Повернення Telstra в $9,3 млн. на мобільні клієнти


Опубликованно 02.10.2018 03:15

Повернення Telstra в $9,3 млн. на мобільні клієнти

Згідно зі звітом, оператор дав Барбоса їдця АССС, Телстра віддав гроші клієнтів, які були введені в оману і оплачується додатково на свій рахунок здійснює прямі преміум тарифікацію послуг (ПДБ).

Служба ПДБ дозволила клієнтам придбати цифровий контент від сторонніх розробників, які продають свій контент за межами звичних додатків, як App Store компанії Apple і магазині Google play.

При покупці речі, як мелодії, ігри і цифрові товари, наприклад, компанії мають можливість лавірувати на вартість рахунок покупця телефону. Розташування означало, що багато споживачі часто не знають про реальну вартість того, що вони купували.

У квітні 2018 року, Федеральний суд постановив Телстра виплатити штрафи у розмірі 10 мільйонів доларів за помилкові або оманливі заяви про видатків на цифровий контент, такий як ігри і мелодії.

Телстра припиняють свою службу ПДБ в наступному місяці. Компанії також домовилися провести програму споживчими території, що призвело до $9,3 млн. повернень на сьогоднішній день.

“Ми раді, що багато клієнтів повертаються до Телстра. Очевидно, велика кількість були пред'явлені для контенту, як рінгтони і шпалери, що вони не хочуть, не користувався, і було важко відмовитися від" голова АССС Рід Сімс сказав.

“Після наших дій, Телстра заплатив близько 20 мільйонів доларів штрафів і компенсацій. Це мало служити попередженням для всіх операторів зв'язку, що вводить в оману і обманює споживачів призведе до серйозних наслідків".

За повідомленням АССС, до жовтня 2017 Телстра було зароблено близько 61,7% чистий прибуток млн. $з комісій за преміум тарифікації послуг стягується у більш ніж 2,7 млн мобільних номерів.

На початку 2017 року, опитування, проведене за замовленням австралійської комунікацій споживчі дії мережі (ACCAN), знайдено 12 відсотків респондентів зіткнулися з несподіваних витрат третім особам через пряму оплату.

"У разі мобільних клієнтської бази Телстра, Оптус і Водафон, це 12 відсотків становить майже 1,9 млн. осіб, які могли б отримати несподівані платежі на своїх мобільних рахунків", - сказав директор ACCAN політики, Уна Лоуренс у липні минулого року.

"Ми підрахували, що в сукупності, споживачі, можливо, були сплачені аж 20 мільйонів доларів несподівано в останні шість місяців".

Якщо ви мобільний клієнт Telstra і вважаю, що ви маєте право на відшкодування за рахунок введення в оману третіх періодичні платежі учасника, вам слід зв'язатися з постачальником.

"Ми закликаємо нинішніх або колишніх клієнтів Телстра, щоб зв'язатися з Телстра для повернення, якщо вони вважають, що були несанкціоновані платежі на свої рахунки через служби ПДБ," Містер Сімс, - сказав.

Він додав, що клієнти інших провайдерів телекомунікаційних могли б очікувати аналогічних виплат у майбутньому.

"АССС також проводить детальне розслідування третю оплату послуг боку інших перевізників і подальшому застосуванні примусових заходів може піти за ними."Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама