Microsoft випускає навушники і великих оновлення для пристроїв


Опубликованно 06.10.2018 03:17

Microsoft випускає навушники і великих оновлення для пристроїв

Журналісти злетілися на вчорашньому заході, щоб почути, що компанія була в магазині для своїх клієнтів. Що вони були представлені з оновлення продукту, а також нові навушники, які критики називають одними з кращих в галузі.

Якщо ви використовуєте Microsoft вентилятор, або думав зробити вимикач від MAC, ось що вам потрібно знати про нову поверхні серії очікується приїзд в нашу країну в найближчі місяці.

Поверхня навушників на дисплеї під час прес-конференції у вівторок, жовтня. 2, 2018, в Нью-Йорку. Фото: Мері Altaffer

ПОВЕРХНЯ НАВУШНИКІВ

Корпорація Microsoft розробила кілька більш-вуха бездротових навушників з підтримкою Bluetooth. Відмінна річ про цих навушниках є можливість регулювання шумозаглушення. Повертаючи диск на лівій чашці навушників дає вам повний контроль над тим, скільки зовнішніх шумів впустила. Вони також мають вбудований гучного голосових команд і пауза все, що ви слухаєте, як тільки пристрій буде видалено з вашої голови. Вони встановить вам назад близько $500 і не будуть доступні в Австралії протягом декількох місяців.

Поверхня Pro 6 отримала оновлення і тепер випускається в матовому чорному. Фото: Мері Altaffer

ПОВЕРХНЯ PRO 6

Microsoft ноутбук/планшетний гібрид отримав оновлення і тепер має процесор Intel 8-го покоління, який компанія каже, що робить це 67 відсотків швидше, ніж його попередник. Це супер легкий (770 грамів) і може похвалитися близько 13,5 годин автономної роботи. Він має вбудований удар стенд і кришка клавіатури, яка поставляється в різних кольорах. Планшета починається близько 1300 доларів США і тепер доступний в матовий чорний колір, а також платини.

Поверхня ноутбука також 2 може похвалитися 14.5 годин автономної роботи картину: Мері Altaffer

ПОВЕРХНЯ НОУТБУКА 2

Як випливає з назви, це сіквел до поверхні ноутбука від Microsoft, розпочата в минулому році. Він має 13,5-дюймовий екран, той же 8-й процесор покоління, пропонує годину більше термін служби батареї, ніж на поверхні Pro 6 і важить близько 1,25 кг. Проектною групою були також додана опція матовий чорний колір це добре. Ноутбук буде встановить вам назад близько $1,500.

Поверхня студія 2 знаходиться на дисплеї під час прес-конференції у вівторок, жовтня. 2, 2018, в Нью-Йорку. (Фото АП/Мері Altaffer)

ПОВЕРХНЯ СТУДІЇ 2

Цей креативний дизайн платформи виконаний величезний сплеск, коли він був вперше випущений на ринок в кінці 2016 року, але це було давно пора оновити. Microsoft запустила поверхні Студіо 2, нову поліпшену цифрову платформу для художників, відео-виробників, архітекторів, фотографів та інших творчих. Новий пристрій може похвалитися 50-відсоткове підвищення графічної продуктивності і 38-відсоткове збільшення яскравості дисплея. Поверхня студії 2 починається з $5,500.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама