ТПГ відмовляється від побудови своєї мережі після Huawei заборона 5г


Опубликованно 02.02.2019 13:50

ТПГ відмовляється від побудови своєї мережі після Huawei заборона 5г

У заяві, опублікованій на Австралійській фондовій біржі (ASX) Сьогодні вранці публічно перераховані компанії повідомив інвесторам, він відмовився від розгортання наступних заборона австралійського уряду відносно компаній, що використовують китайське обладнання для створення мереж 5G.

Рух прибуває після того, як він вже витратив більше мільярда доларів на придбання ліцензій спектру і витрати на інфраструктуру.

ТОВ "ТПГ", яка передбачає фіксованих широкосмугових послуг, оголосив на початку 2017 року, що він буде будувати власну мережу мобільної вежі, щоб конкурувати з подібними Телстра і Оптус.

ТПГ пір прагнули об'єднати сили з Vodafone Австралія у злитті, що в даний час розглядається конкуренція в країні і споживчі Watchdog.

Основними постачальниками устаткування для мобільних мереж ТПГ є китайський телекомунікаційний гігант Huawei, який є головним об'єктом заборони в Австралії.

За ТПГ, причина використання обладнання Huawei для побудови своєї мережі, тому що вона дозволяє простий шлях оновлення до 5г, з використанням обладнання Huawei. Але оскільки уряд оголосив про заборону обладнання Huawei в мережах 5G в серпні, що шлях оновлення заблокована.

Інші західні уряди мали схожі позиції щодо компанії Huawei телеком Постачальник обладнання, посилаючись на побоювання з приводу шпигунства з боку китайського уряду.

ТПГ сказав, що він продовжує будувати свою мережу за допомогою обладнання, що вже закупленого, але прийняв рішення не витрачати більше грошей в мережі, враховуючи його невпевненості в майбутньому і ймовірність його не буде комерційно вигідним для оновлення до 5G.

"Компанія вивчає, якщо є якісь варіанти вирішення цієї проблеми створена компанія Huawei заборону, але прийшов до висновку, що це не має комерційного сенсу і далі вкладати кошти акціонерів засоби (крім тих, які вже здійснені в мережі, який не може бути оновлений до 5г," ТПГ йдеться в повідомленні.

На сьогоднішній день, компанія витратила 100 мільйонів доларів на свій мобільний розгортання та скоїв ще 30 млн. дол. У 2017 році ТПГ також заплатили 1,26 млрд. доларів США для мобільного спектру.

Самітник генеральний директор ТОВ " ТПГ " Девід Teoh сказав, що це "дуже прикро, що чіткої стратегії компанія повинна була стати оператором мобільного мережі в авангарді 5г було звільнено через факторів, що знаходяться поза межами контролю компанії TPG".

"За останні два роки величезна кількість часу і ресурсів було вкладено у створення і реалізації стратегії, яка б позиціонувала ТПГ дуже вигідно використовувати можливості, що поява 5г представить", - сказав він.

"Поки ТПГ-як і раніше прихильна плановане злиття з Vodafone Хатчисон Австралії, компанія повинна продовжувати приймати самостійні бізнес-рішення в інтересах акціонерів" ТПГ " до завершення процесу злиття."

Несподівана заява може вплинути на рішення АССС на зелене світло пропоноване злиття між ТПГ і Vodafone після того, як він потрапляє в проблеми в кінці минулого року.

Між ними двома телекомунікаційними компаніями витратив 263 мільйони доларів на Спектруме 5г на аукціоні минулого місяця.

'ПІДВИЩЕННЯ ЦІН ДЛЯ АВСТРАЛІЇ

Huawei в Австралії називають оголошення ТПГ "надзвичайно розчаровує для австралійських споживачів і бізнесу".

Директор компанії Huawei в Австралії з корпоративних зв'язків, Джеремі Мітчелл, сказав, що рух підкреслює той факт, що споживачам буде не вистачати на більш дешевих і більш доступних мобільних сервісів.

"Як і передбачали заборону 5г австралійського уряду на Huawei призведе до зниження конкуренції та зростання цін для споживачів в Австралії і бізнесу", - сказав він через офіційний аккаунт компанії в Twitter.

"Це не просто підвищення цін, австралійці будуть пропускати на конкурс, який керує технологічним інноваціям ... (і) не вистачати на провідних світових телекомунікаційних інновацій, які інші народи будуть розгортанні."ТПГ і Vodafone злиття вартістю $15 млрд небезпечний для телекомунікаційної галузі6:14

ТПГ і Vodafone підтвердили злиття 15 мільярдів доларів, щоб стати гігантською загрози в телекомунікаційній галузі. Нова компанія буде називатися ТОВ " ТПГ " Телеком Лімітед і будуть перераховані на ASX. ТПГ Девід Teoh повинен бути Голова, з Инаки Berroeta Білайн на посаду генерального директора. Павло Будді, керуючий директор Павло Будьде консультації каже, що операція була протягом деякого часу. 5 вересня 20185 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/фінансування - синдиковані/Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама