Hi-Tech

Чи справді вона може бути наступна велика тенденція в медичних технік?

У цей момент потенційний продукт подається до думки міхур стадії, але компанія подала патент на ідею у Великобританії, Блумберг повідомив на цьому тижні.

Бізнес-виданню підтвердили ідею продукту, з людей, близьких до проекту, що підтверджують його цільових споживачів, що проживають у великих містах, особливо в Азії, де забруднення повітря особливо погано.

Патент на "портативний очищувач повітря" з потенціалом для включення функції навушників, за даними анонімних джерел.

Офіційно, прес-секретар Дайсон заявив, що компанія "ніколи не коментує технологій ми може або не може бути розвитку".

Огляди: пристрої Дайсон вирішення проблеми забруднення повітря, алергії в будинку

Недавнє дослідження, проведене Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Берклі Землі, показав, що дихання у забруднення повітря у великих містах є такі ж згубні наслідки для здоров'я куріння сигарет. В Канпурі, Індія — найбільш забруднене місто — дихати зовнішнього повітря склала куріння близько 7-8 сигарет в день, в плані токсинів. Порівняно, австралійських міст були приблизно еквівалентно курячи третю сигарету в день.

Після переїзду агресивно на ринок очищувач повітря, Дійсно швидкий, щоб вказати на проблеми здоров'я, пов'язані із забрудненням повітря.

Є вже продукти носяться очищувач на ринку роздрібної торгівлі в основному в Азії. Але, відверто кажучи, вони виглядають трохи безглуздо і більшість австралійських споживачів не буде спійманий мертвих носити таку особу або гаджет шиї у громадських місцях.

Цей портативний очищувач від компанії Airvida був зроблений на сайт Groupon недавно у Великобританії.

Але деякі пророкують великі речі для переносний очищувач повітря.

Звіти про патентні Дайсон прийшов всього через тиждень після того, як лондонський аналітик Пол Бреммер написав запис у блозі, заявивши: "очищувачі повітря носяться наступний Fitbit в Техніка здоров'я і Дайсон призведе шлях".

У своїй статті він об'єднав аналіз патентних даних і зростання наукових досліджень та обізнаності споживачів про шкідливість забруднення повітря, щоб припустити, що очищувачі повітря носяться стає все більш популярним гаджетом в найближчі роки.

"Споживча обізнаність про забруднення повітря зросла до 2018 року, з новини, опубліковані на зв'язок між забрудненням повітря і когнітивного інтелекту, боротьби з забрудненням повітря і серцевими проблемами, забрудненням повітря і астми, забруднення повітря і недоумства, цей список можна продовжувати", - написав він.

"З більш ніж 54,5 відсотка населення світу живе у містах, ця проблема в глобальному масштабі."

З такими компаніями як Дайсон прагне просунути обізнаність споживачів про шкідливість забруднення повітря, він вважає, що споживачі були "грунтоване" прийняти такий пристрій.

"Я прогнозую, що Дійсно буде випускати шкарпетки очищувач повітря у найближчі 18-24 місяців, і що портативні пристрої очищення повітря буде такою "великою" здоров'я-технік тренд", - написав він.

У будь-якому разі, якщо вони стають що Австралія не буде цільового ринку. Виступаючи на новини.ком.au в серпні, коли компанія запустила свій новий будинку очищувачі повітря, інженер Дайсон Джессіка Роулі зазначив, що погана якість повітря не є серйозною проблемою серед австралійців.

"В Китаї і Південній Кореї є реальна обізнаність про проблему якості повітря", - сказала вона. "Але в таких країнах, як Австралія, є не дуже, щось на зразок ринкового простору, де забруднення зовнішньої дуже погано."

подробнее )

Apple анонсувала безкоштовний ремонт проблеми для айфонів і макбуков

У минулі вихідні Apple, спокійно оголосила вона пропонує безкоштовний ремонт робочих місць для певних апаратних проблем на деяких пристроях. Проблеми стосуються сенсорної функціональності на iPhone X і втрату даних або збій диска на 13-дюймовий Macbook Pro.

"Apple встановила, що деякі iPhone X-дисплеї можуть виникнути проблеми через сенсорний компонент, який може не на модуль дисплея," компанія сказала.

Зокрема, деякі пристрої мають екрани, які не завжди реагує на дотики, а інші повідомляють, що дисплей iPhone Х іноді реагує, коли його навіть не чіпали.

Це проблема часто повідомляли користувачі Apple онлайн. У серпні були три окремі теми на Reddit, де клієнти доповідалися і обговорювалися проблеми, з якими вони стикаються з дисплея на iPhone X, у тому числі "привид чіпає" і переривчаста функціональність.

На своїй сторінці в підтримку проблеми, компанія Apple заявила, що буде замінити модуль дисплея на пристрої, що мають право, безкоштовно.

"Ніякі інші моделі iPhone є частиною цієї програми", - сказав він.

Як на Макбук Про деякі моделі 13-дюймовий ноутбук без сенсорного бар "є проблема, яка може привести до втрати даних і виходу з ладу приводу", - заявила Apple. За даними компанії, дефект впливає на деякі ноутбуки продаються з червня 2017 року і червень 2018 року.

На сторінці підтримки Apple з цього питання, ви можете перевірити, щоб побачити, якщо ваша модель (це повинен бути 13-дюймовий, 2017, два Thunderbolt, два порти USB 3) має право на безкоштовний ремонт. Якщо у вас є цю модель можна ввести серійний номер Вашого комп'ютера, щоб побачити, якщо це право для безкоштовну програму ремонту.

Клієнти повинні переконатися, що вони створили резервну копію своїх даних перед подаванням, оскільки диск комп'ютера будуть стерті, як частина виправлення.

"Будь-які файли, які вже були пошкоджені до сервісу, не можуть бути відновлені", - заявила Apple.

Це останній спотикатися від Apple, чия продукція вже переніс рядок нехарактерні технічні проблеми в останні роки, в тому числі несправний ноутбук MacBook клавіатури, перегрів ноутбуків, набряк Apple, годинник батареї, помилка 53 саги, який бачив айфон в непридатність і iPhone регулювання спорів, в яких Apple зізнався в уповільненні старих айфонів.

подробнее )

Божевільної особливістю нового Samsung

Провідний виробник смартфонів представила свій довгоочікуваний гнучкий телефон на конференції, демонструючи прототип технології називається нескінченність гнучкий дисплей.

Це зображення взято з Samsung корпоративного відео показаний новий гнучкий екран "нескінченність гнучкий дисплей". Фото: АFР

Гаджет, який був коротко продемонстрували на сцені на п'ятій щорічній конференції, з екрана на передній частині пристрою, як звичайним смартфоном.

Але пристрій також може бути відкритий як книга, щоб виявити 7.3-дюймовий дисплей, здатний працювати в трьох програмах одночасно на великому екрані.

Samsung Джастін Денісон показує нескінченність гнучкий екран складного смартфона в ході виступу на конференції Samsung для розробників у Сан-Франциско. Фото: АП

Пристрої Samsung також можна відкрити, як книгу розкрити 7.3-дюймовий дисплей. Фото: АП

Samsung мобільний маркетинг старший віце-президент Джастін Денісон сказав, що пристрої являють собою "абсолютно нову мобільну платформу" в якості смартфона екран більше не буде обмежений розміром свого тіла.

Президент Samsung Electronics в Ді-Джей Кох заявив Нескінченності гнучкий дисплей, який був ще в стадії розробки, призведе до зміни ринку телефонів.

Samsung каже, що екрані смартфона більше не будуть обмежені за розмірами свого тіла. Фото: АП

"Складаний дисплей закладає основу для нового виду мобільного досвіду," пан Кох сказав.

“Ми раді працювати з розробниками на цю нову платформу, щоб створити нове значення для наших клієнтів. Ми не можемо чекати, щоб побачити, де технології та співпрацюють з нами".

Google заявила, що її програмна платформа Android буде підтримувати новий телефон-планшет комбінована технологія, яка повинна бути випущена в комерційному пристрою "в найближчі місяці".

Нескінченність гнучкий дисплей буде міняти мобільного ринку, вважає Samsung. Фото: АП

Гнучкий телефон був довгий час, прибуваючи для Samsung, яка вперше представила плани на новий стиль дисплей на виставці споживчої електроніки в 2013 році.

Нескінченність пристрої Samsung гнучкий трубопровід дисплея буде слідувати по стопах Nokia, яка випустила комунікатор телефон в 2007 році, який був відкритий, щоб стати більше телефоном з клавіатурою.

Виробник китайська компанія ZTE Аксон м також показала подвійний екран телефону на Всесвітньому Мобільному Конгресі в Барселоні в цьому році, хоча він ще не вийшов в Австралії.

Анонс Samsung також приходить тільки один день після його лютих конкурента, компанії Apple, випустила два нових планшетних комп'ютерів в магазинах.

СКЛАДНІ ЕКРАНИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ СПАДУ

В індустрії смартфонів шукали прорив, щоб оживити ринок загруз в інноваційній затишшя і спад продажів. Там зараз потенційний каталізатор на горизонті.

Samsung і кілька суперників готуються викочувати новий перероблений пристроїв з гнучкими екранами, які можна скласти навпіл, не зруйнувавши. Цей подвиг може зробити пристрій більш універсальним для роботи й задоволення, за рахунок збільшення екранного простору до розмірів міні-планшет і скласти як гаманець, так що вони можуть повернутися до розміру звичайних телефонів.

У FlexPai смартфон з гнучким екраном на виставці в Сан-Франциско. У Royole телефоні корп надійдуть у продаж тільки в наступному місяці в Китаї. Фото: АП

"Кожен думає про те ж питання: Що далі? Немає нічого більшого від смартфона?"' Білл сказав Лю, генеральний директор Royole корп., невеликий каліфорнійської компанії, що оприлюднений минулого тижня складаний екран телефону в Китаї, де він надійде у продаж в наступному місяці.

Концепції телефонів складна плоским екраном збирається отримати набагато більш широке вплив тепер, що Samsung, здається, нарешті, готова випустити одну. В уявлення про те, як важко зробити гнучким екраном, який також готується, вперше Samsung оголосив про свої плани побудувати складаний екран телефону п'ять років тому. Samsung говорить, що він буде готовий потрапити на ринок в якийсь момент в наступному році.

Це навіть не ясно, чи буде гнучким екран телефону буде мати масовий заклик, особливо коли пристрої бенді, як очікується, коштувати більше 1000 доларів. Royole, наприклад, розраховує продати його складна плоским екраном телефон - FlexPai - за $1300 до 1500$, як тільки мова заходить про США, то цього не станеться до наступного року, найближчим часом.

— З АП

Спочатку опубліковано як Божевільний характеристика на новий Samsung

подробнее )

Samsung відкриває гнучкі смартфони

Провідний виробник смартфонів представила свій довгоочікуваний гнучкий телефон на конференції, демонструючи прототип технології називається нескінченність гнучкий дисплей.

Це зображення взято з Samsung корпоративного відео показаний новий гнучкий екран "нескінченність гнучкий дисплей". Фото: АFР

Гаджет, який був коротко продемонстрували на сцені на п'ятій щорічній конференції, з екрана на передній частині пристрою, як звичайним смартфоном.

Але пристрій також може бути відкритий як книга, щоб виявити 7.3-дюймовий дисплей, здатний працювати в трьох програмах одночасно на великому екрані.

Samsung Джастін Денісон показує нескінченність гнучкий екран складного смартфона в ході виступу на конференції Samsung для розробників у Сан-Франциско. Фото: АП

Пристрої Samsung також можна відкрити, як книгу розкрити 7.3-дюймовий дисплей. Фото: АП

Samsung мобільний маркетинг старший віце-президент Джастін Денісон сказав, що пристрої являють собою "абсолютно нову мобільну платформу" в якості смартфона екран більше не буде обмежений розміром свого тіла.

Президент Samsung Electronics в Ді-Джей Кох заявив Нескінченності гнучкий дисплей, який був ще в стадії розробки, призведе до зміни ринку телефонів.

Samsung каже, що екрані смартфона більше не будуть обмежені за розмірами свого тіла. Фото: АП

"Складаний дисплей закладає основу для нового виду мобільного досвіду," пан Кох сказав.

“Ми раді працювати з розробниками на цю нову платформу, щоб створити нове значення для наших клієнтів. Ми не можемо чекати, щоб побачити, де технології та співпрацюють з нами".

Google заявила, що її програмна платформа Android буде підтримувати новий телефон-планшет комбінована технологія, яка повинна бути випущена в комерційному пристрою "в найближчі місяці".

Нескінченність гнучкий дисплей буде міняти мобільного ринку, вважає Samsung. Фото: АП

Гнучкий телефон був довгий час, прибуваючи для Samsung, яка вперше представила плани на новий стиль дисплей на виставці споживчої електроніки в 2013 році.

Нескінченність пристрої Samsung гнучкий трубопровід дисплея буде слідувати по стопах Nokia, яка випустила комунікатор телефон в 2007 році, який був відкритий, щоб стати більше телефоном з клавіатурою.

Виробник китайська компанія ZTE Аксон м також показала подвійний екран телефону на Всесвітньому Мобільному Конгресі в Барселоні в цьому році, хоча він ще не вийшов в Австралії.

Анонс Samsung також приходить тільки один день після його лютих конкурента, компанії Apple, випустила два нових планшетних комп'ютерів в магазинах.

СКЛАДНІ ЕКРАНИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ СПАДУ

В індустрії смартфонів шукали прорив, щоб оживити ринок загруз в інноваційній затишшя і спад продажів. Там зараз потенційний каталізатор на горизонті.

Samsung і кілька суперників готуються викочувати новий перероблений пристроїв з гнучкими екранами, які можна скласти навпіл, не зруйнувавши. Цей подвиг може зробити пристрій більш універсальним для роботи й задоволення, за рахунок збільшення екранного простору до розмірів міні-планшет і скласти як гаманець, так що вони можуть повернутися до розміру звичайних телефонів.

У FlexPai смартфон з гнучким екраном на виставці в Сан-Франциско. У Royole телефоні корп надійдуть у продаж тільки в наступному місяці в Китаї. Фото: АП

"Кожен думає про те ж питання: Що далі? Немає нічого більшого від смартфона?"' Білл сказав Лю, генеральний директор Royole корп., невеликий каліфорнійської компанії, що оприлюднений минулого тижня складаний екран телефону в Китаї, де він надійде у продаж в наступному місяці.

Концепції телефонів складна плоским екраном збирається отримати набагато більш широке вплив тепер, що Samsung, здається, нарешті, готова випустити одну. В уявлення про те, як важко зробити гнучким екраном, який також готується, вперше Samsung оголосив про свої плани побудувати складаний екран телефону п'ять років тому. Samsung говорить, що він буде готовий потрапити на ринок в якийсь момент в наступному році.

Це навіть не ясно, чи буде гнучким екран телефону буде мати масовий заклик, особливо коли пристрої бенді, як очікується, коштувати більше 1000 доларів. Royole, наприклад, розраховує продати його складна плоским екраном телефон - FlexPai - за $1300 до 1500$, як тільки мова заходить про США, то цього не станеться до наступного року, найближчим часом.

— З АП

Спочатку опубліковано як Samsung відкриває гнучкі смартфони

подробнее )

Інтернет розділений на айфон 'ключ'

У iPad Pro також тепер має ідентифікатор особи, так що користувачі зможуть розблокувати і підтверджувати покупки, просто дивлячись на нього, замість сканера відбитків пальців.

Apple, сказав, що новий, більш великий "мізки" означає, що це більш потужним, ніж дев'ять з десяти шт — незважаючи на те, що в супер-тонкий корпус товщиною всього 5,9 мм

Керівник Apple Тім Кук заявив, що перероблений пристрій буде "штовхати, що можна робити на комп'ютері ще далі".

Найцікавіше, що фірма має угробив роз'єм Lightning для нового типу тільки через шість років після приведення його ст. Новий USB-C роз'єм робить його швидше, щоб зарядити і легше для підключення до інших пристроїв, як телевізори і фотоапарати, і деякі думають, що це дає підказку про направлення iPhone-це заголовок.

Людина бере фото нового iPad Pro з його аксесуар олівець під час попередньої демонстрації після події, оголосивши у вівторок новинок жовтня. 30, 2018, в районі Бруклін, Нью-Йорка. Фото: Бебето Метьюз

Плюс, що iPad Pro може бути перетворений в акумулятор, щоб зарядити свій iPhone за допомогою USB-C роз'єм може відправити владу у обидві сторони.

За словами експертів, це робить його більш імовірно, що Apple буде робити те ж саме — угробивши порт Lightning — на наступний рік iPhone як за чутками у вересні.

Це, напевно, малоймовірно, що iPhone буде прийняти USB-C, а не збирається в майбутньому повністю бездротова, але йдуть хоч відбавляй — і багато людей хочуть, щоб це сталося.

З USB-C на iPad і все макбуков, iPhone тепер дивним з портом Lightning. Початок кінця?— Ден Морен (@dmoren) 30 жовтня 2018

Якщо iPhone не переходить на квадратний сучасний дизайн, як iPad, я міг бачити USB-з заміною блискавки.— Майкл Кукиелка (@DetroitBORG) 31 Жовтня 2018

Новий iPad Pro має USB-З...один маленький крок для Apple, один гігантський стрибок для необхідності носити з собою кілька різних Шнурів скрізь. Отже, чекаємо вас iPhone.— SoldierKnowsBest (@SoldierKnowBest) 30 Жовтня 2018

Пристрій з інтерфейсом USB-порт C відмінний. Вона повинна бути на айфоне https://t.co/lLTVjb9JpJ pic.twitter.com/RKzb6fZoc5— Сайт Cnet (@сайт Cnet) 1 листопада 2018

Маючи екран з практично немає чорної облямівки на краю означає, що iPad Pro може бути менше і легше.

Великий 12.9-дюймовий версія тепер на 25 відсотків менше за обсягом. А попередня 10,5 дюймів модель тепер має більше 11-дюймовий екран, але він же слід розмір.

Останні A12X біонічний чіп процесора, поряд з іншими внутрішніми модернізаціями, означає, що новий Pro має продуктивність графіки в іграх нарівні з Xbox X одна ігрова приставка, стверджує компанія.

Особа посвідчення особи замінить сканер відбитків пальців, як це було, коли яблук вивели новий iPhone Х у минулому році.

Порт USB-C-це нова версія USB, який має менший розмір і може передавати дані швидше. Apple вже використовує його на свої ноутбуки і інші виробники смартфонів теж.

На стилус Apple, олівець представлений разом з оригінальним iPad Pro також були оновлені, магнітно кріплення до iPad в перший раз.

Новий 11 дюймів для iPad Pro буде надійде в продаж 7 листопада.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і було відтворено з дозволу.

подробнее )

Помилку ви робите, коли справа доходить до мобільних даних

Ми стаємо краще не будемо за наш ліміт мобільних даних, які швидше за все можна списати на той факт, що середній шапку даних істотно зросла в останні роки.

Але дані опитування з сайту споживчими Шукач.ком.АУ показує, що австралійці були як і раніше стягується плата за додаткову мобільних даних в минулому році близько 181 млн. дол. Це порівнюється з $259 млн роком раніше.

За даними опитування понад 2000 мобільних клієнтів, 15% австралійців регулярно перевищує їх ліміт трафіку, порівняно з 20 відсотків у 2017 році.

При середній вартості промисловості в розмірі $10 за кожен додатковий ГБ і консервативно оцінюючи кожного користувача смартфона пройшло кепка даних всього 1 ГБ, це становить $181 млн, сумарно витратив на зайвих витрат на передачу даних протягом останніх 12 місяців.

Кажуть, що тільки 4 відсотки людей вони завжди йти за їх щомісячний ліміт даних.

За даними опитування, в середньому австралійці на мобільний тарифний план з лімітом даних 10ГБ. Це залежить від 6ГБ в 2017 році.

“Немає ніяких сумнівів, наш апетит зростає. Як нація, АБС показує дані, які ми використовували 246,765 терабайти даних з квітня по червень цього року", - сказав експерт Шукач технік Алекс Кідман.

Необмежені плани даних не поспішали прийти на австралійському ринку, але великі телекомунікаційні компанії почали пропонувати їм в останні місяці. У липні, Телстра був першим, щоб запропонувати справжній безлімітний (без дроселювання при певних обставинах), але це приходить з здоровенний $199 місяць цінник.

Між тим, Vodafone пропонує плани з 60 до 120 Гб даних на нормальній швидкості мережі, Слідом за безлімітний трафік для використання в Австралії на швидкостях до 1,5 Мбіт / с. В планах близько половини вартості необмежену пропозицію Телстра на три місяці за ціною $60, $80, або $100.

Докладніше: оператор теплового воєн за необмежену даних

"Тільки Vodafone і Telstra мають необмежені плани даних, і конкурувати з цим, більш дрібні гравці підняли їх утримання дані," Містер Кідман сказав.

Він закликає абонентів мобільного зв'язку, які на старі контракти зателефонувати їх оператору і попросити збільшити ліміт у своїх даних.

"Якщо ви не змінили наш план протягом двох років, ви повинні ходити по магазинам навколо і ви помітите великі зміни в співвідношенні ціни і якості, коли справа доходить до даних," сказав містер Кідман.

подробнее )

Людина припиняє спроби прорватися в його двері

Клем Хо живе в Едмонтоні, Канада і встановили розумний дверний дзвінок у двері.

У двері встановлена прихована камера, яка синхронізується з телефоном Містера Хо, щоб він міг стежити за входом в його будинок навіть тоді, коли його немає.

Технічно підкований домовласник Клем Хо. Фото: СТВ Новини

Розміщення відео на каналі YouTube вірусний борів минулого тижня, сказав пан Хо він був на роботі, коли він отримав "попередження руху" на своєму телефоні, що хтось був на його вхідних дверях.

"Я активував функцію онлайн подивитися на додаток, як це було незвично для кого-то, щоб заскочити в мій будинок у середині дня", - сказав містер Хо.

Кадри, записані на його двері показує один з чоловіків, одягнений в яскраво-жовтий жилет, кілька разів стукає в двері дзвонить у двері.

Він дістає рукавички з кишені перед тестуванням замок на двері.

Чоловік дістає рукавички, перш ніж намагатися замку. Фото: Ютуб

У чоловікові бачать не говорив, спільник чекав на вулиці, щоб приїхати.

"Спочатку я не був підозрілим через нього, точно так само одягнений, як комунальні та працівників зв'язку в регіоні", - сказав пан Хо.

“Моя підозра було пробуджено, коли людина почала стукати в двері і заглядаючи в будинок через вікно на дверях.

"Незабаром після того, як людина одягає Нью-Йорк Янкіз кепка, темна куртка і сині джинси підійшли на крок", - сказав він.

"Людина в жилет вказує на відео дзвінок і другий чоловік тягне великою викруткою зі свого рюкзака і простягає її хлопцю в тільняшці безпеки".

Друга людина бере викрутку з сумки. Фото: Ютуб

У той час як його друг, здається, стежити, людина використовує викрутку, щоб "насильно відкрити двері і вломитися".

"Він отримує двері частково відкрита, і ви можете почути застережливий сигнал тривоги йдуть", - сказав містер Хо.

Але, на думку пана Хо, це коли він скочив у дію з допомогою своїх смарт-дверний дзвінок.

Людина намагається відкрити двері. Фото: Ютуб

"Як тільки він отримує відкриту двері, мені вдалося активувати двосторонню функцію розмови і сказати їм, щоб піти від дверей", - сказав він.

"Вони обидва дивляться в шоці і зняти".

Пара не видно гонки за межами ділянки, активувати гучний сигнал тривоги.

- Відійди від дверей!' Попередження Клем Хо відправляє біжать людей. Фото: Ютуб

Швидке мислення і попередження містера Хо боїться пара, але вони не завдають шкоди його вхідних дверях в процесі.

Місцева поліція розслідує спробу злому і свідків стверджує, що знає пару.

Інцидент стався після того, як жінка Мельбурні був спійманий на крадіжці ділянку сусідки на їх будинок системою відеоспостереження.

подробнее )

Дикий записів у конкурсі Національного географічного фото

Якщо ви можете сформулювати вражаючий постріл, ви могли б просто заарештувати деяких національних географічної слави.

Організація, відома своїм улюбленим Національного географічного журналу, запрошує фотографів-аматорів з усього світу, щоб ввести її фотоконкурсу 2018.

Але, якщо цих вражаючих зображень, представлених у першій тижня конкурсу, тобто буде якийсь жорсткої конкуренції.

Марк Хеннен зробив цей цікавий маленький кролячий сич сидить на маленькій гілці в передньому дворі. Фото: Марк Хеннен/Національний Географічний Фотоконкурс

Скелелазів видно з піке Пукхансан за межами Сеула, Південна Корея. Розмір південнокорейського мегаполісу важко уявити без відвідування. Фото: Брайан Хэммондс/Національний Географічний Фотоконкурс

Захоплені фотографи можуть представити свої фотографії в будь-яку або всі з трьох категорій: Природа, Люди і місця.

Головний приз буде отримувати теж вам в кругленьку $5000 ($A6935) і деякі соціальні зірковості, верхнє фото встановити на обліковий запис @Instagram пакет.

Твій образ може розповісти історію, як цей зловісний антену Jassen Тодоров, який виділяє відходи нашого суспільства може створити.

Скандал Фольксвагена почалася в 2015 році, коли EPA опублікувало повідомлення про порушення закону Про чистому повітрі для групи Volkswagen. Сьогодні тисячі моделей VW і Audi 2009-2015 сидіти в каліфорнійській пустелі. Фото: Jassen Тодоров / Національний Географічний Фотоконкурс

"Скандал Фольксвагена почалася в 2015 році, коли EPA опублікувало повідомлення про порушення закону Про чистому повітрі Фольксваген Груп Рус" пан Тодоров сказав.

"Сьогодні тисячі VW і моделі Audi 2009-2015 сидіти в каліфорнійській пустелі".

Сім'ї кочівників, що живуть на Полярному Уралі. Фото: Володимир Кушнарьов/ Національний Географічний Фотоконкурс

Соляний ставок-випарник, розташований в Юкатані, Мексика. Цей рожевий колір прийшла з планктону, креветок і коріння червоного рослини. Картина: Камілла Ніл/ Національний Географічний Фотоконкурс

Але це ще не всі фотографії з глибоким змістом; вони також можуть бути світло серцем і весело.

Деніел Йі зловив Буревісник прийде за кривою посадки. Широко розкритими очима і розправивши крила, красива птиця в рот смачний піщанки для своїх пташенят, щоб зжерти вниз.

Атлантичний Буревісник повертається з-за океану з повним ротом піщанки, щоб нагодувати своїх пташенят, які очікують у норах під зелену траву в Східній Ісландії. Фото: Деніел Йі / Національний Географічний Фотоконкурс

Дванадцять Апостолів, Велика Океанська РД, Вікторія. Фото: Р. Хуан / Національний Географічний Фотоконкурс

І деякі милі ведмежата теж може привернути увагу судді, після того, як Ярон Шмід був досить хоробрий, щоб повноцінно відпочити і розслабитися біля їх гордість.

Сидячи на вершині якоїсь скелі, пані Шмід сказав, що вона ніколи не сміялася так сильно, як вона дивилася на маленькі Леви мучити їх мама.

"Найкращий момент був, коли три молоді вовченята почали гнати, грає і кусає хвіст своєї мами, як ніби вони були кошенята, які грали з пряжею," пані Шмід сказав.

Фотограф Ярон Шмід сказав, що найкращий момент, коли спостерігаючи за прайдом левів був, коли почалося три молодих вовченят ганяли, грає і кусає хвіст своєї мами, як якщо б вони були кошенята, які грали з пряжею. Фото: Ярон Шмід / Національний Географічний Фотоконкурс

Побитий вовк вугра знайшли в рок Сунде морський заповідник, Худ-канал, штат Вашингтон. Фото: Джим Міста Дебрецен / Національний Географічний Фотоконкурс

Тих, хто світить за об'єктивом рекомендується, щоб почати досліджувати і, огризаючись, швидко відповідаєте. Заявки на участь у конкурсі наступних 15 листопада в 3 години ночі діапазон.

Національні географічні фото редактор і суддя Самуїл Дженніфер сказала, що вона сподівається побачити різноманітні та інноваційні образи.

"Фотоконкурс-це чудова можливість для фотографів зі всіх куточків земної кулі, щоб показати нам свої унікальні погляди на людей, місць і дикої природи, з якими вони стикаються у своєму житті," пані сказав Самуїл.

Нещодавно відбулося виверження вулкана Кілауеа, в результаті чого тисячі літрів лава тече в океан. Фото: Лейтон Люм / Національний Географічний Фотоконкурс

Цей бурий ведмедик був у розпалі короткий сушильний, як він був на рибалці на Брукс-Фолс, штат Аляска, під час щорічний пробіг лосося. Фото: Тейлор Томас Олбрайт / Національний Географічний Фотоконкурс

В даний час запису становить $20 ($А27), піднімаючись до $25 ($А35) в останній тиждень, і немає обмежень на кількість робіт від одного учасника.

Три інші призи пропонують, починаючи від $750 ($A1040) до $2500 ($A3470)

Матеріали мають бути представлені у цифровому форматі і можуть бути зроблені тут.

Спочатку опубліковано як диких записах у конкурсі Національного географічного фото

подробнее )

Відключення вплинуло на хмарі Телстра послуг

Відключення порушили цілий ряд онлайн-функцій Telstra в тому числі доступ до Telstra.com, облікового запису, онлайн-білінгу, на Телстра 24/7 додаток, Телстра споживчими webmail і деякі Телстра Оптова додатків.

"Ми вирішили питання, що вплинуло на доступ до хмарних сервісів для деяких з наших клієнтів підприємства та доступ до деяких з наших онлайн-сервісів," прес-секретар Телстра розповів новини.ком.АУ. “Послуги онлайн і повинно працювати нормально. Ми щиро вибачаємося за вплив і ми продовжуємо розслідувати причину".

Зрозуміло, що питання вже зачіпає користувачів з 4.45 ранку.

В попередньому оновленні у цей день, телекомунікаційний гігант сказав, що команда була "як і раніше працює, щоб виправити" цю проблему.

Оновлення: наша команда, як і раніше працює, щоб виправити проблему, яка негативно впливає на доступ до деяким додаткам і Telstra https://t.co/Qi677WI7rj а також доступ до хмари для деяких корпоративних клієнтів. Це не впливає на 000 послуг. Спасибі за ваше терпіння.— Телстра (@Телстра) 31 Жовтня 2018

Розчаровані клієнти взяли в Телстра, щоб повідомити про проблеми з хмарними сервісами, у тому числі і не в змозі оплатити свої рахунки або доступ до webmail.

@Телстра Привіт Телстра. Я чув повідомлення, що центр ваших даних в Сіднеї виникли проблеми. У мене є зв'язки компанія CSX, яка була в автономному режимі з 445 ранку. Не могли б ви порадити Ерп?— Джейк Арнотт (@jake_arnott) 30 жовтня 2018

Масові відключення @Телстра. Ви навіть не можете перевірити їх веб-сайт ППР... pic.twitter.com/nqwNuiLnzU— Юрай Benak (@BenakJuraj) 30 Жовтня 2018

Так за @Телстра витратили близько 3 днів у моєму житті, забронювали час для встановлення якого ніхто і ніколи не показав, що всі співробітники я говорив некомпетентні, поставивши мене на утримання протягом 10 хвилин, потім покладіть мене через відділ, скасовую свій аккаунт від люті.— Люсі Кемпбелл-Макдермотт (@lucycmcd_) 31 жовтня 2018

Оператор був хіт з декількох відключень минулого року, що спонукало її акцій впаде до семирічного мінімуму в травні.

В той час, він сказав, що проблем з мережею на мобільних служб були викликані за замовчуванням програмного забезпечення.Великі телекоми в лінії вогню після скарг парити2:02

Два з найбільших телекомунікаційних компаній країни падають в немилість з клієнтами, з новий звіт, що показує збільшення числа скарг. Телстра отримали більше 80 000 скарг в минулому році, в той час як Оптус отримав більше 40 000. Більшість скарг, пов'язаних з пропущених зустрічей або послуг, пов'язаних з Національною широкосмугової мережі.17 жовтня 201814 днів тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/Національний/

подробнее )

Відключення телстра виймає банкомати і eftpos машини

Оператор-гігант підтвердив проблему зачіпає його машина-машина (М2М) даних послуг, що впливають на пристроях, які використовують стільникового зв'язку.

"В даний час ми відчуваємо проблеми з деякими підприємстві машина клієнта до машини (M2M) послуги передачі даних, що впливають на послуги, у тому числі через систему електронних пристроїв і банкоматів," оператор сказав в онлайн заяву. "Ми приносимо свої вибачення за незручності та сподіваємося вирішити цю проблему якомога швидше."

Розлючені клієнти взяли до соціальних медіа, щоб висловити з цього питання:

Гей @Телстра 3G загалом це дає? Хтось сказав, що я повинна використовувати цей матеріал під назвою "тільки готівку"?— В™ Cannulator (@Cannulator) 2 Листопада 2018

Має телстра помилки 3G були ressolved для торговельних терміналів? @Повідомлення commbank— Коэндзи Вінтаж (@koenjivintage) 2 листопада, 2018

@Телстра ви можете порадити, якщо є які-небудь відключення М2М сервіс як у нас є велика кількість наших пристроїв M2M одержуєте на даний момент немає підключення до мережі.— Pamment Ієн (@Iainpammo) 1 Листопада 2018

так що Телстра М2М вже більше 6 годин... Ів-це шлях в майбутнє* * * * в залежності від наявності мережі — Кен Цанг (@jxeeno) 2 листопада 2018

Це сталося лише через два дні після того, як оператор переніс окремі відключення, що впливають на його хмарних сервісів.

Відключення порушили цілий ряд онлайн-функцій Telstra в тому числі доступ до Telstra.com, облікового запису, онлайн-білінгу, на Телстра 24/7 додаток, Телстра споживчими webmail і деякі Телстра Оптова додатків.

Це тривало близько 4.45 ранку до 6 вечора в середу ввечері.

Оператор був хіт з декількох відключень минулого року, що спонукало її акцій впаде до семирічного мінімуму в травні.

В той час, він сказав, що проблем з мережею на мобільних служб були викликані за замовчуванням програмного забезпечення.Ваш оператор обдирає вас, як липку?1:19

А австралійська Telstra і Vodafone оголошують про нові плани з необмеженим обсягом трафіку, деякі австралійці можуть знайти вони отримують нечесна угода на обсяг даних, які вони отримують на їх поточний план.1 травня 20186 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/технології - синдиковані/

подробнее )

Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама