Яна Рудковська, Світлана Лобода, Філіп Кіркоров та інші зірки на концерт Діми Білана


Опубликованно 11.02.2019 21:20

Яна Рудковська, Світлана Лобода, Філіп Кіркоров та інші зірки на концерт Діми Білана

Наталія Якимчик, Олена Пермінова, Яна Рудковська, Світлана Лобода і Філіп Кіркоров

Напередодні ввечері на "ВТБ Арені" в Москві відбулося шоу Діми Білана під назвою "ПланетаБилан", на якому він виконав як свої старі хіти, так і нові пісні. Оцінити програму заслуженого артиста Російської Федерації (саме такого звання не так давно співака удостоїв Володимир Путін) прийшли не тільки натовпи його шанувальників, але і численні колеги Білана по шоу-бізнесу.

В їх числі була бізнес-партнер співака Яна Рудковська, яка відвідала концерт разом з чоловіком Євгеном Плющенко і сином Сашком, Світлана Лобода, Філіп Кіркоров, Олена Пермінова, Аніта Цой, Наталія Якимчик і багато інших.

Яна Рудковська

Філіп Кіркоров

Олена Пермінова

Аніта Цой

Лаура Джугелия

Євген Плющенко і Яна Рудковська з сином Сашком

Філіп Кіркоров і Саша Плющенко

Сергій Кожевников і Філіп Кіркоров (в центрі) з колегами

Музичні номери Діми супроводжувалися професійно поставленими танцями і складними акробатичними трюками. Більшість шанувальників таланту поп-артиста особливо захопив його польоту під куполом арени — враженнями про цьому номері Яна Рудковська поділилася в своєму Instagram.

Ти — мій герой! 35 пісень наживо. Іноді навіть на висоті 20 метрів, вниз головою, в польоті... Ти розірвав ВТБ Динамо Арену і став першим російським артистом, хто зібрав там 10 тисяч глядачів. І не просто зібрав, а створив космічну атмосферу своєї #планетабилан! Це було шедеврально, потужно, свіжо, модно, стильно і ні на що не схоже (орфографія і пунктуація автора збережені. — Прим. ред.),

— висловила Рудковська своє захоплення.

Один з музичних номерів Білана навіть довів шанувальників до сліз: це була зворушлива композиція, присвячена нині покійної Уїтні Х'юстон.

Після завершення грандіозного шоу багато зіркові друзі прийшли до артиста в гримерку, щоб привітати його з успіхом і подарувати квіти. В їх числі була Олеся Судзиловська, вручившая співакові шикарний букет червоних троянд.

Подякувати Білана за яскравий виступ прийшов і шестирічний Сашко Плющенко — він завітав в гримерку співака разом зі своїм зоряним татом, але так сильно збентежився, що не зміг сказати співакові ні слова.

Євген Плющенко з сином Сашею

Діма Білан і Філіп Кіркоров

Відомо, що зовсім скоро, 22 лютого, Білан приїде зі своїм новим шоу в Санкт-Петербург, а потім, ймовірно, відправиться з ним і по інших містах Росії.

Діма БіланКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама