Сумний привід телстра для відключення


Опубликованно 22.05.2018 16:36

Сумний привід телстра для відключення

Мільйони австралійців залишилися без доступу до голосової та інтернет сервісів на їх мобільні телефони, після 10 ранку, і послуги не були повністю відновлені тільки після 3 вечора.

Незважаючи на відновлення послуг, Телстра не змогли вчора конкретну причину несправності, і сьогодні з'ясувалося, він буде проводити подальші дослідження, щоб з'ясувати, що викликало проблему з програмним забезпеченням.

У заяві компанії виявили неполадки в програмному забезпеченні "спрацьовує кілька елементів мережі, щоб збанкрутувати", і навіть резервні системи, призначені для порятунку ситуації не працюють.

Докладніше: чому Телстра користувачі мають повне право бути в люті

Відключення телстра викликало проблем в Австралії. Фото: Додається

"Однак після відпрацювання відмови, подальші несправності викликало перерву позначився 4G з'єднань, компанія показала.

"Є надмірність, вбудовані в ці системи, але це не працює як належить."

Замість цього, несправного обладнання перенаправляється мобільного телефону підключення до 3G-мережі telstra, які стали перевантажені, і відключені багато користувачів.

Телстра каже, що "ізолювали вплив мережевої інфраструктури" 11.40 годин, але знадобилося ще дві години після цього, щоб відновити послуги, і навіть більше для "деяких державних і корпоративних клієнтів", щоб возз'єднатися.

Цю заяву було зроблено після того, як захисники прав споживачів закликали Телстра, щоб забезпечити повернення до мільйонів абонентів мобільного зв'язку в якості "жесту доброї волі" після того, як компанія зазнала своє третє загальнонаціональне відключення електрики в місяць

Але Телстра неодноразово виключив масового компенсації для своїх клієнтів, заявивши, що буде готовий "працювати з ними на індивідуальній основі".

Зек вакансії: австралійці scammed з рекордних $340 млн.Ваш оператор обдирає вас, як липку?1:19

А австралійська telstra і Vodafone оголошують про нові плани з необмеженим обсягом трафіку, деякі австралійці можуть знайти вони отримують нечесна угода на обсяг даних, які вони отримують на їх поточний план.1 травня 201821 день назад/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/технології - синдиковані/Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама