Ксенія Собчак, Максим Віторган та інші на відкритті виставки в ММОМА


Опубликованно 06.11.2018 11:07

Ксенія Собчак, Максим Віторган та інші на відкритті виставки в ММОМА

Ксенія Собчак

Світський сезон в самому розпалі, і вчора, поки Олена Летюча, Яна Рудковська, Маша Федорова відзначали 15-річчя культового аромату Narciso Rodriguez For Her, Ксенія Собчак, Максим Віторган, Влад Лісовець і Віка Газінская насолоджувалися мистецтвом — плакатами культових італійських дизайнерів.

Ксенія Собчак

Максим Віторган і Василь Церетелі

11 жовтня 2018 року в Московському музеї сучасного мистецтва на Петрівці, 25, відбулося відкриття виставки "Передчуття післясмаку". Гостей чекав иммерсивно-тактильний перформанс під керівництвом режисера Андрія Вальдберга в музичному супроводі групи Павла Артем'єва.

Віка Газінская

Влад Лісовець

Олексій Кисельов

Співавторами виставки в тому числі стали Андрій Макаревич, Тетяна Арзамасова, Андрій Більжо, Зураб Церетелі і Сергій Шутов — вони поділилися спогадами часів своєї молодості. Ці оповідання, представлені на виставці в аудіоформаті, надихнули випускників школи сучасного мистецтва "Вільні майстерні" на створення робіт для Червоного залу. Молоді художники представили свою візуальну фіксацію "того, що було" в те, що "могло б бути". Куратором виставки в ММОМА виступив Андрій Логвин.

Джеймс Гольдштейн

Катерина Мцитуридзе

Влад Лісовець

Василь Церетелі, Паскуале Терраччано і Андреа Бертеллі

Паша Артем'єв

Посол Італії Паскуале Терраччано

Ян ЯновськийКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама