Ольга Слуцкер, Юлія Ковальчук, Ігор Чапурін, Дмитро Дюжев та інші на дні народження World Class


Опубликованно 07.08.2018 14:03

Ольга Слуцкер, Юлія Ковальчук, Ігор Чапурін, Дмитро Дюжев та інші на дні народження World Class

Юлія Ковальчук

Вчора, 12 червня, одна з найпопулярніших в Росії мереж фітнес-клубів World Class відзначала своє 25-річчя. В столичне простір Tesla. Place, де проходило свято, привітати засновницю клубу Ольгу Слуцкер приїхали Юлія Ковальчук, Ігор Чапурін, Дмитро Дюжев, Антон Комолов і інші знамениті шанувальники спорту. Всього ж на святі зібралося більше п'яти тисяч гостей.

Спочатку слово взяла сама Ольга, яка нагородила всіх співробітників, що працюють в компанії з початку її заснування.

Завдяки всім нам величезну кількість людей сьогодні не уявляють своє життя без фітнесу та спорту! Згадуючи, з чого ми починали 25 років тому — з невеликої групи ентузіастів, які повірили в компанію, в мене, в ідею фітнесу як цілої індустрії, з одного клубу абсолютно нового, незвичного формату — і дивлячись на всіх вас сьогодні і на те, наскільки фітнес проник у ваше життя, я рада і пишаюся тим, що нам з вами випала велика місія впровадження цінностей здорового способу життя в Росії. Перед нами нові горизонти! І нам не терпиться їх підкорити,

— сказала вона.

Ольга Слуцкер

Ведучими вечора стали Тетяна Геворкян і Олександр Анатолійович, а допомагали їм у цьому Антон Комолов і Тутта Ларсен. Розважальна частина програми включала в себе виступи спортсменів-екстремалів і ефектні світлові шоу, а за музичний супровід в цей день відповідали Лігалайз і представники Black Star Mafia.

Ольга Слуцкер

Юлія Ковальчук

Дмитро Дюжев

Антон Комолов

Ігор Чапурін

Світлана Кузнєцова

Артем Ткаченко

Антон Красовський

Маша Цигаль

Олександра Дитина

Ксенія ЛукашКатегория: Интернет


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама