Тіна Канделакі, Філіп Кіркоров, Андрій Малахов та інші на авіаційному форумі


Опубликованно 09.08.2018 10:48

Тіна Канделакі, Філіп Кіркоров, Андрій Малахов та інші на авіаційному форумі

Тіна Канделакі

Поки у Каннах зірки сяють на червоній килимовій доріжці Палацу фестивалів, в Москві кипить своя світське життя. Причому знаменитостей часом можна зустріти і на таких заходах, де зовсім не очікуєш побачити. Наприклад, на Міжнародному форумі Skyservice, присвяченому розвитку сервісу та послуг на бортах повітряних суден цивільної авіації, який в ці дні, 15-16 травня, проходить в Гостинному дворі. Серед почесних гостей заходу виявилися не тільки представники "Аерофлоту" на чолі з гендиректором Віталієм Савельєвим, але також і зірки кіно, театру і шоу-бізнесу Філіп Кіркоров, Тіна Канделакі, Андрій Малахов, Чулпан Хаматова, Ніка Білоцерківська та багато-багато інших.

Поки представники індустрії обговорювали якість авіаційного сервісу та обмінювалися досвідом, гості знайомилися зі стендами, роздивлялися красунь-стюардес і ділилися враженнями. Багато хто з запрошених зірок, які давно є відданими клієнтами "Аерофлоту", ще й вийшли до мікрофона, щоб вимовити хвалебні промови. Як все це було — у нашому репортажі.

Тіна Канделакі

Чулпан Хаматова

Філіп Кіркоров

Андрій Малахов і Філіп Кіркоров

Віктор Дробиш

Аркадій Новіков і Михайло Галустян

Аркадій Новіков

Ніка Білоцерківська

Маргарита Симоньян

Аркадій Новіков, Ніка Білоцерківська, Андрій Малахов, Маргарита Симоньян, Чулпан Хаматова, Тигран Кеосаян, Віктор Дробиш

Ніка Білоцерківська, Чулпан Хаматова

Філіп Кіркоров

Генеральний директор "Аерофлоту" Віталій Савельєв

Форум Skyservice

Форум SkyserviceКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама