Альона Долецька, Аврора, Вікторія Шелягова та інші на прем'єрі у Великому театрі


Опубликованно 03.11.2018 21:06

Альона Долецька, Аврора, Вікторія Шелягова та інші на прем'єрі у Великому театрі

Альона Долецька і Вікторія Шелягова

Питання, куди піти ввечері, навряд чи хвилює столичних жителів — Москва чи не кожен день радує світську публіку прем'єрами, вечірками і відкриттями нових бутиків. Але вчора перед завсідниками тусовок постав непростий вибір — в місті одночасно проходило відразу кілька вартих уваги заходів: в Гумі капсульну колекцію представляла Ешлі Грем, в кінотеатрі "Жовтень" відбулася прем'єра фільму "Газгольдер. Клубаре", а у Великому театрі пройшов показ балетної постановки "Двоє. День у Парижі", створеної спеціально до запуску нової колекції бренду Nespresso Variations Taste of Paris.

1/19 Аврора з дочкою Авророю

2/19 Альона Долецька

3/19 Альона Долецька і Вікторія Шелягова

4/19 Вікторія Шелягова і Євген Заболотний

5/19 Вікторія Шелягова

6/19 Катерина Шпіца

7/19 Наталя і Мурад Османн

8/19 Інга Берман

9/19 Надія Сисоєва та Ілля Бачурін

10/19 Костянтин Андрикопулос

11/19 Евеліна Хромченко

12/19 Маргарита Лієва

13/19 Марина Долідзе

14/19 Марі Коберідзе

15/19 Марія Железнякова і Дмитро Шипілов

16/19 Амбарцум Кабанян і Ганна Бибичадзе

17/19 Ганна Худоян

18/19 Анастасія Меськова і Марія Шумакова

19/19 Марія Шумакова

Переглянути всі

Серед героїв світської хроніки виявилося чимало балетоманов — провести вечір у Великому театрі воліли Альона Долецька, Аврора, Вікторія Шелягова, Катерина Шпіца, Інга Берман і багато інших.

Альона Долецька

Марія Железнякова і Дмитро Шипілов

Ганна Бибичадзе, Амбарцум Кабанян і Олексій Любимов

Показ нової постановки відбувся не на головній сцені, а в камерному Бетховенському залі, де у фойє вже звучала французька музика, а гостей зустрічали офіціанти з шампанським та легкими закусками.

Катерина Шпіца і її наречений Руслан Панов

Наталя і Мурад Османн

Вибір саундтрека, який супроводжував світські розмови, був невипадковий — автори постановки запросили всіх у подорож до Парижа. Автором сценарію став головний редактор проекту "Сноб" Сергій Миколайович, режисером — Сава Савельєв, а за хореографію відповідав володар премії "Золота маска" Володимир Варнава. "Двоє. День у Парижі" став вдалим творчим експериментом, у якому поєднувалися традциии драматичного театру і сучасного балету.

Андрій Остапенко та Світлана Макаренко

Світлана Макаренко

Надихнув творців роман Жака Бреля і Барбари — саме під їх пісні на сцені розгорталася історія кохання між головними героями. Слова звучали з вуст Артема Ткаченко і Агнії Кузнєцової, які прочитали текст, заснований на спогадах легендарних виконавців, а почуття та емоції у виразному танці на сцені передали Світлана Макаренко і Андрій Остапенко.

Сергій Миколайович

Перед початком вечора глядачам вистава представив особисто Сергій Миколайович, ну а в фіналі під оплески присутніх на уклін вийшов і хореограф Володимир Варнава.

Сергій Миколайович, Сава Савельєв, Агнія Кузнєцова, Андрій Остапенко, Світлана Макаренко, Артем Ткаченко та Володимир Варнава

Артем Ткаченко та Володимир ВарнаваКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама