Відео Майкрософт пророкують 2019: направляючи стріли і магічні газети


Опубликованно 01.01.2019 13:05

Відео Майкрософт пророкують 2019: направляючи стріли і магічні газети

В 2009 році Microsoft випустила рекламний ролик за його прогнозами, де технології будуть через 10 років. Це завжди загрожує передбачати події. Це постріл у темряві, і обличчя виглядає неймовірно безглуздо, якщо ви зробите це неправильно.

У той час як технологічні компанії хотіли, здавалося б, гарну угоду від майбутніх прогнозів у рукаві, і багато довгострокових ідей в розвиток, здавалося б, багато їх або не дійшли до ринку або були відкинуті споживачем.

Відео починається з того, діти в класі спілкуються на різних мовах на великому Google скло Тип сенсорного екрану.

Вони чудово проводимо час, вписавши туди і назад між собою, зі стіною між ними (можливо, для якоїсь карантин причини), з чат функція, яка, здається, перекладав їх розмова з різних мов, при цьому вони хихикають тихо і малювати картинки собак.

Функція чату виглядає вражаюче схожий на чати екран iPhone, але ця технологія вже існувала тоді. Хоча ці діти мають велике задоволення з цією класною технологією, каструлі камери тому, щоб показати більшу частину аудиторії, як і раніше сидить на регулярні робочі столи в звичайні книги.

Облом для них.

В 2019-му класі стьоб буде достатньо дорослою.

Наступний прогноз буде трохи більше їсти, коли вчитель в класі, як видається, позначення завдання дня у надзвичайно складних (але все одно дуже нудно) дивимося таблицю.

Вона тоді пійло подалі, щоб подивитися в польоті кіно (правильно, вона в літаку!) а потім виймає її крихітний паперовий посадковий талон.

Але почекайте, це насправді крихітний комп'ютерного планшета. Чому? Тому що це 2019, дитинко! І в 2019 році, всі стекла комп'ютері.

Наступна сцена-людина в офісі, але його офіс просто письмовим столом і скляною стіною. Скляна стіна-це комп'ютер. Я працював тема досить? Комп'ютер скло!

Комп'ютер, який напружує спину в цілому по-новому.

Там є сцена, де людина йде через великий аеропорт з маленьким склом пошуках мобільного телефону, який він може розвалитися на частини, використовуючи один шматок, щоб слухати дзвінок і інші, щоб дивитися за функцією відеочату FaceTime.

І часткова кредит на Нострадамус передбачення вібрації, але ми не сповзають наші телефони тільки в 2019 просто немає.

Включені деякі функції, які працювали їх шлях в нашому житті, як місце обміну через штифтами в Google і інших додатків карті. Але, знову ж таки, багато таких вже були 10 років тому.

Що зовсім не зробив його на ринок і, чесно кажучи, я думаю, це те, що нам всім потрібно, це короткий поява стрілу, яка, здається, з'являються з небес, коли в іншому випадку дуже здібний бізнесмен втрачається.

Він озирається на мить, і потім, ніби сам Бог були відчуваючи він загинув, маленьку стрілку від його пристрою з'явиться на землі і показує йому на його шляху.

Керуючись всезнаючий стрілка.

Відео робить багато чого з того, що я б назвав "візуалізація робіт", як конференц-зал, де за помахом руки, чоловік у костюмі, здається, чарівним чином перенести бардак рукописних заміток на інший борт скляний конференц-зал.

В тому ж засіданні, з'являється хитромудру серію заміток на дошці, а потім зазначає, переміщення і самі складають і карти з'являються і swirly лінії починають кружляти навколо карти.

Уявіть собі світ, де ми могли б розмістити його на стіні.

Як ми голову в будинок, прогнози Microsoft по 2019 стати самим чарівним. Людина ковтками каву, і він оновлює казали щось на кшталт "прокинувся, але все ще сердитий" або "готовий працювати", як він працює свій шлях вниз по чашці.

Потім він викинув через газету, що є новини, які чарівним чином з'являються і зникають, коли він їх пійло. Як у Гаррі Поттера. Expelliarmus!

Ми всі вмираємо для цієї технології, щоб збагатити наше життя.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама