Як Відлуння шоу буде змінюватися, як ми живемо будинку


Опубликованно 01.10.2018 05:42

Як Відлуння шоу буде змінюватися, як ми живемо будинку

Іноді він може здатися занадто багато, і люди будуть насолоджуватися в будь-можливість зробити своє життя трохи легше, особливо коли вони перебувають вдома.

Ну, є новий гаджет робить тільки те, що і захоплення світу — Амазонки Alexa.

Алекса-це віртуальний помічник, розроблений Amazon в 2014. Поки ваш смартфон залишається в кишені і, використовуючи нічого, крім вашого голосу, ви можете грати музику, створювати список справ і списки покупок, отримувати зведення погоди і новини, а також контроль інтелектуальних домашніх пристроїв.

Але сьогодні, Amazon пішла ще далі і представила ряд нових Алекса стилі пристроїв, які будуть використовувати голосову технологію для подальшої зміни, як ми живемо будинку.

На заході в Сіетлі електронної комерції гігант оголосив про нової продукції були у відповідності з амбіціями компанії з впровадження смарт-технологій в повсякденне життя.

Ехо показують найбільш складний пристрій стане доступним в Австралії і прагне зробити легше життя на батьківщині.

Все нове Ехо оснащений яскравим 10-дюймовим HD дисплеєм. Екран доповнюється подвійний, бічній стрільби двома неодимовими динаміками і пасивним НЧ-випромінювачем і долбі обробка для доставки експансивний звук.

З вбудований ZigBee розумний будинок маточини, Ехо робить його простим, щоб почати процес перетворення вашої нерухомості в розумний будинок.

Просто сказати: "Алекса, відкрити "мої пристрої"," для автоматичного виявлення і встановлення сумісні лампочки, розетки і вимикачі без додаткових вузлів або додатків. Після налаштування, встановити Alexa щоб включити світло або використовуйте сенсорний екран, щоб включити пристрою вмикання і вимикання.

Директор Луни продукти Лінда Ranz працює конкретно на пристрої, які мають екран.

Вона сказала, що в плані графіки новий Ехо прийшов довгий шлях з оригіналом.

“Ми намагалися розпізнати і посилити візуальні аспекти продукту, тому що те, що ми виявили з оригіналом полягає в тому, що люди стежать за набагато більш короткі відео. Це може бути розвагу для дітей або використовувати для перегляду новин або спорту", - сказала вона.

“Я думаю, що ця модель буде дуже добре прийнятий з людьми всіх віків. Я знаю, що батьки з дітьми використовувати його, щоб розважити своїх дітей під час приготування вечері.

“Це дуже мило для літніх клієнтів, які можуть відео-зателефонуйте своїм дітям і онукам. Тоді, звичайно, він звертається до кожного Між з-за його музики можливість і вміння зробити життя простіше."

МС Ranz зазначив особливість вона знайшла саме зручне-можна було додати в її список покупок будинку, а потім отримати доступ до цього списку з неї смартфон в продуктовому магазині.

Магазини зробив простий-це функція, що багато сімей по достоїнству оцінять. Клієнти мають можливість складати списки покупок, просто сипати в число предметів, необхідних, таких як: "Алекса, додати молоко, яйця і хліб в мій список покупок".

Ви навіть можете залишитися на вершині продукти переупорядочения товарів. Ви просто говорите: "Алекса, мого замовлення шампунь і кондиціонер" і це допоможе вам впорядкувати ваш улюблений бренд в інтернеті.

Вона також має список рецептів, які ви можете слідувати крок за кроком, тільки з допомогою голосової активації. Вони з'являються в форматі відео або рецепт буде з'являтися на екрані для вас, щоб слідувати.

Ехо також має вбудований веб-браузер, який може бути відкритий, сказавши: "Алекса, відкриті шовк" або "Алекса, відкрийте Firefox".

Тисячі навички доступні також на пристрої.

Тепер ви можете робити речі, як перевірити вашого коммутіруют або дивитися Лисиця спортивних новин у прямому ефірі.

Ви також можете дізнатися, коли ваша енергія законопроект у зв'язку з AGL і перевірте вашу кредитну карту термін з NAB.

З Алексою можна легко створити якісь сімейні забави з навичками від Kinderling і Amazon казки, або розслабитися з вибору звуків для релаксації.

Ехо показують також робить його простіше для спілкування з родиною та друзями, завдяки вбудованої 5-Мп камерою, що підтримує відео високої чіткості виклику і відмінно підходить для руки-безкоштовні дзвінки з друзями та родиною, які мають місце Луна, Луна, або Alexa додаток.

На конференції, найбільш відомий своєю музикою можливостями для відтворення і MS Ranz сказав неймовірні візуальні ефекти на Эхе показують, що дозволило їй поєднати музику так вона не зробила раніше.

"Відлуння все про музику і те, що ми знайшли з екрана ви можете подивитися музичні кліпи, перебирати альбоми і з'єднатися з музикою в іншу сторону", - сказала вона.

"При прослуховуванні музики на динамік вона дуже цифровий, але тепер з Ехо вона стала більш візуальний досвід, який є досить неймовірним".

Ехо шоу доступний за $349, ви можете попередньо замовити зараз.

Письменник був присутній на заході в Сіетлі в якості гостя Амазонки.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама