Смартфон програми для діагностики депресії в залежності від активності


Опубликованно 05.01.2019 15:30

Смартфон програми для діагностики депресії в залежності від активності

Ідея викликала гонка для розробки додатків, які попереджають про можливу психічних криз в галузі охорони здоров'я. Назвати його смартфон, психіатрії та дитячої психології 2.0. Дослідження пов'язують інтенсивному використанні смартфон з погіршенням психічного здоров'я підлітків. Але як підлітки прокрутіть через Instagram і Snapchat, витрусити тексти або дивитися відео на YouTube, вони також залишають цифрові сліди, які могли б дати ключ до їх психологічного благополуччя.

Змін до швидкості набору тексту, тон голосу, вибір слів і як часто діти залишаються вдома може означати неприємності, за даними попередніх досліджень.

Там може бути стільки, скільки 1000 смартфона "біомаркерів" для депресії, говорить д-р Томас Insel, колишній глава Національного інституту психічного здоров'я, а нині лідер руху смартфона психіатрії.

Дослідники проводять випробування експериментальних програм, які використовують штучний інтелект, щоб спробувати передбачити епізоди депресії або ймовірність ушкодження.

"Ми відстежуємо еквівалент пульсу для людського мозку," сказав д-р Алекс Leow, розробник програми та доцент кафедри психіатрії та біо-інженерії в Університеті штату Іллінойс в Чикаго кампуса. Принаймні, це мета. Є технічні та етичні дефектів, включаючи питання конфіденційності і переконавшись, що діти надання дозволу будуть так строго контролюватися. Розробники кажуть, перевірену, комерційно доступні настрій-виявлення додатків, ймовірно, роки, але не десятиліття.

"Люди часто відчувають, що ці речі страшні," з-за спостереження прихована тек індустрії онлайн-звички для комерційних цілей, каже Університету штату Орегон психолог Нік Аллен.

Дослідження вказують на збільшення занепокоєння від зростаючого використання смартфона.

Використовуючи смартфони в якості детекторів психічне захворювання, потрібно інформовану згоду від користувачів, щоб встановити додаток", і вони можуть відкликати дозвіл у будь-який час", - сказав Аллен, один з творців додатки, яка тестується на молодих людей, які намагалися покінчити життя самогубством.

"Найбільша перешкода на даний момент", - сказав Аллен, "Щоб дізнатися про те, що сигнал, а що шум — то, що це величезна кількість даних, які люди накопичують на своїх телефонах, що є показником психічного здоров'я кризи".

Депресією страждають близько 3 млн американських підлітків, і ціни піднялися за останнє десятиліття. У минулому році, 13 відсотків від 12 - до 17-річних страждали депресією, порівняно з 8% у 2010 році, уряд США дані показують. Один з 10 коледж-у віці від постраждалих американців. В Австралії, згідно з останніми оцінками Всесвітньої Організації охорони Здоров'я, 1,3 мільйона австралійців (5,9 відсотка населення) страждають від депресії.

Самогубств зросла у США до другої провідною причиною смерті у віці від 10 до 34. Частота серед дівчаток-підлітків в два рази з 2007 по 2015 рік, піднявшись до 5 на 100 000. І серед хлопчиків, ціни підскочили на 30%, до 14 раз в 100 000.

Недавнє дослідження показало, паралельний ріст використання смартфонів, ймовірно, сприяли. Люди з психічними захворюваннями, як правило, отримують лікування“, коли вони в кризі і дуже пізно в ході хвороби. Ми хочемо мати метод, щоб виявити ранні ознаки," в об'єктивному сенсі, сказав Инсел.

Якщо смартфони виявляться точними предикторами настрій, розробники кажуть, що кінцева мета буде полягати у використанні їх в режимі реального часу допомогти, можливо, з автоматичними текстовими повідомленнями та посиланнями на довідкові лінії, або цифрового оповіщення для батьків, лікарів або рятувальників.

Facebook вже робить тільки те, що з того, що він називає "проактивне виявлення". В минулому році, коли в прямому ефірі самогубство, Facebook підготовку своїх систем ШІ, щоб позначити певні слова чи фрази в інтернет-повідомлень, що може означати майбутнє членоушкодження. Коментарі друзів висловлюючи занепокоєння з приводу благополуччя користувача є частиною рівняння.

Змін до швидкості набору тексту, тон голосу, вибір слів і як часто діти залишаються вдома може означати неприємності, за даними попередніх досліджень.

"У минулому році ми допомогли реагування швидко скласти близько 3 500 чоловік в світі, які потребували допомоги", - зазначив гендиректор Facebook Марк Цукерберг оголосив в листопаді. Facebook не розкриває результати цих справ. Подальше дослідження включає: — дослідження Стенфордського університету з участю близько 200 підлітків, у тому числі дітей в небезпеці для депресії через хуліганства, сімейні обставини або інші життєві стреси. У рамках дослідження, підлітки, які були відслідковані з початкової школи отримують експериментальне додаток телефону, що обстеження їх три рази на день протягом двох тижнів з питаннями про їх настрої.

Дослідники об'єднують ці відповіді з пасивним даних смартфона, включаючи як активний або сидячий діти, для виявлення будь-яких змін, які можуть бути пов'язані з майбутньою депресії.

Учасник дослідження Лорел Фостер, 15, визнає відчуття стресу більш вчені і "звичайні" підлітки дружби тиск і каже, що депресія лютує в її середній школі Сан-Франциско. Вона сказала, що використовуючи додаток смартфона відчував себе трохи як шпигували, але з такою кількістю інтернет-сайтів вже відстежує звички користувача "ще одна не дуже велика різниця". "Я відчуваю, що це добре, щоб насправді з'ясувати, що підкресливши вас," сказала Лорел, схваливши ідею використання смартфонів, щоб спробувати відповісти на це питання.

— У Лос-Анджелесі, як частина більш широких зусиль по Битві кампус депресії запущений в 2017 році, дослідники пропонують онлайн-консультації та експериментальна телефон додаток для студентів, які показують ознак хоча б легкої депресії на скринінг-тест. Близько 250 першокурсників погодилися використовувати додаток в перший рік. Персональні дані зондування, отримані від програми в даний час аналізується, щоб побачити, як це корелює з погіршенням чи покращенням симптомів депресії, бачила в Інтернет-терапія.

Другокурсник Алісса Лисарраго, хто мав додаток на її телефон близько півроку, сказав, що це “трохи схожий на старшого брата. Я відчував, що шлях. В іншій половині здавалося, що я сподіваюся, це буде корисно". Лисарраго, 19, була депресія після закінчення школи в місті Уиттиер, штат Каліфорнія. Вона переживає, що вона "підсіла" на її телефоні і багато часу проводить на сайтах соціальних медіа. "Люди повинні бачити кращі сторони від мене", сказав вона, і порівнюючи себе з іншими онлайн іноді отримує її вниз. Але з допомогою смартфонів в позитивну сторону для психічного здоров'я може допомогти підштовхнути людей шукати на початку лікування, якщо вони могли б бачити, як їх використовувати телефоні з'явилися ознаки депресії, - сказала вона.

— В Університеті штату Іллінойс в Чикаго кампусу, дослідники, які вивчають депресії і манії при біполярному розладі з допомогою краудсорсингу, щоб перевірити своє експериментальне додаток телефону. Всі бажаючі можуть завантажити безкоштовний додаток, і майже 2000 вже так далеко, що погодився на дослідники постійно відстежувати такі речі, як, набравши швидкість, кількість натискань клавіш і використання перевірки орфографії. Учасники-здорові люди, і їх дані допоможуть дослідникам зосередитися на змінах у використанні телефон, який може свідчити про початок проблем настрої, сказав Leow, психіатрії та біо-технічних експертів, які допомагали його розвивати.

У дослідженні у віці від 18 і вище, але якщо доведено, праця, технологія може бути використана у дітей, сказав Leow.

— Mindstrong, Пало-Альто, штат Каліфорнія, технології здоров'я компанія, співзасновником Инсэл, колишній чиновник нихъ, тестує "цифровий фенотипирование" додаток в ряді досліджень. Инсэл вважає, що технології обіцяють перетворити психіатрії, але, що найбільш важливим питанням є, чи Можна його використовувати для поліпшення здоров'я пацієнта.

— Істинно, технік рукоятки здоров'я Гуглі головної компанії Alphabet, займається розробкою подібних додатків, але відмовився вдаватися в подробиці за заяву її лідера в області психічного здоров'я, Менахем раніше. Він назвав дві основні мети: робити прогнози про чиєсь психічне здоров'я та їх симптоми і "відкриваючи нові підтипи захворювання, які можуть повідомити вирішення обробки".Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама