Hi-Tech

Найбільший телефон Apple, який ніколи не був

Стів Джобс був насправді придумав те, що називається MacPhone 23 роки до появи iPhone змінив світ, але, на жаль, запальний пристрій і не дісталася до прилавків магазинів.

За словами колишнього маркетолога Apple Джона Скаллі, якого Джобс переманив з Пепсі, співзасновник Apple, самі вигадували ці MacPhone в 1984 році.

Насправді, йому було доручено першому втіленню ідеї в життя, бо робочих місць з усіх сил, щоб покласти концепцію на папір.

"Він був не ящик, він був великим фантазером, але він не міг зробити," містер Скаллі одного разу сказав TechCrunch.

“Я міг малювати, я вивчала дизайн. Так що Стів б опишіть мені його, я його витягнути".

У MacPhone і не дійшли до виробництва, на жаль.

Порівняно з сьогодні, компанія Apple бореться в 1980-х У зв'язку з високою ціною на свої комп'ютери та їх відсутність основний апеляції. Так у свій час компанії було залучення нових дизайнерів, щоб представити захоплюючі нові концепції продуктів.

Це середовище, яка породила частина стилуса-працює планшет, частина міський телефон — і це здорово.

Компанія зробила кілька прототипів, але просто як Apple одяг діапазон його вивели в 80-е роки, MacPhone не більше ніж далеким спогадом зараз.

Незрозуміло, чому вона не потрапила на виробничу лінію, але це якось пов'язано з тим, що Джобс був виштовхнуть з компанії незабаром після того, як телефон був розроблений.

У будь-якому випадку, він повернувся, щоб запустити Apple більш ніж десятиліття потому, веде його в нову золоту еру на успіх iPod і iPhone.

"Краще визначення генія-це той, хто бачить очевидних 20 років попереду решти з нас", - сказав пан Скаллі, коли розмірковуючи про MacPhone в 2015 році.

І наскільки ретро-гаджети йти, це ганьба, це більше не навколо.

У MacPhone був гібрид стилуса-працює планшет і дротовий телефон.

подробнее )

Камера, яка змінить все

Пролітаючи над великим Бар'єрним Рифом на вертольоті я не можу допомогти, але думаю: "якби моя мама могла мене бачити."

На щастя, у мене було ідеальним засобом, щоб зберегти цей момент і змусити її думати, що її син був великою шишкою, або, принаймні, пом'якшити її багато думок про зворотне.

В моїх руках був новий камери GoPro синтезу.

Остання інновація від екстремальних видів спорту камери компанії прагне розворушити ринків камера 360, і це серйозно хорошу роботу.

Злиття складається з двох сферичних 180 градусів камерами, розташованими "спина до спини", що забезпечує компактність площі камери (78 х 67.40 x 24 мм), яка здатна захопити все навколо.

Якість риб'яче око кожного об'єктива захоплює сферичного відео і фото, запис все, так що пізніше ви можете істотно маневру в цій сфері і знайти кращий кут або відбити удар.

Це дуже визначення точки і стріляти камери.

Це ставить вас в середині дії, що дозволяє захопити і потім змінити, підправити і вирізати з будь-якого кута ви уявляєте постфактум.

І, на щастя, досить значна вбудована технологія стабілізації, що компанія GoPro називає "гимбла-як" забезпечує ці кадри ніколи не шатко та в'ялене м'ясо.

Компанія GoPro Ф'южн вдихає нове життя в ринок камери 360.

В залежності від того, куди ви експортуєте відео, камера автоматично зшиває дві партії вони досить злагоджено, хоча іноді з різним ступенем ефективності.

Залежно від пострілу, і як ви вирішили маніпулювати його в пост-продакшн, іноді можна побачити лінію, де два біта кадри стикаються, які можуть зіпсувати постріл.

Проте через трохи часу з камери стає легше зрозуміти кращому положенні для утримання або помістіть пристрій по зниженню потенційних швів з'являтися.

Ви можете побачити в кінці кліпу, як шов лізе в кадр в кінці, спотворення зображення.

Ви, напевно, помічали, що програми встановлюються автоматично редагує поза селфи палиця прикріплена до камери, яка робить набагато приємніше естетичної.

Хоча це може виглядати трохи дивним, що ви постійно тримає ваш кулак, його приємно чіпати.

Злиття-це камери високого дозволу і стріляє у вражаючих 5.2 до, зробити кадри як і раніше виглядає різким, навіть після того як ви збільшено і простягнув його в монтажній.

При зйомках в 5.2 до злиття знімає зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Ви можете натиснути її до 60 кадрів в секунду, то дозвіл впаде до 3К, то відео не буде виглядати майже як різкий.

Тому, якщо ви дійсно зацікавлені в деякі повільні функції руху і вам потрібно стріляти на 120 або 240 кадрів в секунду, тобі краще піти з чимось на зразок звичайної камери GoPro, в Hero6.

Риба-очей об'єктив стиль Фьюжн означає, що ви можете створити якийсь потойбічний ефекти при редагуванні в супровідній додаток GoPro.

При наближенні зверху, схоже, дія відбувається на вершині світу — подібний ефект, які широко представлені в Ламар в останні скромний кліп. Коли зроблено правильно, це може виглядати дуже круто.

Ви можете досягти деяких досить цікавих точок зору.

Глядачі люблять унікальний стиль.

Справжньою зіркою Fusion камери-це програмне забезпечення для редагування мобільних GoPro в OverCapture.

У пропозиція компанії легко зробити з кінця в кінець користувальницький досвід, ви можете синхронізувати ваш GoPro з iPhone через додаток GoPro і всі ваші кадри автоматично відображається всередині додатка готові для редагування або публікації. Звідти він супер просто вивчити кращий спосіб, щоб переглянути або змінити ваші знімки.

Нахиляючи або переміщаючи телефон навколо в будь-якому напрямку, як ніби ви відразу перенесетеся назад на середину сцени, де він був знятий.

Це дозволяє користувачам, щоб перезняти свої відео 360 хвилин у квартирі, традиційний Формат відео з "нескінченною перспективи", - говорить Гопро. Для досягнення найкращого результату, компанія рекомендує вихідний дозвіл 1080p для OverCapture відео.

Промо-ролик GoPro нижче наведено можливі додатки OverCapture. Проте є ще деякі дефекти, які необхідно доопрацювати, так як не всі з моїх відео можуть бути відтворені в додатку редагування, роблячи їх непотрібними в цьому аспекті..youtube-iframe {display: block;height: 0;overflow: hidden;padding: 0;padding-bottom: 56.25%;position: relative;margin-bottom: 20px;}.youtube-iframe iframe {border: 0;bottom: 0;height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}

Додаток є простим і інтуїтивно зрозумілим і спирається на знайомі жести, як щипати і повороту екрану пальцями для редагування кліпів.

Ви, звичайно, не потрібно мати ніякого досвіду для редагування відео, щоб отримати найкраще з OverCapture і в багатьох випадках це простіше і легше у використанні, для швидкого редагування порівняно з конкуруючими камерами 360, як рило або Samsung передач 360.

Однак швидкість і простота ця пропозиція означає, що це досить обмежений спосіб для редагування кліпів. Щоб отримати найкращі результати, ви захочете редагувати знятий матеріал на програмне забезпечення для редагування робочого столу, як прем'єр, який Ви можете використовувати в поєднанні з програмним забезпеченням GoPro в студії Ф'южн.

В даний час додаток доступний тільки в iOS для iPhone і iPad, а Android-версія На шляху.

Ви можете отримати деякі досить вражаючі кути з Ф'южн.

Як ви могли б очікувати від Гопро, злиття побудована, щоб бути міцним.

Камера, укладена в тверду гумову оболонку, яка витримує падіння і загальної порізаний лікування, що екшн-камер повинні терпіти. І звичайно, це водонепроникний до п'яти метрів.

Термін служби батареї для камери хороший протягом 75 хвилин безперервної зйомки у 5,2 К.

Камера має USB-порт C, який використовується для передачі даних і зарядки. Це також вимагає використання двох карт пам'яті microSD, по одній для кожного об'єктива — і ви хочете використовувати картки як мінімум з класу 10 або uhs-я Швидкість оцінкою.

Камера також поставляється з затишній захисний чохол, щоб переконатися, що ні лінзи не пошкоджені при транспортуванні пристрою.

Злиття суден з невеликою захисний чохол з можливістю для палиць для селфи і штативів.

Зйомка відео 360 відкриває можливість виробляти якісний віртуальної реальності відео-досліди. Якщо б я хотів тему мої бідні друзі сім'ї або до відео зі мною або на гідро-мотоциклі навколо острова Гамільтон, я міг. Принаймні, у візуальному сенсі, вони могли б відчути це багато в чому так само, як і я.

Ринок камеру на 360 градусів швидко став низьким, але це ще належить побачити, якщо нові можливості будуть дійсно знімати серед основних споживачів.

За $999.95, то GoPro Ф'южн не зовсім дешево, але це, ймовірно, не збирається зірвати банк.

Це розширить можливості для творчості кінематографістів і запропонувати деякі нові можливості, але буде додана функціональність коштує грошей-це питання тільки ви можете відповісти. Це не ті камери, які ви хочете зняти все, але це дійсно додає щось особливе в свій репертуар.

Якщо ти без розуму від зйомок екстремальних видів спорту і Ви не хочете пропустити що ідеальний постріл, це обов'язково варто подивитися.

Компанія GoPro Фьюжн в даний час можна попередньо замовити через Інтернет і з квітня камери будуть доступні в магазині на вибір Гопро рітейлерів.

Автор подорожував на острів Гамільтон в якості гостя камер GoPro.

подробнее )

Телефони для нас так погано, як ми думали?

Ось поради одного з авторів два нових попередніх урядові дослідження з національної Токсикологічної програми (НТП).

Згідно з Нью-Йорк пост, в розглянутих досліджень довгострокових ефектів впливу випромінювання мобільних телефонів, який є іонізуюче випромінювання також знайшли в мікрохвильовій печі.

"Якщо є ризик, що він маленький.", сказав доктор Джон Бухер, старший науковець з НТП.

Клієнти звертаються в компанії Apple. iPhone 7 і iPhone 7 плюс магазину Apple в Китаї. Фото: Qilai shen в/Блумберг через Гетті зображень

Дослідження, серед багатьох огляд потенційної небезпеки мобільних телефонів, не важливо, тому що найбільший вплив радіочастотного випромінювання (rfr) виходить від мобільних телефонів.

"В даний час немає ніяких твердих доказів, що не іонізуючої радіації підвищує ризик розвитку раку", повідомляє "мобільні телефони і ризику раку," документ, нещодавно опублікованих Національним Інститутом раку, які проаналізували результати досліджень мобільного телефону.

У двох дослідженнях НТП моніторинг впливу радіочастотного випромінювання на щурів і мишей, деякі з яких піддавалися РФР в той час як інші не були.

В ході дослідження виявлено здоров'я обох груп була аналогічною.

Деякі з тварин, що піддавалися впливу високих доз жили довше, ніж ті, які не були, р-н Бухер сказав.

Проте, р-н Бухер додав, що існує також ряд висновків", які були у ставленні до нас — деякі свідоцтва активності канцероген".

Ось порада, щоб скоротити вплив радіації: варення свій телефон до вуха. Фото: AFP фото:

Р-н Бухер до висновку про наявність потенціалу випромінювання телефону "в умовах високої засвічення".

Але пан Бухер, який додав, що він користується смартфоном, зазначив, що “це так легко, щоб знизити вплив. Це те, що не стосується мене, тому що я використовувати його з розумом, і я дійсно не турбуватися про це".

Наприклад, він запропонував, не вимикати телефон від вуха. Тримати його подалі “значно знижує вплив радіації. Мобільний телефон випромінювання різко зменшується із збільшенням відстані".

Спати ночами з телефону, розміщений на відстані від вас також рекомендується.

Деякі люди приймають його поради.

Не використовуйте телефон перед сном і спати по ночах з телефону на безпечній відстані від вас. Фото: Додається

Національний інститут раку заявив, що "використання гучного техніки, таких як провідні і бездротові гарнітури, збільшується і може знизитися до рівня опромінення радіочастотною енергією голови і мозку".

Мобільний телефон безпеки дослідження тривають, тому що телефони стали повсюдно. Було близько 417 мільйонів мобільних телефонні плани або контракти в США в 2016 році, згідно з останніми даними від Statista.

Р-н Бухер підкреслив, що ці дослідження не є остаточними. Багаторічні дослідження залишаються поки що на всі питання можна відповісти про потенційну небезпеку цих захоплюючих гаджетів, які стали третім вухом мільйонів.

Однак зараз, зв'язку між раком і мобільними телефонами недоказово, більшість дослідників говорять.

Пацієнти з цифровою залежністю Групової терапії "видалити" на своїх телефонах в клініку в Ріо-де-Жанейро. Фото: AFP фото:

Америка харчових продуктів і медикаментів, при розгляді НТП доповіді, сказав, що він вважає, що "існуючі обмеження безпеки для мобільних телефонів є прийнятними для захисту громадського здоров'я".

Проекти доповідей НТП, який є частиною національних інститутів охорони здоров'я, будуть розглянуті експертами, у тому числі регуляторів.

Ця стаття вперше з'явилася в Нью-Йорк пост і опублікована з дозволу.

подробнее )

Це те, що ваш наступний iPhone від Apple може виглядати

А Ютубер показав приголомшливі концепції зображення iPhone від Apple 2018, на основі всіх чуток і витоків до цих пір.

У EverythingApplePro відео демонструє три різних моделі, яка вписується в чутки ми чули досі.

Однією з таких моделей є розбита, щоб бути найбільшим-екранована модель iPhone коли-небудь.

Ще кажуть, що бути такого ж розміру, як у минулому році iPhone x, з кілька оновлених специфікацій — айфон 9, напевно?

І тоді там повинно бути менше і дешевше моделі, яка займає флагманський дизайн, але з меншою кількістю функцій.

3D концепції робить з EverythingApplePro виглядають фантастично.

Телефони будуть відрізнятися за розміром, з однією моделлю перегнув мати екран розміром приблизно 6,5 дюймів.

Відео підказки ми побачимо невеликі "зазублини", яка є невеликий виріз у верхній частині екрана, де знаходиться камера і деякі інші датчики.

Це також, швидше усього, телефони будуть оновлені з новим чіпом Apple — ймовірно, прийдешній процесор Apple А12.

Нові моделі пророкують несуть потужний процесор Apple А12.

Також очікується, що нові телефони Apple будуть представлені великі батареї.

Це не великий сюрприз: якщо Apple вводить більше, більш якісні екрани, буде потрібно більше батарей, щоб переконатися, що Ви не закінчилися дуже швидко.

У відео також показав кілька знімків, що модель iPhone 2019 може виглядати так — при нульовому рівні.

Apple не стверджувала нічого про свого наступного смартфонів, так що прийняти це з дрібкою солі.

Ці 3D-концепція робить на основі витоків і чуток, так що нові моделі iPhone можуть відрізнятися і, як багато коментаторів вже відзначили, темпи прогресу в смартфонах неухильно знижувалася з перших днів існування галузі.

У будь-якому випадку, у нас є час, щоб чекати, щоб з'ясувати — Apple зазвичай представляє нові моделі iPhone у вересні на спеціальній прес-конференції в Каліфорнії. Але там напевно буде багато спекуляцій до тих пір.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і була передрукована тут з дозволу.

подробнее )

Це найбільше фото бомба в світі?

Їх Еббі Роуд альбом обкладинка є, ймовірно, зображення, яке приходить на розум, коли більшість людей думає про групу і виходить така знакова картина може також тримати найкращі ціни бомбу всіх часів.

Міцний горішок фанати змогли вибрати кількість дрібних деталей, які могли залишитися непоміченими в менш відомих постріл, як Пол Маккартні не носив взуття, Фольксваген Жук, припаркований на вулиці з держномером ЛМВ 281F і, мабуть, найзагадковіше, тінь людини, що стояв на задньому плані.

Докладніше: шок за Пола Маккартні фото

Як тільки ця деталь з'явилася на світ кілька людей вийшли вперед, стверджуючи, що вони були таємничий чоловік на фото.

Хто цей таємничий ціни підривник?

Важко сказати з повною визначеністю, хто ми повинні бути аплодували для стягати найкращі ціни бомбу в світі, але більшість людей вважають, що це був американський турист на ім'я Пол Коул.

Містер Коул був вистежили репортери років після виходу на Еббі Роуд альбом, показуючи, що він потрапив у тлі стріляти по чистій випадковості.

У 2004 році в інтерв'ю "Дейлі Міррор", р-н Коул сказав, що він стояв на вулиці, чекав дружину, щоб закінчити в музеї.

“Я бачив багато музеїв. Я буду просто залишитися тут і подивитися, що відбувається зовні", - нагадав він їй говорив.

“Я хочу просто почати говорити з людьми. Я вийшов, і поліцейський сидів в поліцейській машині. Я просто почав вести з ним бесіду".

Підлоги Коул зображений на тлі обкладинки фото "бітлів" Дорожня альбому Abbey. Фото: Зума Прес/Alamy

Група найняв поліцейського, щоб перекрити рух, поки вони завершили фотосесію, всі беруть приблизно 10 хвилин, за словами фотографа Яна Макміллана.

"Я пам'ятаю, ми найняли поліцейського, щоб стояла на дорозі, поки я стояв на сходах фотографувати," пан Макміллан сказав Охоронець .

“Я зробила пару знімків Бітлз перетину абатство Дорога в один кінець. Ми дамо деякі рухи йдуть, а потім вони йшли через дорогу в інший бік, і я взяв ще кілька пострілів".

Він сказав, що фотографія, яка була в кінцевому підсумку був обраний номер п'ять із шести, тільки що були їх ноги у формуванні ідеального "в".

Фото бомбардувальник може також бути відмічено на фоні інших фото з фотосесії.

Все, що на фото думка, що містер Коул просто наткнулися на задньому місці-це дивно.

"Я просто випадково подивився вгору, і я побачив тих хлопців, які гуляють по вулиці, як качки," р-н Коул сказав.

“Купа придурків, я подзвонив їм, тому що вони були досить радикальними-дивлячись на це час. Не ходити босоніж в Лондоні".

Що це майже так само дивно, - містер Коул, ака фото бомбардувань професіонал поняття не мав, хто вони були до шести місяців, коли він повернувся додому в Америку.

Р-н Коул сказав, що він дізнався в спортивній куртці і в нових окулярах він був одягнений на фото.

"Моя дружина використовувала, щоб грати на органі і пара хотіли, щоб вона грала пісні з альбому на своє весілля", - сказав він.

“Я побачила альбом і я впізнав себе відразу. У мене з'явилася нова спортивна куртка, і я б просто купив новий черепаховых окулярах. Я сказав своїм дітям, візьми лупу, і ви побачите мене".

За іронією долі, р-н Коул сказав, що він ніколи навіть не слухав альбом і "не можу назвати жодної пісні".

Він помер в 2008 у віці 98-та є ще спекуляції навколо того, чи справді він був "людина-загадка" в знаменитому фото. Але це досить безпечно сказати, хто б це не був, це буде важко досягти цього фото бомба.

подробнее )

Бос заарештований за телефон пов'язаний з байкерською вбивств

Виконавчий директор Фантом безпечної, Вінсент Рамос, був звинувачений ФБР за махінації діяльності, пов'язаної з азартними іграми, відмиванням грошей і незаконним обігом наркотиків після того, як в результаті спільної операції правоохоронних органів США, Австралії та інших країн.

Компанія нібито встановлено програмне забезпечення шифрування та знімали на камеру, мікрофон, GPS-навігацію і інші можливості з пристроїв BlackBerry, щоб допомогти ОЗУ уникнути виявлення з боку правоохоронних органів.

Міжнародна клієнтська база примари добрався до Австралії, з зашифрованих пристроїв як вважають, були використані в плануванні вбивства членів Сідней Ангелів Пекла Тайрон Slemnik в 2013 році, і наркотиків і ангелів Пекла зв'язати Рой Yaghi в 2012 році.

Ніяких заяв про порушення, які були висловлені проти виробників ожини.

Вбивство байкерської Тайрон Slemnik була організована з допомогою шифрування телефоні, слідчі вважають.

Твердження, що стосуються внутрішньої роботи Фантом і її зв'язку з транснаціональною організованою злочинністю були виявлені у ФБР, коли йому вдалося перетворити наркокур'єра в "співробітничає свідком" після того, як він був арештований у вересні 2015 року.

Свідчення слідчий ФБР, який був прикріплений до ордера на арешт Пана Рамоса, показали свідок КС-1 зізнався у своїй організації незаконного обігу наркотиків перейшли сотні кілограмів кокаїну з Мексики через США, Канаду та Австралію на плановані кінцеві пункти призначення.

Показання пояснив, зашифровані пристрою були використані в 2015 році на КС-1 і його "австралійським змовників", щоб координувати відвантаження 10кг кокаїну з США, яка згодом була вилучена австралійських прикордонних сил.

З іншого приводу, ПК-1 влаштували 5 кг метамфетаміну, щоб бути доставлені в Австралію, не знаючи людини він мав справу з насправді агентом під прикриттям.

Рік потому, Австралійська Федеральна поліція спілкувався з невідомим чоловіком в Лос-Анджелесі, використовуючи Фантом безпечне пристрій у них було вилучено у місцевого жителя, який був затриманий за контрабанду наркотиків. Ла-контакт успішно упаковані і відправлені 16 кг кокаїну в Австралію, який був перехоплений у вересні 2016 року.

Спеціальний агент Ніколас Cheviron — співробітник ФБР, який написав заяву, вважає, що є приблизно 10 000 Фантом надійності пристрою в Австралії. Дивно висока цифра, враховуючи його оцінками тільки 20 000 існуючих у світі.

Свідчення також свідчать про те, що Фантом безпечної побіг свої послуги через зашифровані серверів в Панамі, як він "не співпрацює із запитами будь-якої іншої країни".

Для подальшого підвищення безпеки, спеціальні Cheviron Агент сказав, що існуючий клієнт був змушений поручитися за всіх клієнтів, які також були змушені пройти перевірку.

Злочинці платять близько 25 000 $кожні шість місяців для ожини і це не рідкість для великих наркоторговців, щоб мати де завгодно від одного до 10 пристроїв.

У своєму щорічному загальному звіті два роки тому, Комісія за злочинності штату Новий Південний Уельс заявив злочинних угруповань були зашифровані з допомогою ожини, які постачаються такими компаніями, як Фантом надійності.

Комісія по злочинності Вікторія Додано зашифровані телефони були одним з основних інструментів для замовних вбивств.

"Можливість залучати величезні суми готівки дозволяє організованих злочинних груп на джерело зброї і наймати людей, готових на вбивство заради наживи," річний звіт 2015-16 комісії сказав.

Офіцер поліції штату сказав, що недавнє бюст буде сповільнювати організованою злочинністю, але не усунути проблему назавжди.

“Вбивства, погроми і ввезені наркотики все організовано на цих ожини. Це зашкодить їм на деякий час. Тоді вони знайдуть інше джерело", - сказав поліцейський, повідомляє "Дейлі Телеграф".

подробнее )

До остраху реалістичні програми VR порно зірок

Camasutra ВР представила свій новий "порнозірка "аватар" досвід" на недавній порно нагороди показують, а ось відео, що показує, що новий рубіж у розвитку галузі виглядає.

Компанія використовувала широкий спектр камери для точного моделювання тіла порно зірки в 3D.

Ці 3D-скани були перенесені в гру, що дозволяє взаємодіяти з віртуальної порно-зірок, як якби вони були реальними.

Використовуючи руху-гусеничний портативних контролерів, це можна фізично доторкнутися до дорослого зірки, і дивитися, як вони взаємодіють.

Користувач не одержує ніякої прямої стимуляції від хитромудрого ВР, тільки візуальний.

Ви навіть можете доторкнутися до віртуальної виконавців, використовуючи руку-трекерів.

Реалістичні твори останньої еволюції в порно VR революції.

Camasutra шеф Адам Сутра каже: "наш план полягає у створенні неподцензурного світи, де люди можуть у режимі реального часу досвідом з нашими цифрові аватари, пошук шляхів для дорослих зірок, щоб представляти себе в цифровому світі, створюючи нові джерела доходів і досвідом в індустрії."

Він сказав, що кінцева мета-відтворити реальну поведінку порно зірки у віртуальному світі, але жити в реальному часі.

“Створення реалістичного ню персонажа в реальному часі-це наш Святий Грааль.

“Це складна технічна робота, яка вимагає величезної кількості досліджень.

"На відміну від перед-ігрових блокбастерів, де він може зайняти кілька днів для візуалізації одного кадру, ми намагалися добитися цього в реальному часі і в 90 кадрів в секунду."

У 3D-сканування включають фотографування моделей від кожного можливого кута.

Один з дорослих актрис, які беруть участь у проекті Кейсі Калверт.

В одній брудній VR досвід, гості можуть ходити навколо Кейсі в 3D-просторі, і навіть імітувати секс з нею.

Все тіло Кейсі був написаний і відтворив у віртуальному світі з вражаючою точністю.

"Це божевілля, коли, дивлячись на себе в ВР, я міг бачити речі про моєму тілі, яке я справді помічав," ХХХ кінозірка сказала.

"Це реальність, це дійсно дивно", - додала вона.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і була передрукована тут з дозволу.

подробнее )

Що відбувається в Європі?

Електричні годинники по всій Континентальній Європі відстають завдяки зростаючої політичної напруженості між Сербією і Косово. Напруженість між двома країнами Східної Європи викликала небувалий відставати в сітці континенту електроенергії, що певні цифрові годинник покластися, щоб зберегти час.

Найбільш часто використовувана технологія хронометраж використовується електронний осцилятор, який регулюється за допомогою кварцового кристала. Кварцовий генератор створює сигнал з дуже точної частотою і циклів сигналу підраховуються, щоб забезпечити цифровий дисплей часу.

Але певні цифрові годинник покладаються на метод, відомий як частота енергосистеми.

Країнах від Іспанії до Туреччини і від Польщі до Нідерландів є частиною великої площі в Європі об'єднані енергосистеми, яка працює на синхронні частоти. І що частоти регулює поточного часу в деяких пристроях.

Але постійний конфлікт між Сербією і Косово звинувачують в тому, що для вибивання решітки на континенті влада розбалансована, взявши годинник з ним.

Сербія відмовилася визнати Косово, оскільки він оголосив про свою незалежність в 2008 році, і суперечка включає в себе питання регулювання енергетики.

Коли Косово не в змозі генерувати достатньо електрики, Сербія юридично зобов'язаний втрутитися і задовольнити попит, щоб зберегти європейську грід стабільний.

Тим не менш, вони не грають в м'яч, що викликають енергосистеми відхилятися від своєї стандартною частотою 50 Гц. Відхилення було достатньо, щоб викликати електричні годинники, які тримають час, частота Система живлення відставати приблизно на шість хвилин з середини січня.

Предмети домашнього вжитку, такі як нічні години, мікрохвильова піч і духовка і годинник центрального таймери опалення були знижені, але не комп'ютери або смартфони.

Або це 9:48?

Клер Камю, прес-секретар Європейської мережі системних операторів передачі електроенергії, заявив, що владі необхідно знайти політичне вирішення проблеми, а не тільки технічний.

"Оскільки Європейська система взаємопов'язаних ... коли є де-той дисбаланс, частота падає незначно", - сказала вона

Брюссельського організація, відома як entso-Е, йдеться в окремій заяві, що "це звичайне відхилення частоти, що ніколи не відбувалося в будь подібним чином в Континентальної Європейської енергосистеми, мають бути припинені".

Енцо-Е сказав, що він працює за технічне рішення, яке може повернути систему в нормальний протягом декількох тижнів", але закликав європейські влади і національних урядів для вирішення політичних проблем в серце питання.

"Це виходить за рамки технічного світу," організація сказала.

Об'єкта передачі електроенергії в селі Обилич Косово, який знаходиться в центрі безпрецедентного уповільнення частоти сітки на континенті електроенергії. Фото: Висар Крюезиу

Європейські чиновники кажуть, що надлишки енергії повинні бути автоматично і подається в систему з плином часу, щоб запобігти годинник від втрати часу, але Енцо-Е попередив, що "якщо рішення може бути знайдено на політичному рівні, ризик відхилення від яких можуть залишитися."

Енергосистеми Сербії компанією EMS поклав відповідальність за проблему Косово, стверджуючи, що в січні і лютому країни "був невідлучно висновок, несанкціоновано, повної електричної енергії з Континентальної частини синхронної зони Європи".

— З АП

подробнее )

Новий Apple MacBook і може бути дешевше, ніж айфон

Фірми ноутбуки завжди були дуже високою ціною, але це може змінитися в 2018 році, сонце доповідей.

Один з експертів галузі, заявив, що модель може коштувати до $1000.

Чутки почалися, коли головний аналітик технік припустив, що Apple будує більш дешеві моделі MacBook.

Вельми шановний аналітик Мін-Чі Куо опублікував пару заміток інвестора деталізуючи його передбачення, які були отримані на сайті 9to5mac.

У цих записках він говорить про нової моделі запуску "з більш низьким цінником" у другому кварталі 2018 року — це значить до липня.

Зараз, найдешевший Макбук в австралійському магазині Apple становить $1499 для 13-дюймового MacBook Air, або $1899 за звичайний Макбук.

Але, звертаючись до Сонця, технік експерт Данило Айвз заявив, що нова ціна може бути значно нижче.

"Ми вважаємо, що більш дешеві MacBook повітря буде введена в найближчі місяці, як Apple збирається захопити попиту з більш прийнятній ціні", та ще й аналітик висновки сказав.

"Ми вважаємо, що $US799 ($A1226) і можливі US699 $($A900) будуть ціни для наступної версії", - додав він.

Це означає, що Apple може бути голити аж 400 $до 600 $від ціни нового MacBook повітря.

Це також означає, що Apple може продавати новий MacBook менше, ніж новий iPhone 8.

Сказав айвз, що Apple представить нові ціни, щоб стимулювати попит", і назвав її "розумної стратегії".

Apple не прокоментував.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і була передрукована тут з дозволу.

подробнее )

мобільний х жорстоко висміяний конкурс

Компанії з мобільного розробці начальник сказав Сонцю , що Apple телефону унікальний дизайн негативно позначається на "інтерфейс".

Коли iPhone х розпочали в минулому році, вона розділила.

Компанія Apple пішла на абсолютно новий підхід до проектування, який означав всю передню частину телефону була заповнена з екрану.

Єдиним винятком був невеликий "зазубриною", які застрягли в дисплей від верхньої частини телефону, яка призначена для розміщення камери та інші датчики.

Деякі власники iPhone х кажуть, що вони не проти "нотч", а інші зачинив конструктивна особливість, як "некрасиво", і Sony, здається, згодні.

Ми попросили Каз Таджіма, який очолює дизайн для Sony Мобільні, чому нові компанії смартфон Sony Xperia XZ2 не займати від Apple "нотч" дизайн.

В 'нотч' у верхній частині телефону не отримала. (Фото Карл корт/Getty зображення)

"Ми намагаємося якомога більше поваги Контенту", - сказав він Сонцю.

“Насічка на дисплеї завжди впливає на користувальницький інтерфейс. Ми намагаємося підтримувати інтерфейс площі якомога більше".

Він пояснив, що підтримуючи рамка (межа, яка оточує екран) на новий телефон Sony, компанії вдалося мають фронтальні стереодинаміки, які виробляють на 20% вище звук".

"Ми використовуємо простір краю для оратора", - додав він.

Ми також запитав Таджіма, чому люди повинні купити телефон Sony більш цікавих суперників, як новий iPhone або Samsung Galaxy С9.

Він сказав: "Кожен має той же телефон, тому люди шукають унікальний продукт".

За словами боса дизайну, компанія Sony приділяє особливу увагу поліпшенню "досвід розваги", і каже, що коли справа доходить до низької освітленості фотографії, "ми кращі".

Нам подобається дизайн iPhone від Apple x, а останній повітродувки вважаю, що Sony виглядає чудово, теж.

Ця історія вперше з'явилася на сонці.

подробнее )

Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама