"Кінотавр-2018": Анна Міхалкова з синами, Катерина Вілкова, Федір Бондарчук та інші на прем'єрі фільму "Підкидання"


Опубликованно 11.06.2018 07:16

Ганна Міхалкова з синами

Відразу після прем'єри фільму "Кислота" Олександра Горчилина "Кінотавр-2018" продовжився показом картини Івана В. Твердовського "Підкидання", яка бере участь в основній конкурсній програмі фестивалю. Серед глядачів виявилися Ганна Міхалкова з синами, Катерина Вілкова, Федір Бондарчук, Валентин і Тетяна Юмашеви, Агнія Дітковскіте та багато інших. Вийшли на червону доріжку біля Зимового театру і члени журі, серед яких в цьому році актриса Оксана Акіньшина.

1/13 Ганна Міхалкова з синами

2/13 Оксана Акіньшина

3/13 Катерина Вілкова

4/13 Софія Капкова

5/13 Федір Бондарчук

6/13 Олександр Гордон з дружиною і сином

7/13 Ілля Бачурін і Надія Сисоєва

8/13 Іван В. Твердовський

9/13 Альона Свиридова

10/13 Ігор Верник

11/13 Маріанна Сардарова

12/13 Марія Лемешева

13/13 Ян Ге

Переглянути всі

Прем'єра почалася з сумного моменту: на сцену піднявся президент фестивалю Олександр Роднянський, щоб вшанувати пам'ять видатного режисера Кіри Муратової, яка померла напередодні.

Вчора ввечері померла одна з найбільш видатних радянських і пострадянських фігур кінематографа, один із самих виняткових режисерів, унікальний митець, який з самого початку 1960-х років до кінця свого життя — Кіра Георгіївна померла на 84-му році життя — абсолютну внутрішню свободу і незалежність. Людина, найкращою пам'яттю про яку буде можливість переглянути її фільми. Вона зробила 15 картин, і це величезний внесок у кінематограф,

— сказав Роднянський, після чого зал встав, щоб вшанувати пам'ять Муратової хвилиною мовчання.

Олександр Роднянський

Зал вшанував пам'ять Кіри Муратової хвилиною мовчання

Твердовський, що вийшов після цього розповідати про свою нову картину, також зізнався у любові Кірі Муратовій, і подякував відбірників фестивалю за можливість брати участь в конкурсі "Кінотавра". З фестивалем режисера пов'язують давні відносини: його фільми двічі брали участь у конкурсі і обидва рази без нагород не залишалися — "Клас корекції" в 2014 році отримав приз за кращий дебют і приз журі кінопрокатників, а "Зоологія" в 2016-му — нагороду від Гільдії кінознавців і кінокритиків і приз за кращу жіночу роль.

Команда фільму "Підкидання"

Новий фільм розповідає історію Данини, якого непутяща мати, коли-то відмовилася від сина, раптово забирає до себе в Москву. Підліток відразу ж опиняється в епіцентрі подій: входить в банду "перевертнів у погонах" і починає працювати на них, кидаючись під машини і вимагаючи гроші у водіїв. І нове життя з матір'ю виявляється зовсім не такою щасливою, як Даня мріяв.

Головні ролі у фільмі зіграли Денис Власенко, Ганна Слю і Данило Стеклов, серед інших акторів — Олександра Урсуляк, Максим Віторган. Дата виходу стрічки в широкий прокат поки невідома.

Валентин і Тетяна Юмашеви

Валентин і Тетяна Юмашеви, Федір Бондарчук

Олександр Гордон з дружиною і сином

Оксана Акіньшина

Софія Капкова

Агнія ДітковскітеКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама