Телстра страждає ще один великий збій


Опубликованно 23.05.2018 12:36

Телстра страждає ще один великий збій

Користувачі телстра кажуть, що їх мережі у Мельбурн, Канберра, Сідней, Хобарт, Брісбен і Перт. Оператор підтвердив цю проблему.

Карта вироблених відключень австралійський долар показує проблема зачіпає більшість великих столичних центрів по всій країні.

Відключення почалося близько 10:00 ранку сьогодні вранці з клієнтів беруть на соціальні медіа, щоб скаржитися втратити мобільний сервіс.

Незабаром після 11:30 ранку, представник Телстра розповів новини.ком.ау компанія продовжує розслідувати першопричину.

"Ми працюємо, щоб вирішити проблему, страждає 4G мобільного голосового зв'язку і передачі даних в національному масштабі, який також викликає перевантаження для послуг 3G," сказав прес-секретар.

“Ми приносимо свої вибачення за незручності і працюємо, щоб вирішити цю проблему якомога швидше. Ми як і раніше розслідуємо причину.

"Заклики 000 будуть підключатися через мережі інших операторів, де у них є мобільний зв'язок".

Знову ж таки, соціальні медіа засвітився з незадоволеними мобільних користувачів.

Так мережі telstra у Хобарт, Сідней, Канберра (мене) і Сонячний Берег. Імовірно всюди?— Рік Мортон (@SquigglyRick) 21 Травня 2018

Круто. #Телстра вниз. Щасливого понеділка, все. Сподіваюся, вам не потрібно робити ніяких дзвінків або потік будь... ну, нічого.— Чи :) Старк (@Leighlo) 21 Травня 2018

у нас є @ППР Телстра?— Дженна Ціною (@JennaPrice) 21 Травня 2018 Року

Гей @Телстра все в моєму класі, включаючи мене просто відправили в СОС тільки на наших телефонах. Будь-яка ідея, чому?— Джозеф Шентона (@notjosephs) 21 травня 2018 року

@Телстра перевірки Брісбен в Нортсайд, ніяка служба тут ні #якісний #ППР— Джоель Махер (@HezMah19) 21 Травня 2018

Мобільний ППР вразив всіх великих австралійських міст.

Загальнонаціональний зриву сьогодні вранці приходить тільки через 20 днів після окремої поширеною проблемою збитого мобільного зв'язку telstra в телефоні на дві години.

Після відключення Телстра каже, що проблема була викликана "технічні зміни" напередодні оновлення для андроїд контроль трафіку обладнання у виставковому Телстра-Стріт біржі в Мельбурні.

В даний час команда соціальних медіа направляти клієнтів, щоб перевірити, якщо їх адреси впливає на поточну сторінку Телстра відключень.

Поки сторінка працює від новини.ком.офіси AU в Сіднеї, багато клієнтів у соціальних мережах повідомляють, сторінки теж відчуває проблеми і недоступний.

Не лише @Телстра, здається, але так їх сторінка простою >< рис.twitter.com/UvU1DkqKu6— Сіан ?Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама