Лядова і Володимир Вдовиченков, Ганна Міхалкова, Наталія Іонова, Валерія і Йосип Пригожин і, звичайно, багато інших знаменитостей.

На Мосфільм, де за традицією проходить урочиста церемонія вручення нагород, запрошені почали з'їжджатися до шостої години: до початку церемонії зірки позували фотографам, ділилися з журналістами своїми припущеннями про переможців, спілкувалися з колегами і робили селфи на червоній доріжці. Однією з перших на доріжку, як і зазвичай, вийшла Тетяна Михалкова, а в числі останніх на премію приїхали сусіди за номінаціями Ірина Горбачова та Євген Миронов (краща жіноча і краща чоловіча роль), а також міністр культури РФ Володимир Мединський. Відмовившись майже у всіх інтерв'ю, той стрімко пройшов повз карауливших його репортерів — прямо на сцену. З його виступу і почалася церемонія: спочатку Мединський зачитав привітання від президента Росії, а потім вимовив емоційну промову, присвячену бурхливо розвивається російського кінематографу.

Єлизавета Боярська

Олена Лядова

Володимир Мединський

Про успіхи російського кіно — а касові збори це підтверджують — говорили і практичні всі інші, хто в цей вечір піднімався на сцену. Серед "вручантов" кого тільки не було: і Наталя Іонова, і Валерія і Йосипом Пригожиним (що дозволило ведучого Дмитра Губернієва пожартувати: "Було мистецтво, а став шоу-бізнес"), і Єгор Корінців, і Вікторія Токарєва, і Валентин Юдашкін, і директор Третьяковської галереї Зельфира Трегулова, і Світлана Дружиніна.

Валерія

Валентин і Марини Юдашкін, Валерія

Ні курйозів, ні ексцесів, ні гострих жартів в цей раз на премії помічено не було: строго за графіком, швидко та вправно церемонія йшла своєю чергою. Розчулилася, отримуючи свою нагороду (абсолютно заслужену) за роль о пронизливою драмі Бориса Хлєбнікова "Аритмія" Ірина Горбачова і зворушливо зізналася чоловікові Григорію Калініну в любові, Євген Миронов заявив, що на зйомках їх фільму ("Час перших") харасменту не було, Гоша Куценко (єдиний з усіх) жартував про заборонену в нашому прокаті картину "Смерть Сталіна", і майже кожен другий вітав когось з днем народження. Тон задала Єлизавета Боярська, яка, отримуючи нагороду за роль Анни Кареніної в серіалі Карена Шахназарова, привітала маму, актрису Ларису Луппіан — тій вчора виповнилося 65 років.

Григорій Калінін та Ірина Горбачова

Євген Миронов

Володимир Ільїн

Кілька разів церемонія переривалася бурхливими оваціями, причому зал аплодував стоячи: коли вітали президента Національної академії кінематографічних мистецтв і наук Росії Володимира Наумова, нещодавно відсвяткував 90-річчя, коли згадували померлих за останній рік артистів — Олексія Баталова, Георгія Тараторкіна, Леоніда Броневого, Віру Глаголєву. Аплодували Валерії, яка в честь ювілею Володимира Висоцького (25 січня йому виповнилося б 80 років) виконала його знамениту пісню "Лірична" ("Тут лапи у ялин тремтять на вітрі..."), і Олександра Калягіна, якого вшановували за внесок у кінематограф. І, звичайно, аплодували всім номінантам та лауреатам — головним дійовим особам вітчизняного кінематографа.

Володимир Наумов і Наталя Белохвостикова з родиною

Микита Міхалков і Олександр Роднянський

Нагороди розподілилися так, що в цей вечір ніхто з фаворитів премії без нагороди не залишився — і "Нелюбов" ("Краща режисерська робота"), та "Аритмія" ("Краща жіноча роль"), і "Час перших" ("Краща чоловіча роль"), і "Великий" ("Кращий сценарій"), і "Салют-7" ("Найкращий фільм") виграли свої призи. Всі нагороди, до речі, були виготовлені компанією Mercury, яка за традицією стала партнером премії.

На жаль, на церемонії не було Андрія Звягінцева: втомлений від щоденних перельотів, режисер ліг в лікарню з бронхітом — нагороду за нього отримував продюсер Олександр Роднянський (сподіваємося, до "Оскара" Звягінцев видужає). Не було Аліси Фрейндліх, яка номінувалася відразу в двох номінаціях, Марини Нейолової, Данила Козловського і багатьох інших зірок вітчизняного кінематографа, яких ми очікували побачити.

Катерина Шпіца

Марія Кожевнікова

Олександр Роднянський і Наталя Іонова

Олександр Роднянський і Олексій Учитель

Лауреати премії "Золотий орел-2018"

Кого не вистачало на премії, кому насправді треба було присудити нагороди та інші нагальні питання гості обговорювали вже на банкеті. Фотографувалися з "орлом", цокалися келихами з шампанським, вітаючи одне одного, і вже обговорювали нові кінопроекти — адже найкращі фільми, кажуть, це ті, що ще не зняті.

Єлизавета Боярська

Ірина Горбачова

Анастасія Пальчикова

Михайло ПоляківКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама