Новий телефон від Google виглядає її кращою


Опубликованно 08.10.2018 20:12

Новий телефон від Google виглядає її кращою

В останні кілька років, пошуковий гігант перейшов у простір на жорсткому диску з захопленням в спробі конкурувати з Apple і Amazon з гаджетами, включаючи смартфони і домашніх акустичних систем.

Минулого місяця Apple провела свій щорічний флагманський запуск нового продукту, пізніше відкриття трьох нових айфонів і пару тижнів Амазонки наслідували його приклад, демонструючи безліч нових Алекса-пристроїв, в тому числі мікрохвильова піч і будильник.

На цьому тижні настала черга компанії Google.

Досі було багато витоків про подію, яка відбудеться рано вранці в середу ЭЙСТ. Ось, чого очікувати.

ГУГЛ ПІКСЕЛЬ 3 І XL

Компанія Google збирається представити свій смартфон третього покоління, випускаючи дві версії свого пристрою пікселя 3. Основна відмінність між двома телефонами-це розмір.

Піксель 3, як очікується, щоб перейти від традиційного, квадратним екраном 16:9 більше сучасний 18:9 екран з тонкою рамкою навколо екрану і округлені кути.

Більш великі версії — як і в більшості інших нових смартфонів, випущених в цьому році — слідкуйте за Apple і інших виробників, має насічку для того, щоб максимально досягає переднього дисплея на OLED екрані.

В даний час чутки вказують на 5,5-дюймовий екран на пікселя 3 і 6.7 дюймовий екран на XL..youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}

Смартфони від Google були орієнтовані на преміум-сегмент ринку і довели досить популярний серед австралійських споживачів, незважаючи на їх високу ціну.

Нові телефони, як очікується, буде дуже схожа на піксель 2 в плані дизайну, але буде трохи новий колірний стиль. Телефони в чорному і білому кольорах і біла версія може мати кнопку зелений потужність, надаючи йому новий вигляд.

Є також непідтверджені чутки, вони також можуть прийти в світло-рожевий і кольору морської хвилі.

Задня частина телефонів пікселя 3, як очікується, будуть повністю скляні, нижня половина знову покриті матовою фарбою, щоб надати їй двоколірний вигляд.

Нові пристрої повинні мати бездротової зарядки, роблячи це в перший раз компанія включила можливість в телефонах.

Смартфони Google мають одні з найкращих фотоапаратів на ринку, і він буде продовжувати бути перевагою для технологічного гіганта. Піксель 3 виглядає розумніше камеру, яка буде в змозі швидко визначити, що перед ним — це корисна технологія для таких речей, як сканування візиток і ідентифікації продукції.

Друга камера також може дати користувачам можливість взяти краще, і ширше, селфи.

насічка на Google пікселя 3 ХL просто змушує мене запитати.... Чому?! pic.twitter.com/wnRATYxWWy— Тому Уоррен (@tomwarren) 6 жовтня 2018

Досить імовірно, двох телефонів буде оснащуватися новий і потужний процесор Qualcomm Snapdragon в процесор смартфона 845. Гугл Піксель 2 побіг на старому чіп Snapdragon 835, але компанія Qualcomm стверджує, що її остання версія-25 відсотків швидше, що означає, що піксель 3 може бути помітно більш потужними.

Ми не знаємо про ціну всього ще, але це, як очікується, буде десь навколо, або, швидше за все, вгору австралійських $1079.

ГУГЛ ПЛАНШЕТ

Google за підсумками минулого року Pixelbook пристрій, за чутками, має бути хром ОС планшета. Він, як повідомляється, буде називатися пікселів шифер і може подвоїти, як легкий і легко портативний ноутбук.

Минулого тижня, фотографії просочилися про те, що пристрій і грифель може виглядати.

Прощай Поверхні. #Pic.twitter.com/WWDHap3uuu PixelSlate — ???? (@_iamakii_) 7 жовтня, 2018

ГУГЛ ДОМАШНІМ ЦЕНТРОМ

На зростаючому ринку смарт-спікер, зараз всі, включаючи дисплей. Ось що технологічний гігант буде робити з його головної сторінки Google, який є відповіддю компанії на Эхе показують Амазонки.

Велике питання, чи Є це буде мати вбудований веб-камера підтримує відео-дзвінки.

Google планує принести свою власну версію пристрою Amazon Ехо виводити на ринок. Малюнок: Даніель Берман

ПІКСЕЛЬ НИРКИ І ОНОВЛЕННЯ ПРИСТРОЮ CHROMECAST

Технічний гігант, щоб показати свої нові пристрої Chromecast продукт, але ходять наполегливі чутки про те, що не буде якихось серйозних оновлень технологіях і не підтримує перегляд 4К.

Крім того, Google може показати нову версію бездротових навушників. Перше покоління не було величезним успіхом, але включає в себе деякі цікаві функції, такі як переклад в режимі реального часу..youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама