Чутки літати над можливої нової 'вимикач' на пристроях Apple


Опубликованно 12.10.2018 02:43

Чутки літати над можливої нової 'вимикач' на пристроях Apple

Меморандум був направлений в магазинах Apple і авторизованих постачальників послуг конспектувати характеристики безпеки нових чіпів для Apple Т2, який з'являється в останній імак Pro і моделі 2018 року Макбук Про.

З'ясувалося, що при проведенні деяких видів ремонту потрібно фірмове програмне забезпечення компанії Apple, використовуваного геній працівники в магазинах Apple і авторизованих ремонтників буде завершено. Помилки діагностики Apple, після деяких частин замінені в Т2-кухня Mac і ноутбуки "призведе до порушення працездатності системи і неповний ремонт," записка сказала.

Внутрішні комунікації був вперше повідомив MacRumours , а потім покласти до iFixit генеральний директор Кайл Weins, хто працює не покладаючи рук, щоб адвокат для споживачів, щоб мати право на ремонт, особливо по відношенню до Apple, яка любить суворо контролювати свої продукти і як вони зберігаються.

Згідно з документом, обмеження діятимуть до ремонту, що передбачає заміну збірка Макбук дисплея, материнської плати, клавіатури і сенсорної панелі і сенсорного ID дошці. На плюси імак, він розпочнеться якщо платі логіки або флеш-пам'яті будуть замінені.

Незважаючи на формулювання у службовій записці, команда iFixit були успішно здатний замінити дисплей і плата логіки для MacBook Pro без будь-яких проблем.

“Це багатообіцяючий знак, і це означає, що небо не падає — ще. Але як ми дізналися, немає нічого певного", - сказав сьогодні у своєму блозі про руйнувати.

Але як організація може вказати, технологічний гігант має історію програмного забезпечення-блокування ремонт скандалів, в тому числі пристрої відключення помилки 53 Saga, яка побачила АССС slug Яблуко $9 млн за вводить в оману австралійських споживачів і iPhone останніх регулювання скандал, в якому з'ясувалося, компанія Apple навмисно сповільнюючи старих телефонів.

Докладніше: генеральний директор сьогодні говорить до новин.ком.АУ про Apple і право на ремонт

MacBook від Apple 2018 про ноутбуки можуть довести неможливо відремонтувати самостійно, якщо Apple вирішить вимагають провести спеціальний засіб діагностики програмного забезпечення.

Принаймні зараз, Apple не представляється монополізує можливість відновити свої нові ноутбуки та настільні комп'ютери. Однак історія знову розпалила дебати про заплановане старіння і як компанії намагаються контролювати життя своєї продукції після продажу.

Ситуація, описана в Apple пам'ятці згадувався критиками як свого роду "вимикач", який міг би надати пристроїв марні, якщо не будуть прийняті в магазин Apple.

Якщо Apple вирішить, останніх вимог ремонт може означати, що клієнти не мають іншого вибору, про те, як вони фіксують свої пристрої.

"По суті, це означає, що Apple володіє пристроєм, а не ви, і може відключити його віддалено, якщо вони виявляють несанкціоновані ремонтні роботи йдуть", - сказав аналітик.

"Це буде великий крок, навіть для них".

Австралія має право на ремонт закони Про книги для автомобільної промисловості після того, як п'ять провідних автомобільних галузевих організацій підписали угоду в грудні 2014 року, прокладаючи шлях для обміну інформацією.

Однак немає такого мандату для інших галузей промисловості, як виробники електроніки або техніки, де запасні частини та діагностичні інструменти часто ретельно охороняється виробником.

Хто насправді контролює свій продукт Apple? Фото: Патрік Сисоне

СМАРТФОНИ І ЗАПЛАНОВАНЕ СТАРІННЯ

Це заплановане старіння реально? Коротка відповідь-так.

Ступінь, у якому вона існує сьогодні, залежить від того, як змовницьки кругозір. Але далеко від просування карикатура жадібні відповідальністю оббирають своїх клієнтів, виробники товару часто пов'язані з недосконалою технологією і більшість просто реагують на бажання споживачів, яким потрібен стильний новий пристрій кожні кілька років.

Термін заплановане старіння має свої витоки в США лампочка в промисловість в 1920-х роках, коли група виробники ламп — сумно відомий як Феб картель — змова з метою запобігання технологічних досягнень, що б довше виробляли лампочки.

Для деяких, сьогодні смартфон-це нові лампи.

Екрани або кнопки розриву. Операційних систем, додатків і так далі раптом більше не може бути підвищений. А літієві батареї в смартфонах незабаром померти.

Виступаючи на новини.ком.АУ в минулому році, генеральний директор компанія iFixit Кайл Вінс поскаржився, як складно Яблука робить його просто замінити акумулятор в своєму айфоні.

"Кожен раз, коли ви приймаєте батареї і клеїти його в продукт, ви будуєте заплановане старіння", - сказав пан Вінс. "Батареї мають обмежений термін служби, так як шини на вашому автомобілі мають обмежений термін дії і якщо авто виробник намагався продати автомобіль з шинами, ви не можете замінити всі сміялися над ними, але це саме те, що відбувається з стільникових телефонів і ноутбуків в ці дні."Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама