Поліна Гагаріна, Юліанна Караулова, Аврора та інші на презентації капсульної колекції у Москві


Опубликованно 23.11.2019 22:00

Поліна Гагаріна, Юліанна Караулова, Аврора та інші на презентації капсульної колекції у Москві

Поліна Гагаріна

Вчора в московському універмазі "Кольоровий" відбулася презентація капсульної колекції Поліни Гагаріної і молодого російського бренду Selfmade. Привітати артистку з модною колаборацією приїхали Аврора, Юліанна Караулова, Олена Кригина, Анжеліка Тіманіна і інші знаменитості.

Гостей зустрічала сама "винуватиця" вечори, яка розповідала їм про роботу і власному дизайні. У колекцію увійшли сукні з розрізами від стегна і сміливим декольте, міні-спідниці, лаконічні і жіночні вбрання. Ціни на сукні, як зізналася Гагаріна, "по-справжньому здивують" покупців.

Ми дуже раді, що для колаборації Поліна вибрала Selfmade. У цей проект ми вклали максимум зусиль і постаралися запропонувати нашим споживачам відмінна якість за дуже помірну ціну. Ми — модна марка, але працюємо в першу чергу для широкої аудиторії і хочемо, щоб наші речі залишалися для них доступними. Напередодні новорічних свят нам особливо приємно виконувати бажання наших клієнток, які змогли придбати речі, створені за участю своєї улюбленої зірки,

— розповіла співвласник бренду Ольга Баринова.

Придбати речі з капсульної колекції Polina Gagarina X Selfmade можна буде у поп-ап-магазині на 3-му поверсі універмагу з 21 листопада по 1 грудня.

Поліна Гагаріна

Аврора

Юліанна Караулова

Олена Кригина

Анжеліка Тіманіна

Ясміна Муратовіч

Ясміна Муратовіч і Анжеліка Тіманіна

Маргарита Мамун

Крюкова Аліна

Яна КушнерКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама