Сполученого Королівства забороняє Huawei від своєї мережі 5G
Опубликованно 20.07.2020 07:45
Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розпорядився обладнання Huawei, щоб бути повністю видалені з мережі 5G у Великобританії до кінця 2027, як країна готується до виходу з Євросоюзу.
Розворот, який приходить після посилення санкцій США проти Шеньчжень-фірма, що знаменує собою серйозні збитки для китайської компанії, яка вже закінчився вгору по останньому обмежень США.
Адміністрація Трамп закликав усі країни, уникають компанія Huawei, лідер у п'ятому поколінні інтернет, зателефонувавши в компанію руки з китайської держави.
Уряд прем'єр-міністра Великобританії Борис Джонсон погодився на заборону після санкцій США заблокували доступ до Huawei на фішки США.
Держсекретар Майк Помпео заявив, що містер Джонсон "отримав повне право кінець палиці" на Huawei, але було відмовлено через тиск США.
"Я думаю, що вони зробили це, тому що їх Служба безпеки прийшла до такого ж висновку, що у нас є", - сказав пан Помпео.
"Ця інформація, що сліди всіх цих ненадійних мереж, китайського походження майже напевно опинитися в руках комуністичної партії Китаю".
Британія заборонила Huawei від своєї мережі 5G, відзначаючи величезний новий удар для китайського оператора. (Фото Джессіка Тейлор / різних джерел / ОВП)
Радник з національної безпеки США Роберт о'брайен сказав, що більше країн прокидатися небезпечний компанії до захисту даних, і будуть більш схильні уникати його.
"Кожна країна повинна приймати свої рішення у своїй країні, але я думаю, що існує зростаюче визнання у всьому світі, що компанія Huawei є проблемою", - сказав він журналістам у Парижі. "Європа пробуджується до загрози Китаю".
Він назвав агресивні дії країни проти Гонконгу, а також в Індії в останні тижні у західних країн боротися з пандемією синдрому.
Він сказав, він повторив "переконливі докази" зв'язків між компаніями Huawei, заснована колишнім інженером китайської армії і Комуністичної партії Китаю, "і ми зробили, що свідоцтва, доступні нашим партнерам".
"Я не хочу потрапити в деякі з більш актуальна технічна інформація, яку ми змогли забезпечити", - сказав він, але запитав, що зіграло на рішення британського уряду на цьому тижні, він відповів: "Я думаю, що це зробив".
"Нашу заклопотаність у зв'язку з 5G полягає в тому, що це буде дуже важко відокремити від периферії ядра, і що це траса у Великобританії, і Великобританія прийняла рішення тепер їм доведеться цегляна компанія Huawei повністю", - сказав він.
Держсекретар Майк Помпео заявив, що містер Джонсон "отримав повне право кінець палиці" на Huawei, але було відмовлено через тиск США. (Фото Андрія Харнік / басейн / ОВП)
Інші країни, включаючи Австралію, Нову Зеландію і Індії вже зайняла жорстку позицію відносно Huawei і Франція і Італія оголосили жорсткі обмеження на спорядження для мереж 5G.
"Я не думаю, що ви побачите набагато 5г Huawei у Франції та Італії", - сказав містер о'брайен. "Ми повинні будемо бачити, про інших", - сказав він. “Ми не можемо запропонувати в обмін, тому що ми не намагаємося продати нам обладнання зв'язку в інших країнах.
"Але що ми отримуємо натомість те, що ми знаємо, що ми можемо покладатися на наших партнерів, а також обміну інформацією і обмін технологіями".
ПЕКІН ПОТРАПЛЯЄ НАЗАД У ВЕЛИКОБРИТАНІЮ
Пекін обрушився з критикою на ніч рішення Великобританії про заборону обладнання Huawei, заявивши, що Лондон став "Боян Америки" і пообіцявши вжити заходів, щоб захистити інтереси китайських компаній.
"Китай буде в повній мірі і урочисто оцінку даного питання, та вжити ряд необхідних заходів по захисту законних прав і інтересів китайських компаній", - повідомила прес-секретар Міністерства закордонних справ Китаю Хуа Чуньин заявив при черговому брифінгу.
"Будь-які рішення і дії (Британія) повинна коштувати", г-жа Хуа сказав, не уточнюючи.
Американські офіційні особи вітали рішення Великобританії, заявивши, що продемонструвала "зростаючий міжнародний консенсус", що Huawei та інших компаній, імовірно пов'язаних з китайським державою представляти загрозу для національної безпеки.
Пані Хуа стверджував Лондон "(діяв) в координації з США дискримінувати, припинення і ліквідації" Хуавей, і звинуватив Великобританію стати "Боян Америки".
Пекін обрушився з критикою на ніч рішення Великобританії про заборону обладнання Huawei, заявивши, що Лондон став "Боян Америки" і пообіцявши вжити заходів, щоб захистити інтереси китайських компаній. (Фото: Джо Кламар / ОВП)
Компанія Huawei стала ключове питання геополітичної війни між Китаєм і США, який стверджує, що фірма являє собою серйозну загрозу кібербезпеки.
США також звернулося з проханням про видачу виконавчого компанії Huawei Мен Ваньчжоу за звинуваченням у шахрайстві, загострення відносин між Китаєм та Канадою, де вона нині перебуває під домашнім арештом.
Пекін припустив, що Великобританія може зіткнутися в подальшому наслідки для переїзду, і попередив китайські компанії двічі подумати, перш ніж вкладати туди.
За останні десять років змінювали один одного уряду Великобританії сприяли зростанню економічних зв'язків між Великобританією і Китаєм, який став більш важливим, оскільки Лондон закінчить його виїзду з Європейського Союзу.
"Це питання, яке серйозно загрожує безпеці китайських інвестицій у Великобританії, а також питання про те, чи можна вірити ринку Великобританії, залишаються відкритими, чесними і вільними від дискримінації", - сказала пані Хуа.
"Ми також нагадали всі китайські підприємства надають велике значення для збільшення політичних ризиків безпеки, з якими вони стикаються під час ведення бізнесу у Великобританії".
Категория: Hi-Tech