Велике оновлення очікується для AirPods Apple на початку 2019 року


Опубликованно 04.12.2018 06:50

Велике оновлення очікується для AirPods Apple на початку 2019 року

Компанія Apple випустить оновлену модель свого AirPods з оновленням специфікації Bluetooth і "підтримка бездротової зарядки" в першому кварталі 2019 року, з часто точний аналітик компанії Apple Мін-Чі Куо.

За чутками, це може бути чохол для бездротової зарядки від Apple підноситься у вересні 2017 року, коли компанія оголосила про своє тепер затримка авіатехніки зарядки мат.

У замітці розглядається Яблука інсайдерськоїаналітик також стверджував інший продукт оновлення, яке бере участь більш істотний редизайн AirPods в даний час на шляху до запуску на початку 2020 року. Ця поправка буде мати невизначений "новий дизайн", - сказав Куо.

Минуло два роки з тих пір, як Apple дебютувала свою гаряче улюблену AirPods, які проголосували опитані клієнти в минулому році як один з кращих продуктів Apple коли-небудь зробила.

Але не було ніяких ознак від компанії про другий AirPod продукт нового покоління, тому багато останнім часом поміркувати про те, коли навушники будуть вам велике оновлення.

Оновлення програмного забезпечення викотив в минулому році для AirPods ім'я поширена проблема, з якою стикаються користувачі, які знайшли його легко губляться дрібні гаджети. Знайти мій AirPods оновлення дозволило користувачам зробити їх писк, коли шукаю їх по всьому будинку.

Айфон 8 і Apple годинник серії 3 відображаються на авіацію в 2017 році. Картина: Джастін Салліван

З приходом на iPhone 8 і iPhone Х в минулому році, компанія Apple представила бездротову зарядку для своїх пристроїв. Технологія означає, що ви можете зарядити свій iPhone на килимок для зарядки і не повинні підключити його до соку батареї.

На сьогоднішній день компанія Apple використовувала сторонні продукти, щоб забезпечити цю можливість.

Але Apple обіцяла, щоб мати можливість заряджати ваш iPhone, Apple спостерігати і AirPods на один килимок назвав авіацію. Проте вже через рік після оголошення про нього, компанія затихла на ініціативу, викликавши припущення, воно буде задкувати від пристрою.

Якщо ви не можете чекати для Apple, є творчі рішення сторонніх виробників, які пропонують бездротової зарядки для вашого випадку AirPod.

Apple не коментують чутки продукту, але якщо останні прогнози з приводу бездротової зарядки підходить до AirPods виявляться правдою, це може означати, що компанія робить успіхи на цьому фронті. Якщо це так, то, швидше за все, фанати Apple не доведеться чекати набагато довше, для нової і поліпшеною парою AirPods.

Як яблуко інсайдер зазначив, Куо був одним з перших, щоб отримати подробиці про AirPods правильно, але пропустив кілька останніх прогнозів. Наприкінці минулого року він очікував удосконалена модель дебютує у другій половині 2018 року, чого так і не сталося.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама