Що великий Tech розраховує на вас не читаю


Опубликованно 13.11.2019 12:35

Що великий Tech розраховує на вас не читаю

Минулого тижня користувачі Twitter впав у паніку, дізнавшись, що Google набуває Fitbit в модному фітнес-відстежуючи вахту, для нас$2,1 млрд ($А3.1 млрд).

Фрік-аут зосереджена на даних, зокрема, компанія Fitbit побоювання користувачів, що їх тренування, харчування, вага і сон стане менш безпечною. Хоча Fitbit заявив в прес-релізі, що вона "ніколи не продавати" персональні дані і пообіцяв, що "Fitbit для здоров'я дані не будуть використані для реклами Google", користувачі ставляться скептично.

І вони можуть мати причини для занепокоєння, за словами адвоката Нью-Йорка Гері Шобер.

"Як тільки ви підпишіть на додаток ... ти часто просто все роздавати," кібербезпека фахівець каже пост.

Він буде знати: його обов'язки-написання тих пір, ковзнув угоди про конфіденційність для додатків.

"Компанії можуть збирати все, що вони хочуть і можуть використовувати інформацію так, як хочуть, так довго, як вони кажуть людям", - говорить юрист, який говорить, що він підготовлений "в купу ... дуже сприятливою політикою для моїх клієнтів, тому що це не дуже ймовірно, що хтось це буде читати, все одно".

Отже, що відбувається після Ваші дані про стан здоров'я — нічого від вашого лічильника кроків до вашої дієті — загальні або проданий компанії? Найчастіше, це не страшно, - каже пан Шобер. Як правило, рекламодавці використовують дані про стан здоров'я, щоб краще націлювати свої оголошення "зловісні наміри".

Але це не означає, що речі не можуть зробити злидень.

Фітнес-трекери надають відомості про фізичних вправах і здоров'я, але ви не можете бути єдиною людиною, дивлячись на тебе.

Наприклад, якщо зовнішні сторони, такі як страхові компанії та потенційних роботодавців — взяти дані про ваше здоров'я, наслідки можуть поширюватися на великі страхові внески і навіть втрачені можливості кар'єри.

Плюс, є прецедент для Google, потрапляючи в гарячу воду більш чутливі інформація про здоров'я. У 2017 році в Університеті Чикаго медичний центр об'єднався з пошукових гіганта з метою обміну анонімні дані пацієнта, так технарі могли проаналізувати його і подивитися, якщо вони могли б покращити діагностику з цією інформацією. Але в червні, як Google, так і медичний центр подав до суду за не правильно обезличения сотні тисяч записів пацієнта. (Спікери з Google і Університету Чикаго сказав Нью-Йорк Таймс, що вони слідували за керівними принципами лікарської таємниці.)

Apple спостерігати і інші фітнес-трекери відстежувати серцевий ритм як один з багатьох пунктів збору даних.

Ось, пан Шобер і колеги-експерти ламають потенційних проблем передачі інформації про ваше здоров'я у вашому телефоні — і поділитися своїми кращі поради про те, як зберегти вашу особисту інформацію без повного шапочку з фольги.

Рух і крок відстеження

Програми, які відстежують відстань, темп і час аеробних вправ настільки популярні, що айфони почали пропонувати функцію крокоміра з iOS 8. Він відстежує ваші кроки — без тебе не питаючи його.

Але з точки зору даних, ви могли б прогулятися в біду, якщо у тебе сидяча заклинання, залиште ваш телефон вдома або перейти від сітки.

"Давайте, раптом скаже, що ви не використовуєте (телефону) і ваш середній темп за милю значно менше", - говорить Девід О. Клейн Нью-Йорку адвокат конфіденційності даних. "Цілком можливо, що підприємство може зрозуміти, що у вас є стан здоров'я".

Ця інформація може в свою чергу бути використані медичні страхові компанії, щоб визначити, у вас є "фактор ризику" і запропонувати вам більше високу швидкість, - сказав він.

"Навіть якщо це не правда, це все одно може вплинути на їх рішення", - підкреслив Кляйн.

Жіноче здоров'я

Жінки хочуть знати, коли цей час місяці, і завдяки численним програмам візит не стане несподіванкою. Але якщо ваш цикл "суттєво зміниться", - сказав пан Кляйн, може пропонувати додатків для здоров'я — і всіх, хто має свій інфо — що ти вагітна, правда це, чи ні.

Джеффрі Нойбургер, адвокат у Нью-Йорку технік, каже, що інформація може мати страшні наслідки, якщо вона потрапить у чужі руки, скажімо, менеджера з персоналу.

"Потенційний роботодавець може не хотіти найняти когось, хто вийде в декретну відпустку," сказав пан Нойбургер.

Є також психічні наслідки, які слід враховувати, особливо з питань народжуваності. Наприклад, якщо період-поради відстеження даних компаній для боротьби на дітородну функцію жінки, що дозволить "компанії ЕКО, наприклад, для жінок", сказав пан Нойбургер, можливо, підкресливши жінки намагаються зачати дитину.

Або вагітність-відстеження додатків може пропустити нотатки під час викидня, як "Вашингтон Пост" письменник Гілліан Brockell звернув увагу в грудні минулого року. Brockell назвав "розбитим серцем" отримання раннього материнства оголошень, дізнавшись, що її дитина буде мертвонародженим. Інші жінки обговорювали аналогічно висадки досвідом.

Харчування й дієта

День чит піднімається? Він може повернутися, щоб вкусити вас, якщо ви входите в їжу трекер або навіть якщо ви замовляєте калорійний свято через додаток доставки.

"Якщо весь мій раціон складається із нічого, крім макаронів і хліба, компаній по страхуванню життя не будуть щасливі, тому що це може призвести до скорочення тривалості життя", - говорить Шобер.

Це може здатися надуманим, але страхові компанії явно не звертаючи уваги на наші дієти: Один, Джон Хенкок, пропонує пільги і переваги страхувальникам купувати більше фруктів і овочів і цільного зерна в рамках програми "стійкість". Так що заважає компаніям робити протилежне?

Fitbit є однією з найпопулярніших фітнес-відстеження компаній, і деякі турбуються про плани Google придбати компанію. Фото: AP/Річард Дрю, файл

Потім, є пряма загроза вашому здоров'ю — через спокуси, як рекламодавці визначити ваше фаст-фуду слабкі місця.

Сказав пан Шобер, "якщо я покажу схильність до їдять багато макаронів, що інформація може бути використана, щоб розповісти мені, що є милий маленький італійський ресторан на Другій авеню, я хочу піти спробувати".

Монітор серця

Почуття тривоги? Удару важкої тренування? Пила каву? Ви, можливо, захочете, щоб вимкнути ваше серце відстеження додаток.

"Кажуть ваші серце забилося, до певного рівня ... це може вказувати на проблеми з серцем", - сказав пан Кляйн. Це не означає, що у вас одне: "це може бути абсолютно випадковим, але деякі з цих алгоритмів є неймовірно зараз".

Роздавати своє серце-здоров'я статистика може мати трагічні наслідки. Не тільки це може підняти страхові внески, якщо з дізнайтеся, але інформація на здоров'я серця також можуть бути включені в нерухомості рішення, такі, як хтось хоче орендувати у вас місце, або надати вам кредит", - сказав пан Нойбургер.

Тим не менш, якщо у вас є причини для занепокоєння з приводу вашої лінієчці, плюси відстеження вашого серцебиття ще може переважити мінуси. Але якщо здоров'я серця і конфіденційність в рівній мірі зачіпають, низький-тек: ви можете купити біцепс кров'яного тиску монітор і використовувати серці графіку (в інтернеті, на таких сайтах, як Heart.org) читати вашу статистику.

Блокування вашого здоров'я!

Пояснює пан Шобер, як зберегти ваші конфіденційні дані медичної.

Дозвольте не погодитися: коли ви завантажуєте додаток "Здоров'я" — або будь-яка програма — не просто бездумно проведіть через всі домовленості. Тримайте гостре око для опції "згоден" або "відмовитися" від продажу даних або обміну ними з зовнішньої сторони.

Зупинити ad-Несс: якщо таргетовану рекламу в соціальних мережах дасть вам мурашки по шкірі, змініть ваш смартфон в налаштуваннях. IOS телефонів мають опцію "обмеження трекінгу реклами" відмовитися від отримання цільової реклами. Почнемо з "Налаштування", прокрутіть вниз до "приватність" і натисніть на кнопку "рекламна діяльність". Опинившись там, перемикач "обмеження трекінгу реклами" циферблат праворуч, перетворивши його в зелений колір. Для Андроїд, перейдіть в розділ "Налаштування" і перейдіть до розділу "конфіденційність". Вибрати "рекламу", знайти, де він говорить: "відмовитися від реклами персоналізація" і переведіть ручку в правій так він виявляється блакитний.

Вимкнути сітку: для того, щоб обмежити розташування відстеження, який може відстежувати відстань і місця ваших тренувань — змініть ваше місце розташування на "при використанні" або "поставити" для iPhone і "тільки до використання" або "заборонено" для додатків Android.

Ця стаття спочатку з'явилася на Нью-Йоркській пост і був відтворений з дозволутенденції в технології1760



Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама