секрет для iPhone 11 'зброя' може стати серйозним AR камери


Опубликованно 04.01.2019 01:40

секрет для iPhone 11 'зброя' може стати серйозним AR камери

Так званий "3D-камера" перетворить реальний світ у відеоіграх — використання революційної технології доповненої реальності (AR) технології.

Яблуко мовчить про цьому році iPhone 11, до точки, де ми навіть не знаємо справжнє ім'я гаджета.

Але в новій доповіді передбачається, що Apple показала зацікавлені в три-об'єктив камери, яка може дебютувати в цьому році iPhone.

За даними агентства Bloomberg, компанія Sony "збільшення виробництва наступного покоління 3D датчики", які могли б революціонізувати камер.

Мабуть, це "після одержання винагороди від клієнтів, у тому числі Apple".

Яблуко iPhone 8 Plus може показати доповненої реальності гри.

У доповіді наголошується, що Sony почне масове виробництво "наприкінці літа" в США. Apple зазвичай запускає нові смартфони у вересні, так що терміни виробництва можуть працювати на нових iPhone.

Так в чому проблема з Соні нові камер тек?

Виробники смартфонів активно інвестує в доповненої реальності, яка накладання зображень, створених комп'ютером на світ навколо вас. Загальні приклади включають Снэпчат фільтрів, або покемонів ви бачите на покемонів пройти додаток гри.

Для досягнення високої якості AR, камери повинні бути в змозі виробити глибина — розуміння того, як далеко об'єкти знаходяться далеко один від одного. Це дозволяє розміщувати об'єкти ЦГИ набагато точніше, тому вони здаються більш реалістичними.

Доповнена реальність приносить книгу дітей до життя.

Система Sony використовує "часу метод польоту", що розсилає невидимих лазерних імпульсів і вимірює, як довго вони вживають, щоб оговтатися. Це може створити більш деталізовані 3D-моделі на відстані до п'яти метрів.

З дуже точним АР, можна було б перетворити реальний світ переконливу гру.

Одним з прикладів є гра, де власники телефонів можуть використовувати жести, щоб кинути магічні заклинання у віртуальній грі.

Компанія Sony регулярно постачає обладнання для камери багато конкурентів в індустрії смартфонів.

Він вважає Apple, Google і Samsung серед своїх клієнтів, і контролює близько половини ринку чіп камери.

Звичайно, немає ніякої гарантії, що Apple буде використовувати цю нову технологію камери в наступній моделі iPhone, але генеральний директор Apple Тім Кук був дуже відвертий про те, що він бачить, як майбутні потенційні АР.

Apple вже звернулися за коментарем.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і було відтворено з дозволу.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама