Интернет

Світлана Бондарчук, Іда Кехман, Андрій Малахов та інші на виставці Слави Філіппова

Світлана Бондарчук, Слава Філіппов і Наталя Іонова

Поки Леся Кафельникова спілкувалася з Гогою Ашкеназі в Цумі, а Павло Воля і Ляйсан Утяшева веселилися на премії Glamour, в Москві пройшла ще одна світська вечірка — відкриття персональної виставки модного фотографа Слави Філіппова. Філіппов — один з найбільш затребуваних глянцевих фотографів в Росії, який за останні 25 років встиг попрацювати практично з кожної другої вітчизняної зіркою. Не дивно, що багато хто з героїв його знімків прийшли вчора в галерею RuArts привітати автора: Світлана Бондарчук, Андрій Малахов, Наталія Іонова, Іда Кехман і багато-багато інших опинилися серед гостей заходу.

Всі вони позували на тлі своїх же потретов, зроблених Філіпповим в різні роки для різних видань. Vogue, GQ, "Сноб", Elle, Tatler, Marie Claire — в портфоліо фотографа десятки книг і сотні фотосесій.

Світлана Бондарчук

Наталія Іонова

Наталія Іонова і Слава Філіппов

Іда Кехман і Влад Лісовець

Влад Лісовець

Антон та Вікторія Борисевичи

Маша Цигаль

Костянтин Гайдай

Ірина Вольська

Вікторія Давидова та Ілля Давидов

Марі Коберідзе

Катерина Шипуліна

Тетяна Рогаченко

Маріанна Сардарова

Катрін Борисов та Маріанна Сардарова

Слава Філіппов та Андрій Малахов

подробнее )

Марія Кожевнікова, Юлія Пересільд і інші на прем'єрі фільму "Чернетка"

Марія Кожевнікова

Поки у Каннах гримів гала-вечір благодійного фонду amfAR, в Москві зірки зібралися на прем'єрі фільму "Чернетка", яка пройшла в "Жовтні". Марія Кожевнікова, Юлія Пересільд, Катерина Шпіца і багато інших першими поспішили привітати творців з виходом картини та оцінити її на великому екрані.

Фільм знятий за книгою популярного вітчизняного письменника-фантаста Сергія Лук'яненка, який теж відвідав кінопрем'єру — разом з сім'єю. З дітьми прийшли в кінотеатр та багато інших гостей, в тому числі Юлія Пересільд, яка зіграла у фільмі одну з головних ролей.

Юлія Пересільд

В центрі сюжету — молодий москвич Кирило, талановитий дизайнер комп'ютерних ігор та їх пристрасний шанувальник. В один прекрасний день всі, кого він знав і любив, його забувають: виявляється, він "стертий" з пам'яті близьких і тепер у нього важлива місія в паралельних світах, про існування яких він і не підозрював. Кирило намагається розгадати таємницю цих таємничих світів і зрозуміти, чи справді наша Земля — всього лише уявний "чернетка". У широкий прокат стрічка вийде вже 25 травня.

Юлія Пересільд з донькою

Марія Кожевнікова

Катерина Шпіца

Ганна Цуканова-Котт і Олександр Котт з сином

Маша Цигаль

В'ячеслав Манучаров

Дмитро Хрустальов

Андрій Мерзлікін з родиною

Сергій Лук'яненко з родиною

Прем'єра фільму "Чернетка"

подробнее )

Ольга Свіблова, Катя Добрякова, Маша Цигаль і інші на прем'єрі фільму "Вествуд: панк, ікона, активіст"

Ольга Свіблова

У московському кінотеатрі "Піонер" відбулася прем'єра фільму Лорни Такер "Вествуд: панк, ікона, активіст" (Westwood: Punk, Icon, Activist). Показ стрічки відбувся в рамках спільного фестивалю кінотеатру і Mastercard "Безцінні міста в кіно". Ольга Свіблова, Катя Добрякова, Маша Цигаль, Костянтин Гайдай та інші гості спеціального показу першими побачили документальну картину про панк-діві британської моди.

Фільм Лорни Такер присвячений життю і роботі Вів'єн Вествуд, яка здійснила переворот у фешн-культурі. В документальну стрічку включені інтерв'ю з іншими дизайнерами, співробітниками Вествуд, друзями і членами сім'ї, в тому числі з синами Вів'єн: Джо Корром і Беном Вествудом. Автор стрічки детально зупинилася на романі Вествуд з одіозним продюсером групи Sex Pistols і засновником магазину Punk Малкольмом Маклареном.

"Вествуд: панк, ікона, активіст" стартує в російському прокаті 19 квітня.

Ольга Свіблова

Ликера Ілляшенко Наталія Туровникова

Катя Добрякова

Анка Цицишвили

Ілля Бачурін

Ігор Гаранін

Лідія Александрова

Ілля Бачурін і Лідія Александрова

Костянтин Гайдай

Антон та Вікторія Борисевич

Світлана Частка і Маша Цигаль

подробнее )

Світлана Бондарчук, Надія Оболенцева, Олена Ахмадуліна та інші на презентації новорічної колекції ювелірного бренду

Світлана Бондарчук, Надія Оболенцева, Олена Ахмадуліна і Оксана Лаврентьєва

Вчора, 12 грудня, в столиці відбулася презентація новорічної колекції ювелірних прикрас J-Point, в рамках якої свою капсулу з чотирьох пар сережок представила і Надія Оболенцева.

Гостями вечірки стали Світлана Бондарчук, Яна Рудковська, Олена Ахмадуліна, Оксана Лаврентьєва та інші постійні герої наших світських хронік.

1/18 Яна Рудковська

2/18 Оксана Лаврентьєва

3/18 Альона Ахмадуліна

4/18 Олексій Кисельов

5/18 Марина Костіна, Яна Рудковська, Надія Оболенцева

6/18 Поліна Киценко

7/18 Надія Оболенцева

8/18 Надія Оболенцева

9/18 Снежанна Георгієва

10/18 Біляк Анастасія

11/18 Ганна Андронова

12/18 Ганна Міхалевська

13/18 Євгенія Линович

14/18 Ірина Кудріна

15/18 Ірина Мілова

16/18 Марина Костіна

17/18 Оксана Бондаренко

18/18 Ірина Чайковська

Переглянути всі

Ідея капсули з'явилася так: ми обговорювали з Мариною Костіної сережки з колекції J-Point, я попросила такі ж, але побільше, і Марина запропонувала придумати їх мені самій. Досвід виявився для мене цікавим і дуже складним. Я не претендую на роль дизайнера ювелірних виробів. Ця міні-колекція — ті вироби, які я хотіла б носити сама, і, сподіваюся, захочуть носити мої подруги,

— прокоментувала свій дизайнерський досвід Надія Оболенцева.

Свято, яке, до речі, тривав до пізньої ночі, завершився піснями в караоке, а солодким сюрпризом для гостей став великий торт, розрізати який випала честь Надії Оболенцевой і Марині Костіної.

Надія Оболенцева

Яна Рудковська

Оксана Лаврентьєва

Світлана Бондарчук

Ірина Чайковська

Марина Костіна Катерина Андрєєва

Надія Оболенцева і Марина Костіна

подробнее )

Олена Летюча, Юлія Топольницька, Ольга Орлова та інші на б'юті-бранчі

Євгенія Линович і Юлія Топольницька

Холоду світської столичного життя не перешкода: вчора, наприклад, постійні герої наших репортажів — Олена Летюча, Юлія Топольницька, Ольга Орлова, Ксенія Чилінгарова, Вікторія Шелягова, Юліанна Караулова і багато інших — зібралися в затишному італійському ресторані на Fashion Beauty Brunch.

Захід, організований Євгенією Линович і Мариною Костіної, був присвячений новинкам в б'юті-індустрії: гості змогли дізнатися про останні розробки у сфері збереження молодості і стрункості і поспілкуватися з провідними б'юті-фахівцями. Крім цього, під час бранчу відбулися презентації декількох брендів.

Незважаючи на те що захід не передбачало суворого дрес-коду (все-таки це не благодійний ярмарок Наталії Водянової, куди без фантазійного костюма ніяк!), багато гості все одно з особливим трепетом підійшли до вибору вбрання. Грайливий червоне плаття Чилингаровой, зухвалий костюм Шеляговой, обтягуючі сукні Линович... Чий образ вам подобається більше?

Олена Летюча

Євгенія Линович

Юліанна Караулова і Євгена Линович

Юліанна Караулова

Ксенія Чилінгарова

Вікторія Шелягова

Ольга Орлова

Аліна Топалова

Лаура Джугелия

Юлія Топольницька

Ксенія Князєва

Ірина Вольська

Анастасія Рагозіна

Марина Долідзе і Христина Краснянська

Христина Краснянська

Олена Дьоміна і Катерина Одинцова

Вікторія Шелягова і Юлія Прудько

Анастасія Меськова

Марина Долідзе

Марія Лобанова Ірина Вольська, Олена Дьоміна і Катерина Одинцова

подробнее )

Анна Мелікян, Максим Віторган, Саті Казанова та інші на прем'єрі фільму "Тебе ніколи тут не було"

Ольга Зуєва та Анна Мелікян

Увечері 12 березня в "Гоголь-центрі" відбулася офіційна російська прем'єра фільму "Тебе ніколи тут не було", який прогримів у Каннах у минулому році. Першими оцінити стрічку прийшли Максим Віторган з дочкою Поліною, Саті Казанова, Аглая Тарасова, Павло Дерев'янко, Артем Михалков, Ольга Сутулова, Анна Мелікян, Ольга Зуєва (на жаль, без свого бойфренда Данила Козловського), Єгор Корінців і багато-багато інших.

Такий ажіотаж недивний — новий фільм режисера Лінн Ремсі ("щось не так з Кевіном") став справжньою подією на минулому Каннському кінофестивалі і завоював одразу дві нагороди: приз в номінації "Краща чоловіча роль" дістався Хоакін Фенікс, а в категорії "Кращий сценарій" — самої Лінн Ремсі.

Картина, знята за романом Джонатана Еймса, розповідає історію суворого Джо (Хоакін Фенікс) з непростою долею, якому доводиться рятувати юну дочку сенатора Ніну. Як свідчить опис фільму, "навіть найвитонченіші і жорстокі сили не повинні перешкодити йому визволити її з пекла, в який вона потрапила". До речі, головну жіночу роль зіграла 15-річна американська модель російського походження Катерина Самсонова. У широкий російський прокат стрічка вийде вже 22 березня.

Максим Віторган з дочкою Поліною

Саті Казанова

Ольга Зуєва та Анна Мелікян

Анна Мелікян

Аглая Тарасова

Петро Федоров

Ольга Сутулова

Єгор Корінців

Катерина Шпіца

Артем Михалков, Стас Тыркин, Олексій Мізгирьов

Марія Шумакова

Денис Шведов

Ганна Ісаєва

Павло Дерев'янко

Костянтин і Ольга Андрикопулос

Іван Янковський

Маруся Фоміна

Павло Каплевич

Костянтин Гайдай і Дмитро Логінов

Ясміна Омерович

Маруся Зикова

Петро Федоров

Ольга Зуєва та Анна Мелікян

Стас Тыркин представляє фільм "Тебе тут ніколи не було"

подробнее )

Олена Лядова, Поліна Гагаріна, Марія Кожевнікова та інші на ювілеї взуттєвого бренду

Олена Лядова

Поки одні любителі моди і світських вечірок поспішали вчора на fashion-шоу в ЦУМ, інші зірки зібралися в особняку Спиридонова в центрі Москви, де бренд No One з розмахом святкував 25-річчя. Привітати з визначною датою засновників компанії — Нуні Геворгян, Вардана Манукяна і Арама Манукянаса — прийшли Олена Лядова, Поліна Гагаріна, Марія Кожевнікова, Аврора, Мілош Бикович, Маша Федорова (ЦУМ, втім, вона теж встигла) і багато інших знаменитостей. Заради такого випадку в Москву приїхали і представники відомих італійських взуттєвих прізвищ і партнери компанії.

1/22 Поліна Гагаріна

2/22 Марія Кожевнікова

3/22 Олена Лядова

4/22 Аврора

5/22 Маша Федорова

6/22 Мілош Бикович

7/22 Марія Железнякова

8/22 Наталія Османн

9/22 Марія Шумакова

10/22 Лаура Джугелия і Катя Комолова

11/22 Ігор Гаранін

12/22 Ясміна Муратовіч

13/22 Регіна Тодоренко

14/22 Таїсія Вілкова

15/22 Марі Коберідзе

16/22 Катерина Вуличенко

17/22 Дарина Суботіна

18/22 Дарина Мороз

19/22 Антон Севідов

20/22 Олександра Ревенко і Антон Севідов

21/22 Антон Лаврентьєв

22/22 Амбарцум Кабанян

Переглянути всі

Вечірка на честь дня народження вийшла масштабною: гості поринули в атмосферу театрального перформансу, де головна роль була відведена капсульної колекції марки — 25 Venticinque, створеної спеціально до ювілею.

Простір особняка було розділено на тематичні зони: зал із театральною декорацією — інсталяцією взуття, кінозал, де можна було побачити короткометражний фільм про різних креативних проектах бренду і, звичайно, відеопривітання партнерів, і навіть ігрова кімната — коридор з оживаючими парами взуття. Ну а найбільший зал особняка відвели під сцену — тут з DJ-сетом виступав Антон Севідов.

Олена Лядова

Поліна Гагаріна

Марія Кожевнікова

Мілош Бикович

Альона Свиридова

Антон Севідов і Олександра Ревенко

Регіна Тодоренко

Вечірка No One

подробнее )

Крістіна Орбакайте, Ляйсан Утяшева, Юлія Барановська, Андрій Малахов та інші гості показу Edem Couture

Крістіна Орбакайте

У перший день тижня почалася московська світська життя вирувало: журнал HELLO! зібрав гостей ММКФ-2018 на щорічній вечірці, а модний бренд Edem Couture показав нову весільну колекцію сезону осінь-зима 2018/2019. Подивитися на фешн-шоу прийшли Крістіна Орбакайте, Ляйсан Утяшева, Юлія Барановська, Андрій Малахов, Аліна Крюкова та інші гості.

1/23 Ляйсан Утяшева

2/23 Крістіна Орбакайте

3/23 Олена Дьоміна і Андрій Малахов

4/23 Юлія Барановська

5/23 Крюкова Аліна

6/23 Анфіса Чорних

7/23 Влад Лісовець

8/23 Діна Нємцова

9/23 Євгенія Линович

10/23 Катерина Одинцова

11/23 Ірина Вольська

12/23 Ірина Чайковська

13/23 Ксенія Чилінгарова

14/23 Лаура Джугелия

15/23 Марина Жигалова-Озкан

16/23 Анастасія Винокур

17/23 Наталія Бардо

18/23 Петро Аксьонов

19/23 Юліанна Караулова

20/23 Юлія Прудько

21/23 Jurata Гураускайте

22/23 Яна Валенсія

23/23 Ясміна Муратовіч

Переглянути всі

Творці колекції, що отримала назву Moon sextile, sun transit, представили 25 жіночних моделей, декорованих вишивкою, мереживом, пір'ям, кристалами Swarovski, бісером, квітами з шовку.

Основою колекції стали класичні силуети 50-х років з вузькою талією, а головним джерелом натхнення для дизайнера послужили природні стихії: космос, море, рослинний світ... Плісировані деталі на сукнях, вишиті вручну, нагадували раковини морських мешканців, а тканинні квіти прикрасили не одне плаття нареченої Edem Couture.

Моделі на показі колекції Edem Couture осінь-зима 2018/2019

подробнее )

Наталя Водянова, Ксенія Раппопорт, Оксана Фандера і інші на прес-конференції в ЦДК

Ксенія Раппопорт і Наталія Водянова

2 квітня у світі відзначають початок місяця Всесвітнього розповсюдження інформації про аутизм. Напередодні цієї дати представники провідних російських фондів, що допомагають людям з ментальними особливостями, зустрілися в Москві на прес-конференції в ЦДК, щоб поговорити про поточну ситуацію в цій сфері і — найважливіше! — підписати угоду про співпрацю. У заході взяли участь фонди "Оголені серця", "Даунсайд Ап", "Життєвий шлях", "Вихід у Бєлгороді", "Вихід у Петербурзі", "Вихід", їх представники і просто небайдужі до проблеми люди: Наталія Водянова, Авдотья Смирнова, Ксенія Раппопорт, Оксана Фандера з дочкою Лізою та інші зірки.

Ксенія Раппопорт і Наталія Водянова

На зустрічі представники благодійних організацій домовилися про створення комплексної системи допомоги людям з ментальними особливостями — протягом усього їхнього життя: від постановки діагнозу до дорослого життя в суспільстві.

Більшість жителів нашої країни навіть не знають, що таке аутизм. У нас це замовчується, навколо цього стільки сорому, стільки незрозумілої інформації. І якщо у молодої пари народжується дитина з ментальними особливостями, це величезний шок для сім'ї. Доводиться починати життя з нуля, переглядати все, тому що ніхто не може допомогти і нікуди податися. "Я нічого не знала про це. Я не була до цього готова", — так говорять майже всі молоді матері, з якими ми працюємо. І багато хто з них, на жаль, досі говорять про ментальні особливості своїх дітей як про тяжкий тягаря, який вони несуть, хоча ми знаємо, що можна для цих батьків створити абсолютно інші умови, і вони будуть дивитися на це по-іншому. Інформування потрібно починати з пологових будинків, дитячих поліклінік. Де досі кажуть: "Віддайте, наступний народиться нормальний". Ось з цим ми, фонди, повинні спільно боротися,

— сказала Наталія Водянова, виступаючи перед присутніми.

Наталія Водянова і Авдотья Смирнова

Авдотья Смирнова і Ксенія Раппопорт

Ксенія Раппопорт

Поліна Киценко і Наталія Османн

Наталя і Мурад Османн

Ілля Бачурін

Зельфира Трегулова

Артем Корольов

Авдотья Смирнова

Ілля Бачурін, Ліза Янковська, Оксана Фандера

Поліна Киценко, Наталія і Мурад Османн

Представники благодійних фондів, які допомагають людям з ментальними особливостями, підписали угоду про співпрацю

подробнее )

Весняна вечірка золотої молоді: Леся Кафельникова, Олександра Жулина, Вероніка Федорова і інші діти зірок

Леся Кафельникова

У цьому році журнал Tatler і ЦУМ в третій раз зібрали саму перспективну і талановиту молодь Москви на весняній вечірці. Саме їм видання присвятило в травні спеціальний додаток, а вчора, поки зіркові батьки деяких з них веселилися на премії "найстильніші в Росії — 2018", організувало для них не менш гучне і цікавий захід.

Кого там можна було зустріти? Дочка Тіни Канделакі Меланію, внучату племінницю Матильди Кшесінской Елеонору, внучку Йосипа Бродського і Марини Basmanovoj Пелагею, донька міністра енергетики рф Олександра Новака Аліну і не тільки.

Меланія Кондрахіна (дочка Тіни Канделакі)

Таїсія Румянцева (донька Олени Румянцевої)

Вероніка Федорова (дочка Маші Федорової)

Діна Нємцова (дочка Катерини Одинцовій і Бориса Нємцова)

Соловйова Ксенія

А ось Лесю Кафельникову вже рідко асоціюють із зоряним батьком Євгеном Кафельниковим, підписуючи у хроніці моделлю. Схожа історія і з Олександрою Жулиной, яка в даний час зайнята своєю співочою кар'єрою.

Леся Кафельникова (дочка Євгенія Кафельникова)

Олександра Жулина (дочка Тетяни Навки і Олександра Жулина)

Елеонора Севенард (внучата племінниця Матильди Кшесінской)

Соня Ямпільська (дочка Дмитра Ямпільського та Олесі Поташинской)

У величезній зоні молодіжної одягу четвертого поверху Цуму розташувалася ігрова зона: гості вечора грали в аерохокей і ТВ-приставки, сторили з фотозоны, виконаної в баскетбольній тематиці, і просто базікали, обговорюючи останні новини.

Аріна Кузьміна (дочка Марини Кузьміній)

Юлій Джапарідзе (син співвласника нафтосервісної компанії Eurasia Drilling Company Олександра Джапарідзе) і Анастасія Перхун (дочка екс-воротаря команди "ЦСКА" Сергія Перхуна)

Анастасія і Мирослава Михайлови (дочки Олександра Михайлова і Оксани Васильєвої)

Аліна Новак (дочка міністра енергетики рф Олександра Новака)

Пелагея Басманова (онука Йосипа Бродського і Марини Basmanovoj)

Єва Канчельскіс (дочка футболіста Андрія Канчельскіса)

Офіційний же старт вечірці дав Feduk (до речі, зовсім недавно SPLETNIK.RU взяв у нього інтерв'ю!), виконав для присутніх кілька своїх хітових композицій.

Feduk

подробнее )

Спонсор

Спонсор

Спонсор

  • юридический аутсорсинг строительство здесь
  • yuristroi.ru

Тут ваша реклама