Новий Samsung Galaxy С10 за чутками, мають дивовижні особливості


Опубликованно 25.11.2018 14:55

Новий Samsung Galaxy С10 за чутками, мають дивовижні особливості

Інформація з "Уолл Стріт Джорнал" джерела тепер пропонує новий Galaxy С10, за чутками, отримав назву "за Х", буде включати в себе мережу 5G швидкостях, гігантські екрани і камери. Крім того, по численним чуткам в інтернеті, крім того, S10 прийде в три інші моделі, схожі на реліз Apple новітньої лінійки iPhone. Samsung може бути встановлений для випуску стандартної версії, '10 Лайт" і " 10 "плюс".

Конкурент смартфона Apple випустила свій 10-річний ювілей айфон XS і версіями XR і на початку цього року, і очікується, що Samsung буде своєю грою перевершити технік суперників.

Технологічний гігант Samsung закінчився 2-й квартал менше, ніж ідеальних результатів, але може повернути збитки з новими чутками Галактики С10. Джерело: Дрю Ангерер/Getty Зображення/ГВП

Samsung залишається найбільшим виробником смартфонів у світі за обсягом пристрою. Однак, за 2 квартал, технологічний гігант зафіксував спад прибутку, звинувачуючи менше, ніж очікувалося, продажі Galaxy С9 на самий повільний квартальне зростання з 2017 року. Пов'язано із зростанням таких компаній, як Xiaomi і Huawei, Samsung зіткнулася з жорсткою технік продажів клімату, зокрема в Китаї та Індії, де конкуренти запропонували дешевше, телефони.

Конкуренція в бік, припустив риси Galaxy S10 не повинно бути достатньо, щоб порушити технологій фанатики і підвищують привабливість Samsung. За інформацією WSJ каже, що за Х може продемонструвати найбільший екран на смартфон Samsung на 6,7 дюйма. Імовірно, телефон буде встановлена краю до краю екрану, здатного приховати фронтальної камери і датчики за склом дисплея.

Говорячи про камерах, крім того, S10, за чутками, вже шість. Додавання додаткових камер дозволить збільшити потенціал для смартфона для використання в якості фотографічного пристрою. Припустили, щоб утримувати чотири позаду, два попереду, додаткові камери могли дати користувачам більше можливостей масштабування, розумніші зосередитися здібностями і потенціалом для доповненої реальності (AR), додатків.

На початку цього року, генеральний директор підрозділу Samsung Mobile Ді-Джей Кох підтвердив Галактики дизайн моделі S10 буде "дуже значним". Великими екранами, поліпшеними камерами і мережевими можливостями 5г, безумовно, відповідає похвалитися Коу.

Галактики S10-це, за чутками, підтримкою мереж 5G, мають 6,7-дюймовий екран і шість камер. Джерело: не Еммерта/ГВП

Як правило, новий телефон, швидше за все, включають в себе більш швидкий процесор і збільшити процесора. За інформацією WSJ також говорить, що Samsung може розглядати додавання зворотний бездротової зарядки функцію, схожий на конкурента Huawei партнера 20 Про. Це дозволить Галактики С10 поділитися акумулятора з іншими пристроями. Ще краще, є потенціал для включення ультразвуковий датчик відбитків пальців під дисплеєм.

Спекуляції навколо нової галактики С10 приходить якраз тижні після того, як Samsung справив фурор онлайн з анонсами смартфонів, ніж могли б розгортатися перетворюватися на планшет, як пристрій. Цілком ймовірно, що чотирьох нових телефонів, а також складаний планшет буде представлений на Всесвітньому конгресі мобільного зв'язку в лютому наступного року. А поки ми чекаємо затамувавши подих.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама