Ганна Міхалкова, Наталія Гольденберг та інші зірки на виставці журналу SEPP


Опубликованно 15.09.2018 02:38

Ганна Міхалкова, Наталія Гольденберг та інші зірки на виставці журналу SEPP

Анна Міхалкова і Данило Головкін

Поки вчора вся країна стежила за матчем Уругвай — Росія (на жаль, завершився для нас поразкою), зірки — Ганна Міхалкова з сином, Ксенія Чилінгарова, Віка Газінская, Галина Мазаєва, Ксенія Соловйова і багато інших — веселилися на вечірці футбольної тематики.

Вона була приурочена до відкриття виставки журналу SEPP — видання, яке виходить раз в два роки, якраз перед чемпіонатами світу та Європи, і яка зіштовхує моду і футбол і розповідає про взаємодію цих світів. Кожен випуск присвячений країні, в якій проводиться чемпіонат. Новий номер, відповідно, Росії, ось і виставка відбулася в Москві. Гостями заходу стали фотографи і моделі, які взяли участь у зйомках ювілейного випуску SEPP, редактори модних журналів і головні столичні модниці.

Зустрічала присутніх Наталія Гольденберг, яка стала співредактором номери і разом з командою авторів працювала над випуском. На виставці була представлена частина робіт, що увійшли в журнал, авторства модних московських фотографів — Олексія Кисельова, Данила Головкіна, Ольги Изаксон, Олексія Дымарского та інших.

Ганна Міхалкова

Анна Міхалкова і Данило Головкін

Син Ганни Міхалковій Андрій з подругою

Наталія Гольденберг

Соловйова Ксенія

Марія Богданович, Маркус Ебнер і Віка Газінская

Наталія Гольденберг і Маркус Ебнер

Наталія Туровникова

Ксенія Чилінгарова

Віталій Козак

Галина Мазаєва

Дарина Малигіна і Петро Прохоров

Марина Долідзе

Муся Тотибадзе

Олександра Ревенко

Ігор ВдовінКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама