Пік підлабузника у відповідь Samsung до компанії Apple AirPods


Опубликованно 07.02.2019 04:50

Пік підлабузника у відповідь Samsung до компанії Apple AirPods

Зображення виклали в інтернет до — демонструє тонкий, широкий корпус, у якому знаходяться навушники, сидячи на задньої частини смартфона.

За чутками навушники, як очікується, буде називатися Galaxy бутони, згідно заявок на реєстрацію товарних знаків і заявок сертифікації Bluetooth. Пристрій буде змагатися з надзвичайно популярної компанії Apple AirPods.

Це може бути відповідь Samsung до компанії Apple AirPods.

Якщо останнє зображення є точною, вона також надає деякі підказки щодо того, що ми можемо очікувати від майбутнього флагманського смартфона від корейського технологічного гіганта.

Корпус навушників сидить на спині, як видається майбутньої компанії Samsung Galaxy С10+. Пропозиція полягає в тому, що не тільки у випадку, якщо навушники' буде стягуватися по бездротовій мережі — функція, яка AirPods користувачі як і раніше чекають чого — але нового смартфона Samsung буде в змозі діяти як бездротової зарядної панелі.

Ми бачили це відмінна функція на Huawei мат 20 про минулий рік, яка дозволяє заряджати інші телефони, просто залишаючи їх на мат 20, за умови, що інший смартфон Qi бездротовий сумісність.

Багато великі бренди представлять свої новітні технології смартфона на Всесвітньому Мобільному Конгресі в кінці цього місяця, але Samsung вирішив перейти пістолет і відкриє свій новий смартфон (і, можливо, деякі інші гаджети) в розпакований подія 21 лютого.

Samsung #GalaxyS10 (плюс) бачив зарядки новий Samsung Galaxy бутони в чохлі. Бездротові навушники будуть коштувати 149 євро. Т ось ще фото: https://t.co/nwdAsEaDfJ pic.twitter.com/BvS9lNDi6a— Роланд Квандт (@rquandt) 6 лютого 2019 року,Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама