Онлайн сталкерів може бути поміщений у в'язницю на п'ять років


Опубликованно 09.10.2018 04:12

Онлайн сталкерів може бути поміщений у в'язницю на п'ять років

Пропоновані поправки також дозволяють поліції штату Новий Південний Уельс шукати затримано замовлень насильства у відповідь на серйозні зловживання в інтернеті.

"Сучасні технології вимагають сучасних законів", державний Генеральний прокурор Марк Спикман повідомив журналістам у Сіднеї в неділю.

“Мова йде не про захист людей, які постраждали почуття. Це допоможе захистити людей від потенційно руйнівних психологічних та трагічних наслідків".

Комісар поліції Мік Фуллер сказав, що технологія дозволяє людям переслідувати інші 24/7 з допомогою комп'ютерів і смартфонів.

"Ці зміни дають Новий Південний Уельс поліцейські сили для атаки цих злочинців назад в свої будинки", - сказав він.

"Ми (будемо) мати повноваження на арешт і вивезти затриманих замовлень насильства, які включають цей тип знущань."

Уряд, по суті, уточнення в закон, щоб ясно дати зрозуміти, що інтернет-активність може скласти для переслідування і залякування.

Закон буде доповнювати федеральне законодавство, але посилення покарання — п'ять років максимум, а не на три роки за злочин Співдружності. Генеральний прокурор говорить про зміни Вікторія буде охоплювати поведінки неповнолітніх, але він очікує, що дитячі суди, як правило, ставлять молодих злочинців в диверсійні програми, а не тюрма.

Державна опозиція підтримає зміни, але лідер Лейбористської Люк Фолі хоче, щоб уряд, щоб зосередитися на профілактиці, а не тільки покарання.

"Там має бути повна заборона на смартфони і годинник для дітей молодшого шкільного віку", - сказав він журналістам.

"Для старшокласників ... там повинні бути дуже жорсткі обмеження."

Насильство в сім'ї головний виконавчий Вікторія МГО Baulch заявив, що підхід уряду буде послати чіткий сигнал.

"Ми знаємо, що до 98 відсотків жертв сімейного і побутового насильства зазнали насильства онлайн — це неймовірне злочин, який переслідує людей в свої будинки", - сказала вона журналістам.

"Він може відчувати себе майже неминучою, коли тебе переслідують, кривдять і ображають онлайн".

Якщо ви або ваші знайомі постраждали від насильства в сім'ї, будь ласка, зателефонуйте щодо 1800 (1800 737 732).Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама