Тривожне відео показує, що iPad Pro є легко зігнути і підкосило


Опубликованно 23.11.2018 02:50

Тривожне відео показує, що iPad Pro є легко зігнути і підкосило

Тривожне відео, викладене на Ютубі показує, людина, проведення різних випробувань на міцність на дорогі пристрої.

Зак Нельсон, який, як відомо, в інтернеті, як JerryRigEverything, також демонструє, як легко з iPad Pro може бути зігнуті і зламані.

Здавалося б, дуже мало зусиль, він, здається, здатний практично скласти планшет навпіл, подрібнивши його екран і розкривати зовнішню оболонку.

Відео з JerryRigEverything користувачів YouTube показує його досить легко гнути і приголомшливий новий iPad.

Відео з JerryRigEverything користувачів YouTube показує його досить легко гнути і приголомшливий новий iPad.

Тріщини сталися поруч з iPad Pro в гніздо для мікрофона на лівому і магнітний зарядний смуги для Apple, олівець праворуч.

Оскільки буду в прямому ефірі на YouTube, відео було широко поширене і викликало тривогу серед технологій блогерів.

Під час попередніх ітерацій iPad були схильні до невеликим вигині коли не обережно, преміальність цієї версії планшета повинні запобігти такі легкі пошкодження, багато хто стверджує.

"Що трохи насторожує мене те, як мало зусиль Зак, здавалося, покласти перш ніж його кінцевий результат", - Кріс Уелч написав на межі. "Яблуко забирав занадто багато міліметрів?"

Поки Уелч не думаю, що власники iPad Pro повинні бути надто турбує, якщо тільки вони хочуть спробувати гнути пристрою навпіл, він вказує на два випадки, компанія Apple продала слабо захищають цілісність.

"Всі чотири сторони планшета залишаються повністю відкритими при використанні будь-якого з них", - сказав він.

“Так що якщо ви плануєте грубив вашого iPad, ви, можливо, захочете, щоб зберегти її в щось більш міцний. Вибір справа трохи не вистачає на даний момент".

Вартість нового iPad Pro з таким же, як у верхній частині ноутбука лінія комп'ютер.

Були сумніви з приводу квола на iPad Pro в онлайн-форумах, кілька зображень, що показують ознаки вигині через кілька днів.

"Кілька людей стверджують, що їхні прилади були трохи зігнуті з коробки", - сказав Уелч.

Минулого місяця компанія Apple представила нові планшети iPad, комп'ютери Mac і Mac Mini на заході в Нью-Йорку в рамках великої обчислювальної реконструкція.

“Ми вже зараз продано більше 400 мільйонів пристроїв, що робить його найпопулярнішим планшетом на сьогоднішній день. Нікого немає навіть близько," генеральний директор компанії Тім Кук сказав.

"Але те, що ви можете не знати, що ми продали більше iPad в минулому році, ніж вся лінійка ноутбуків від великих виробників".

З моменту свого першого релізу, Apple продала понад 400 мільйонів iPad.

Новий iPad Pro оснащений 12,9-дюймовим Retina-дисплеєм рідини усередині значно менше тіла, завдяки усуненню його датчик відбитків пальців і тонше рамки навколо екрану.

Він несе нову A12X біонічний датчик, особа посвідчення розпізнавання осіб для забезпечення безпеки, зберігання до одного терабайта і перероблений Apple, олівець.

Але користувачам доведеться розщедритися багато грошей на останній планшет від Apple, а ціна на топ-модель iPad про 12.9 виріс з $1919 по 2869$.

Це дорожче, ніж багато топ-рівня ноутбуків.

З Дженніфер Дадлі НіколсонКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама