Слово року не виявлено. Ви коли-небудь чули це?


Опубликованно 31.12.2018 09:45

Слово року не виявлено. Ви коли-небудь чули це?

Але це нове слово настільки актуальна, що Кембриджський словник оголосив Слово року до 2018 року після опитування глобальний народний обранець.

Короткий список з чотирьох слів, які були додані до книги в цьому році було прийнято на голосування, з номофобия виходить на перше місце.

Номофобия, іменник, що описує почуття страху або хвилювання, яке виникає, коли хтось без їх мобільного телефону або можете використовувати його.

Він може нанести удар, коли акумулятор вмирає, хоча ви і можете зарядити його чи раптом опинитеся в місці з нестабільним прийомом.

Це також може бути відчував, коли ви не можете знайти ваш телефон, якщо він впав між подушками дивана або впали під ліжком, або, ще гірше, якщо ви залишили його на задньому сидінні таксі.

"Твій вибір говорить нам, що люди у всьому світі, ймовірно, випробувати цей тип тривоги достатньо того, що ти дізнався його ім'я," Кембриджський словник йдеться в повідомленні.

"Як і багато сучасні відбитки, номофобия-це так званий купаж — нове слово складається з складів з двох і більше слів, в даному випадку-ні мобільного телефону фобія.'"

Не можу стояти, щоб бути без телефону? Швидше за все, ви страждаєте 'номофобия', який був тільки що проголошує слово рік Кембриджський словник.

Він вибивав іншими словами фіналіст гендерний розрив (різниця в тому, як чоловіки і жінки ставляться), екоцид (руйнування природного середовища) і не платформер (відмова когось можливість поділитися своїми поглядами переконання).

Незважаючи на нашу зростаючу залежність від смартфонів для безлічі повсякденних задач, від переходів до замовлення їжі, номофобия-це не зовсім нове слово.

Найраніше відоме використання номофобия була в 2008 році, але не психологи. Вона виникла в доповіді, підготовленій дослідниками у Великобританії поштове відділення.

“Саме тоді стали з'являтися в британських ЗМІ і з тих пір поширилася по всьому світу. Довівши свою витривалість, він був доданий в онлайн Кембриджський словник на початку цього року".

Хоча це не починалося як науковий термін, воно використовувалося психологами й антропологами в останні роки.

І вона могла б описати синдрому набагато складніше, ніж просто бажання подзвонити комусь, але не вміючи.

Психологи висловили стурбованість з приводу використання мобільного телефону серед підлітків.

Вчені з Міського університету Гонконгу вважають смартфони зараз настільки просунуті і для нас, що вони насправді стали невід'ємною частиною нас самих.

"Коли користувачі сприймають смартфони як їх розширеного "я", вони мають більше шансів прив'язатися до пристроїв, які, в свою чергу, призводить до номофобия, посилюючи телефону таких, що шукають тенденція," у доповіді, опублікованій в журналі киберпсихологии, сказав.

“Недавній смартфон і розробки додатків, здається, неминуче підвищують активність користувачів, так як технології та супутні послуги стають все більш персоналізованими і настроюється.

"Це означає, що користувачі повинні бути свідомими, щоб не стати занадто залежними від смартфонів, в той час, як вигоди від підтягнутості технології".

Смартфони стали важливою частиною повсякденного життя, використовується для всього, від відстеження фітнес на замовлення автомобілі і продукти харчування.

Інше нещодавно проведене дослідження показали, що легкий доступ до зовнішньої інформації через смартфони також можуть викликати трансактивной пам'яті, який знижує нашу здатність набувати і зберігати знання.

І дослідження Маккомбс Школи Бізнесу виявили, що просто мати свій мобільний в межах досяжності, навіть якщо він вимкнений або поза полем зору, може зменшити здатність мозку.

За даними "Психологія сьогодні", 58 відсотків чоловіків і 47 відсотків жінок, ймовірно, страждають від номофобия.

Це змінює те, як ми використовуємо наші телефони з 65 відсотків людей сплять зі своїми телефонами поруч з ними на ліжко і 34% визнають, що вони відповіли на дзвінок в момент інтимної близькості зі своїми партнерами.

Більше половини людей ніколи не вимикайте свій телефон, а кожен п'ятий сказав, що вони воліли б залишитися без взуття на тиждень, ніж їх телефони.

Дослідження люди, які повністю відключаються від смартфонів виявили підвищену якість міжособистісних відносин. Зображення: iStock Не

Ряд досліджень вивчили зв'язок між високим мобільних телефонів залежностей і зниження якості сну, депресії, зниження темпів соціалізації підлітків і зростання в питаннях образу тіла у молодих дівчат.

Університету Шеффілда досліджували переваги виключення повністю і знайшли живий соціального життя в автономному режимі, в результаті витрачаючи більше часу з людьми, маючи більш якісні відносини і відчуття "справжнього" у моменти.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама