Правда про нові продукти Google — це все одно дані


Опубликованно 10.10.2018 16:43

Правда про нові продукти Google — це все одно дані

Компанія намагається ліктя у великий гаджет ринках, випускаючи смартфони і домашніх акустичних систем в останні роки, але в кінці дня ці продукти є Про збереження всіх важливих сервісів програмного забезпечення.

Google робить більше 90 відсотків свого доходу від продаж таргетовану рекламу шляхом відстеження вас в інтернеті і в реальному світі. Вона робить це за допомогою інформації, яку він накопичує про вас від свого домінуючого пошуковика Google, поштового сервісу Gmail, Карти Google, операційна система Android, Chrome і навіть YouTube.

Але в ці дні, люди не пошук по Google.com від свого настільного комп'ютера або ноутбука, а набагато більше. Все частіше вони використовують їх помічник Google (або амазонки Алекса або Siri від Apple), щоб знайти речі онлайн або замовити ресторан, і робити речі, як фотографувати на свої телефони, щоб ідентифікувати товари або тип квітки, наприклад.

Апаратних пристроїв Google показала на ніч в основному про те, що ці новомодні потоків особистих даних, зайдіть в Гугл і не суперник, таких як Amazon.

Ось подивіться на нові продукти Google.

Готовий до чогось нового? #madebygoogle pic.twitter.com/an3TLWet0h— Google в Австралії, НЗ (@googledownunder) 9 жовтня 2018

У PXEL 3 І XL

Нові телефони від Google піксель дзеркало в промисловості відзначається тенденція переміщення пристрою до більше і більше яскраві екрани і додати нові повороти на камери для зйомки відмінних селфи та інших фотографій.

Третє покоління піксель телефонів поставляється в двох розмірах, і обидва відрізняються високої чіткості екранів, які охоплюють від одного краю до іншого. Це перший раз, коли Google використовують формат, який Apple прийнятої в минулому році з iPhone Х.

Технологія камери від Google у своїх смартфонах пікселів незмінно були одними з кращих в галузі. Нова лінійка пікселів приєднується до компанії LG V40 в спортивному другий об'єктив передньої, щоб відповідати як можна більше людей в селфи. Але в ньому не вистачає зум-об'єктив з обох сторін, щось, доступне на деяких iPhone і Samsung телефонів. Замість цього, Google використовує програмне забезпечення, щоб повторити цей ефект.

Технологічний гігант вже навіть найняла фотограф Енні Лейбовіц, щоб сфотографуватися з новою пікселя в спробі переконати споживачів своєї камери перевершує айфон хз що Apple випустила минулого місяця.

Новий Google пікселя 3 смартфонів. Фото: Річард Дрю

Прийнято на Google пікселя 3 ХL. #madebygoogle pic.twitter.com/SCdLTUmt5i— Денні Winget (@має сверхнаучный характер) 9 жовтня 2018

За межами камери, Google використовує штучний інтелект, щоб допомогти екрану дратує телепродавец дзвінки. Просто натисніть на кнопку для голосового помічника Google, щоб визначити, хто телефонує про мету дзвінка. Ви бачите стенограма відповідей на екрані. Ви можете вибрати, щоб забрати або ігнорувати виклик. Телефонували попередили, що вони розмовляють з роботом і те, що звіт буде зроблено.

Як зазвичай, пікселі повністю зосередитися на пошуковику Google, Карти, цифровий помічник і відео з сервісу YouTube.

Попередні замовлення на піксель Google і піксель ХL доступні в магазині Google починаючи з сьогоднішнього дня і почнеться з 1 листопада.

Ціноутворення для клієнтів австралієць стартує з позначки $1199 для пікселя 3 і $1349 за піксель 3 ХL.

ГУГЛ ДОМАШНІМ ЦЕНТРОМ

Google також випустила пристрій під назвою Домашній концентратор, пар невеликий 7-дюймовий екран з інтернет-підключенням динаміків. Це дуже схоже на луну від Amazon і нові пристрої Facebook під назвою Portal.

Гільдія веселий, Google і віце-президент з управління продуктами, хвалиться щаслива сім'я, раз ви можете на головній сторінці. Фото: Річард Дрю

Новий будинок маточини Google на дисплей. Фото: Дрю Ангерер

Але на відміну від цих пристроїв, компанія Google свідомо вирішив не включати камеру на головній сторінці Google, щоб користувачі відчували себе комфортно розташувавши її в особистий простір в будинку, як спальня.

"З помічник Google вбудований, ви можете використовувати свій голос, щоб отримати краще від Google — Пошук, Календар, Карти, YouTube, Google Фото та багато іншого — прямо на дисплеї центру", - говорять в компанії.

Домашній концентратор буде продаватися за ціною $219 і натисніть австралійських роздрібних магазинах 23 жовтня.

НЕМАЄ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ОЗ

Компанія також випустила планшетний комп'ютер під назвою піксель шифер на заході, але він, здається, не прийде в Австралії просто немає.

— з АПКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Спонсор

Тут ваша реклама